دوره کارآفرینی چه دوره ای است؟

در این دوره صفر تا صد استارت و رشد و توسعه یک کسب‌وکار رو یاد میگیرین. همه مواردی که در مورد یک کسب‌وکار و موفقیتش باید بدونین، از ایده اولیه، تست اون ایده، شروع بدون سرمایه، فروش،‌ بازاریابی، مدیریت و رشد کسب‌وکار رو بهتون گفتیم. این دوره بهتون کمک میکنه هر کسب‌وکاری رو اصولی شروع کنین یا اگه شروع کردین چندبرابر بزرگترش ‌کنین.

نمی دانم شما که این نوشته را می خوانید جزء کدام دسته افراد هستید؟!

 • کسب و کار شخصی دارین و میخواین بزرگترش کنین؟
 • قصد تاسیس یک کسب و کار جدید رو دارین؟
 • کارمند هستید و از ۸ ساعت کار کردن و حقوق کم خود خسته شده اید؟
 • به تازگی درستان تمام شده است و دوست دارید یک شغل عالی داشته باشید؟
 • دوست دارید ایده ای که توی ذهنتان است را عملی کنید و پول دربیاورید؟
 • به راه اندازی یک کسب و کار شخصی فکر می کنید؟
 • دوست دارید درآمد بیشتری داشته باشید؟
 • می خواهید برند خود را گسترش دهید و خود را به افراد بیشتری معرفی کنید؟
اگر جزء یکی از دسته های بالا هستید، در این نوشته با ما همراه باشید؛ زیرا می خواهیم درباره کارآفرینی و ساخت کسب و کار شخصی با شما صحبت کنیم.

این دوره برای چه کسانی و چه کسب و کاری مناسب است؟

مهم نیست که کسب و کار شما یک فروشگاه آنلاین باشد، یک مغازه سوپر مارکت، یک کارخانه تولید قطعات ساختمانی، یا کالاهای پزشکی!
مهم نیست شما یک آموزگار باشید یا پزشکی که قصد دارد از اطلاعات پزشکی‌اش کسب و کاری موفق خلق کند یا مطب و کلینیک خودش را داشته باشد اما نمی‌داند باید از کجا و چگونه این توانایی را به یک کسب و کار تبدیل نماید

یا حتی خانم خانه داری که تصمیم گرفته توانمندی‌اش در خیاطی، آشپزی، بچه داری و همسر داری و .. را تبدیل به کسب و کاری سودآور نماید که از آشپزخانه یا اتاق خانه‌ی خودش قابل اداره کردن است

اتفاقاً یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های این دوره، چگونگی استفاده از امکانات موجود و آنچه که همین حالا در اختیار داری،  برای شروع یک کسب و کار فوق العاده است.

اما نکته اینجاست که فردی می‌تواند فرصت‌های موجود در اطرافش را برای ساختن کسب و کارببیند، که باورهای قدرتمند کننده‌ای ساخته باشد.

در این دوره شما  تکنیک های قدذتمندی می آموزی، که موجب می‌شود به سمت بهترین راهکارها برای جذب و ایجاد بازارهایی جدید در کسب و کارت هدایت شوی.
یاد می‌گیری وارد مداری شوی که بتوانی فرصت‌ها را در اطرافت ببینی، از آنها کسب و کاری جدید یا بازای پرسود برای کسب و کار موجود بسازی.

یاد می‌گیری از اتاق خانه‌ات، مشتری‌ها و حتی نیروی‌های انسانی‌ات را مدیریت و پیشتیبانی نمایی.

این دوره به شما راهکار ساختن را یاد می‌دهد. این دوره به شما یاد می‌دهد از هر مسئله‌ای که در کسب و کارت با آن مواجه می‌شوی، یک فرصت برای تولید بازاری برای خلق ثروت بسازی! این دوره می‌آموزد که چگونه کسب و کارت را به مسیری ببری که هزینه‌هایش هر روز کمتر و سود و درآمدش افزایش می‌یابد ودر یک کلام به شما یاد می‌دهد تا حد امکان، کار را برای خودت و کسب و کارت راحت‌تر، اما پرسودتر نمایی.

 

به این دوره علاقه مندم

لطفا برای ثبت نام با من تماس بگیرید.

آیا برای ساخت کسب و کار شخصی تان با من همراه می شوید؟

من تصمیم گرفته ام به کسانی که رویای کارآفرینی دارند کمک کنم تا آن ها نیز کسب و کار شخصی خودشان را تاسیس کنند یا اگر آن را تاسیس کرپه اند با آموزه های این دوره آن را بزرگتر کنند. من تصمیم گرفته ام مسیر موفقیت را با همه عزیزانی که تشنه موفقیت هستند به اشتراک بگذارند.
دوستان عزیزم

 • مهم نیست کجا هستید.
 • مهم نیست چقدر سواد دارید.
 • مهم نیست چند ساله هستید.
 • مهم نیست چقدر سرمایه دارید.

من در هر شرایطی که باشید به شما کمک می کنم کسب و کار شخصی خود را تاسیس کنید.

اگر با مسیر کارآفرینی آشنا باشید، با هر شرایطی می توانید مسیر را طی کنید، خواه پیاده ، خواه با اتوبوس ، خواه با هواپیما ! مشکلات الان شما هیچ تاثیری بر روند رشد شما ندارند، چون قرار است راه را یاد بگیرید. راه را که بلد باشید، با هر شرایطی می توان راه را طی کرد.

 

 

مدرس دوره کیه؟

من، دکتر علی کاویانی، مدرس این دوره آموزشی هستم و به شما کمک می کنم تا در حوزه دلخواه خودتان، کسب و کار دلخواهتان را راه اندازی کنید و از راه کارآفرینی، کسب درآمد کنید. خود من از جمله کسانی بودم که در ابتدای دوران دانشجویی خودم، به شدت فقیر و بی پول بودم؛ اما درست از زمانی که اصول راه اندازی کسب و کار شخصی را یاد گرفتم و آنها را اجرا کردم، وضعیتم کاملا تغییر کرد و اوضاع مالی من، هر روز بهتر شد.

 • موسس و مدیر عامل مجموعه مکتبستان
 • موسس و مدیر عامل مجموعه خودساخته
 • موسس و مدیر عامل مجموعه هیواگالری
 • سخنران انگیزشی و مربی موفقیت
 • یک پزشک

به این دوره علاقه مندم

لطفا برای ثبت نام با من تماس بگیرید.

در دوره کارآفرینی دقیقا چه چیزهایی به شما آموزش داده می شود؟

سر فصل های دوره کارآفرینی

شاید در گذشته، افرادی که می خواستند کارآفرینی کنند و کسب و کار شخصی خودشان را داشته باشند، سردرگم می شدند و نمی دانستند که چه کارهایی را باید انجام دهند؛ اما حالا این اصول را می توان سریع و راحت یاد گرفت. با تهیه دوره کارآفرینی دکتر کاویانی، صفر تا صد کارهای مهم و ضروری برای ساخت کسب و کار شخصی و کارآفرینی را یاد می گیرید و می توانید کسب و کارتان را خیلی سریع تر و بدون مشکل راه اندازی کنید و به موفقیت برسید.

شما هم می توانید مثل دانشجویان ما از کارآفرینی به درآمد رویایی برسید

به این دوره علاقه مندم

لطفا برای ثبت نام با من تماس بگیرید.

دریافت لینک دانلود