10 اقدام برای افزایش حقوق

10 اقدام برای افزایش حقوق

۱۰ اقدام برای افزایش حقوق

یکی از شکایت‌های این روزگار این است که هزینه‌های زندگی زیاد شده و حقوق ثابت مانده است، این مقدار پول کفاف مخارج زندگی را نمی‌دهد، باید یاد بگیریم چگونه حقوق خود را افزایش دهیم و چگونه پولدار شویم .  اگر شما نیز از ثابت ماندن حقوقتان شکایت دارید، اگر چندین سال است که حقوق دریافتی شما افزایش نیافته است، اگر همکارانتان حقوق بیشتری دریافت می‌کنند و با گرفتن پول و پاداش همواره خوشحال می‌شوند و دریافتی شما کمتر از انتظارتان است، این نوشته را بخوانید.

10 اقدام برای افزایش حقوق

اگر به دنبال افزایش حقوق هستید:

۱۰ اقدام برای افزایش حقوق

۱- زودتر به سرکار بروید.

مطالعات نشان داده است که کارمندانی که زودتر در محل کار حاضر می‌شوند، از نظر کارفرمایان باوجدان تر هستند. اگر دیر سرِکارتان حاضر می‌شوید، نباید انتظار داشته باشد حقوقتان افزایش یابد. از این به بعد، صبح‌ها زودتر از خواب برخیزید، کمی نرمش انجام دهید و سرکارتان حاضر شوید.

۲- مثبت اندیش باشید.

تمام مدیران عاشق کارمندانی هستند که با مثبت اندیشی حرف می‌زنند و عمل می‌کنند. اگر دائماً بهانه‌تراشی می‌کنید و از اوضاع موجود گله و شکایت دارید، مدیران و همکارانتان را کلافه خواهید کرد. پس دیدی مثبت داشته باشید.

۳- حرفه‌ای لباس بپوشید.

همواره تمیز و مرتب و با ظاهری آراسته به محل کار خود بروید. حرفه‌ای لباس بپوشید؛ زیرا لباس مناسب بر روی افزایش حقوق و ترفیع گرفتن کارمندان تأثیر می‌گذارد.

۴- خود را بالا بکشید.

مهارت‌ها و دانش خود را افزایش دهید. با این کار، رئیس یا مدیرتان برای شما ارزش بیشتری قائل می‌شود. مدرک جدیدی بگیرید یا به آموختن مهارتی جدید مشغول شوید.

همچنین بخوانید:  9 نکته که کارآفرینان باید به آن توجه کنند

۵- فعال باشید.

در جلسات کاری و مهمانی‌هایی که رئیس و همکارانتان حضور دارند، فعال باشید. با دیگر افراد حرف بزنید و خود را نشان دهید. با این کار در چشم مدیران، فردی کلیدی و کاری خواهید بود.

۶- مشکلات موجود در محل کارتان را رفع کنید.

هر زمان کارفرمایتان به کمک شما نیاز داشت، به کمک او بشتابید، حاضر شوید و با دل‌وجان او را همراهی کنید. کسی که همواره مشکلات محل کار را حل می‌کند به‌عنوان فردی کلیدی شناخته می‌شود.

۷- با همکاران خود همدل باشید.

وقتی همکارانتان با مشکلی مواجه می‌شوند،به آن‌ها کمک کنید. از مجادله با همکارانتان خودداری کنید. بین همکارانتان صلح و صفا برقرار کنید تا دلسوز و مهربان به نظر برسید.

۸- از شایعه‌پراکنی بپرهیزید.

پشت سر کارفرما و همکارانتان حرف نزند.یادتان باشد رئیس شما، محیط کاری را زیر نظر دارد و این حرف‌ها به گوش او خواهد رسید. غیبت و شایعه‌پراکنی ارزش و اعتبارتان را از شما می‌گیرد.

۹- بازدهی خود را افزایش دهید.

بازدهی کاری خود را افزایش دهید. بیشتر و سریع‌تر کار کنید و وظایف خود را به طور کامل انجام دهید تا رضایتش را جلب کنید.

۱۰-  بخواهید تا به شما داده شود.

برای افزایش حقوقتان با مدیر و مسئول مالی شرکت صحبت کنید و درخواست دهید. دلایلی قوی بیاورید که ثابت کند لایق دریافت این پاداش هستید. وقتی درخواست خود را مطرح می‌کنید، دیگران متوجه خواسته درونی شما خواهند شد.

امیدوارم با انجام این ۱۰ اقدام، بتوانید حقوق خود را افزایش دهید و شادتر و پولدارتر زندگی کنید.

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود