بهترین روش‌ها برای پول درآوردن آسان در ایران | آسان‌ترین روش‌ برای پول درآوردن

بهترین روش‌ها برای پول درآوردن آسان در ایران | آسان‌ترین روش‌ برای پول درآوردن

بهترین روش‌ها برای پول درآوردن آسان در ایران

برای پول درآوردن آسان بستگی دارد که سرمایه‌دار باشید یا با سرمایه‌ی کم ولی آسان بخواهید پول در‌بیاورید و یا اینکه به دنبال پول‌در‌آوردن آسان بدون سرمایه اولیه باشید در هر صورت خواندن این مقاله برای شما خالی از فایده نخواهد‌بود.

متاسفانه چون ایران چند سالی است که به دلیل تحریم‌ها در شرایط بد اقتصادی به سر می‌برد و زندگی در شعب ابی‌طالب و بار فشار‌های مالی که به اقشار جامعه تحمیل می‌شود، باعث شده برخی رویای پول درآوردن آسان را به گونه‌ای کودکانه در سر بپرورانند. رویای نظیر این‌که اگر سرمایه دار بودیم، در خانه می‌نشستیم و از زندگی لذت می‌بردیم. اما واقعیت این‌طور نیست اگر سرمایه داشته باشیم و ندانیم که از آن چگونه استفاده کنیم ودر چه راهی سرمایه‌گذاری کنیم، هم خودت دچار مشکل می‌شوی و هم جامعه را به مخاطره می‌اندازی! آدم‌های ثروتمند و شاد برای یکدیگر کار می‌کنند، آدم‌های ناموفق و ناشاد اصولا برای پول کار می‌کنند. 

بهترین روش‌ها برای پول درآوردن آسان در ایران | آسان‌ترین روش‌ برای پول درآوردن
بهترین روش‌ها برای پول درآوردن آسان در ایران | آسان‌ترین روش‌ برای پول درآوردن

 سرمایه‌داری در اثر سود شیرینی که از معامله چند قطعه زمین بدست آورد، با پذیرفتن ایده‌ی مشاور املاک که توصیه کرد:« وقتی اینقدر آسان می‌توانی از معامله‌‌ی زمین پول دربیاوری چرا دغدغه مدیریت فروشگاه‌ها و سر و کله زدن با کارگرها را داشته باشی؟ همه را بفروش و زمین بخر»، آن را عملی کرد اما غافل از این‌که به دلیل وضع بد اقتصادی بازار خرید و فروش ملک راکد شد و دیگر از سود شیرین خبری نبود، مردم که توانایی خرید نداشتند، سرمایه‌دار‌ها هم که اغلب خود فروشنده بودند نه خریدار!  بنابراین اگر قصد دارید در کار ملک سرمایه‌گذاری کنید، بهتر است باغ میوه بخرید که سرمایه شما سوددهی در حال گردش داشته باشد. باید بپذیریم که همه در یک کشتی سوار هستیم و اگر به فکر هم نباشیم متضرر خواهیم شد.

از طرفی انسان‌ها ذاتا بدون حرکت و تلاش دچار حالت کسالت و یکنواختی می‌شوند و حتی اگر تصور کنیم روزی از جایی حساب ‌های بانکی‌مان ماه به ماه آنقدر شارژ شود که هیچ نیازی به کارکردن نداشته باشیم همانطور که جسم ما از خوردن و خوابیدن مفرط به چاقی و بی‌تحرکی دچار می‌شود، مغز و روح ما نیز دچار آفت خواهد شد. چالش‎هایی که برای کسب درآمد در زندگی ما پیش می‌آید هر یک به گونه‌ای ورزش مغز محسوب می‌شود. باید نگرش خود را نسبت به حل مسائلی که در راه کسب درآمد با آن مواجه می‌شویم تغییر دهیم و به جای غر زدن و ازسختی‌ها نالیدن از این‌که برای هر یک از مشکلات پیش‌آمده در مسیر رسیدن به هدف یکی پس از دیگری راه حلی پیدا می‌کنید، لذت ببرید و به موانع کار به شکل یک بازی کامپیوتری نگاه کنید که با پشت سر گذاشتن مراحل یکی پس از دیگری به مرحله بالاتر صعود می‌کنیم.

همچنین بخوانید:  چگونه با سرمایه‌گذاری روی فناوری‌های جدید پولدار شویم؟

در زیر به چند راه پول‌ درآوردن آسان اشاره می‌کنیم که ممکن است به کار شما نیز بیاید.

خریدن سهام

خریدن سهام یکی از راه‌های پول درآوردن آسان است اما تجربه و مهارت خاص خودش را می‌طلبد که باید قبل از خرید سهام آموزش آن را از طریق اینترنت فرا بگیرید و با افراد باتجربه مشورت کنید!

ولی در کل طبق سلسله مراتب نیاز‌های مزلو در روان‌شناسی نیاز‌های جامعه بشری به صورت سلسله مراتبی است که در پله اول آن نیاز‌های فیزیولوژیکی انسان قرار دارد که اعم از خوراک و پوشاک است در مرحله بعد احساس امنیت و سپس ازدواج و همینطور تا رسیدن به قله خودشکوفایی! بنابراین انسانی که در نیاز‌های اولیه زندگی‌اش لنگ باشد نمی‌تواند به پله‌های بالاتر صعود کند. بر اساس این سلسله نیازها، سرمایه‌گذاری درست در زمینه مواد غذایی و تغذیه همیشه سودآور است چون جزء ضروری ترین نیاز حیات بشر است! تصمیم‌گیری بر اساس این اولویت ‌بندی نیاز‌ها‌ی انسان یکی از روش‌های شناسایی انتخاب درست در خریدن سهام است. بررسی سابقه شرکتی که می‌خواهید سهام آن را بخرید می‌تواند گام بعدی شما برای حصول اطمینان در صحت تصمیم‌تان باشد.

استفاده از تکنولوژی

 روش دیگر برای پول‌در‌آوردن آسان استفاده از فناوری نوین است. برای نمونه تولید محتوای الکترونیکی اعم از کتابی به صورت فایل pdf یا محتوای آموزش ویدیویی و قرار دادن در سایت اینترنتی برای فروش، اگر خوب و جذاب باشد و تبلیغات خوبی هم داشته باشید، می‌تواند وقتی که شما در خانه خواب هستید هم برای شما به طور خودکار فروش کند . ایجاد سایت واسطه‌ای فروش لوازم دست دوم نیز یکی دیگر از روش‌هایی است که هر چقدر در این بازار رقیب باشد باز هم جا برای کار دارد و هیچ نیازی به سرمایه‌ی اولیه هم ندارد.

اما اگر اندکی سرمایه هم داشته باشید می‌توانید دستگاه فروش خودکار نوشیدنی سرد یا گرم یا چیپس و پفک بخرید و در مترو ، ترمینال‌های مسافربری و یا شهر بازی‌ها قرار دهید که هم محلی پر تردد است و هم امکان سرقت این دستگاه‌ها وجود ندارد. کافی است هر روز آن را پر کنید و به دنبال کار‌های دیگر خود بروید دستگاه که متصل به کارتخوان می‌باشد به صورت خودکار برای شما فروش خواهد کرد.

خرید دستگاه‌های مخصوص بازی کودک یا دستگاه خودکار واکس زدن کفش هم از این نمونه کارها هستند.

همچنین بخوانید:  11 راز پولدار شدن افراد میلیاردر که شما به آن عمل نمی کنید!

اما اگر سرمایه قابل توجهی دارید می‌توانید دستگاه کارواش تمام اتوماتیک خریداری نمایید و سود خوبی از قبل آن کسب کنید. پارکینگ‌هایی که دارای ورودی و خروجی‌های خودکار بدون نیروی کار انسانی هستند نیز این‌گونه برای مالکان خود که در تعطیلات به سر می‌برند کسب درآمد می‌کنند.

خرید هواپیما‌های تفریحی سبک و استخدام یک نیروی کارآزموده می‌تواند راهی برای پول‌درآوردن آسان در سایت‌های تفریحی،پارک‌ها و شهربازی‌های بزرگ باشد! چون کمتر کسی است که از کودکی رویای پرواز را در سر نداشته باشد اما مسافرت با هواپیما‌های غول پیکر مسافرتی هرگز پاسخگوی این احساس نیاز نخواهد بود فارغ التحصیلان جوان فناوری‌های هوا و هوانوردی نیز می‌توانند از ستاد توسعه مزبور تسهیلات خوبی را دریافت نمایند. از آنجایی که از نظر قیمت هم به خودروهای لوکس نمی‌رسد و به غیر از کودکان تعداد کسانی که دوست دارند دیدن دنیا از بالا  و حس نزدیکی به خدا و آرامش را تجربه کنند کم نیستند، تسهیلات آن به راحتی قابل بازپرداخت خواهد بود.

این هواپیما‌های فوق سبک طوری طراحی شده‌اند که احتمال حادثه منجر به مرگ در آنها صفر است . چرا که به لحاظ فناوری طوری طراحی شده‌اند که در صورت وقوع مشکل در موتور، مسافت تا فرود را به کمک جریان باد می‌توانند طی کنند و علاوه بر آن به چتر نجات هم مجهز هستند. بنابراین با خیال راحت می‌شود در شهر بازی‌ها و پارک‌های بزرگ تفریحی برای کودکان و علاقه‌مندان به پرواز از آنها استفاده شود.

کسب و کارهای مربوط به کشاورزی نیز می‌تواند گزینه خوبی باشد خصوصا اگر به دنبال عملی کردن ایده‌های خلاقانه باشید به عنوان مثال اینکه بذر برنج طارم ایرانی را برای کشت به چند بازرگان هندی و یا پاکستانی پیشنهاد دهید و در صورت موافقت هر کدام و کشت تحت نظر کارشناسان و متخصصان این حوزه به سود سرشاری خواهید رسید.

تحقیق در زمینه انرژی خورشیدی و فروش پنل‌های خورشیدی نیز می‌تواند آینده‌‌دارباشد.

همچنین بخوانید:  چگونه با نوشتن یک کتاب درآمد کسب کنیم؟

موفقیت شما آرزوی ماست. کارتان پر رونق و رزقتان پر‌برکت باشد!

مقالات خواندنی:

پولار شدن به روش دکتر کاویانی

کار درمنزل | ۷ ایده برتر برای کار در منزل در سال ۱۳۹۸

۵ ایده خلاقانه پولساز خوب به جای تاکسیرانی بعد از ظهر

چه چیزهایی را برای ثروتمند شدن باید فدا کنیم؟

ایده‌ های خلاقانه پولساز / اقتصاد خلاق تحولی در کسب درآمد

بهترین راه‌های کسب درآمد از تلگرام در سال ۲۰۱۹ 

۶ مهارت اساسی درباره‌ی میلیونرهای خودساخته

دروغ‌های بازدارنده از رسیدن به موفقیت در زندگی

۱۵ موردی که افراد کم‌درآمد در آن ولخرجی می‌کنند

خلاقیت در کارآفرینی ضروری است؟ اصلاً کارآفرین خلاق چه کار می‌کند؟

علائمی که نشان می‌دهد برای ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت مالی آماده نیستید!

چگونه آرنولد شوارتزنگر قبل از بازیگری به یک میلیونر تبدیل شد؟

برچسب‌ها: بهترین روش پول درآوردن در ایران , بهترین روش کسب درآمد در ایران , پول درآوردن آسان در ایران , آسانترین روش پول درآوردن

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود