دوره کسب و کار اینستاگرامی

%۵0 تخفیف ثبت نام دوره جهش کسب‌وکار فقط تا ۴شنبه شب

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

اینستاگرام برای همه کسانی که علاقمند به کسب درآمد هستن یک محیط امن و مناسب محسوب میشه.

  • اگه مالک کسب و کارین و قصد توسعه اون رو دارین این دوره به شما کمک می کنه با کمترین هزینه به بهترین شکل ممکن این کار رو بکنید.
  • اگه محصول یا خدماتی برای فروش دارین، این دوره به شما کمک می کنه ده ها برابر بفروشید.
  • اگه دنبال راه اندازی شغل دوم هستید، این دوره به شما کمک می کنه کسب و کاری راه بندازید که درآمدش از شغل اول تون هم بیشتره.
  • اگه شغلی ندارید و سرمایه ای هم برای راه اندازی کاری ندارید، این دوره به شما کمک می کنه یک کسب و کار شخصی با درآمد خوب برای خودتون ایجاد کنید.

تمام اقشار جامعه چه دانشجویان، چه مدیران کسب و کار و حتی بانوان خانه دار با این دوره می توانند کسب و کار شخصی خودشون رو راه اندازی کنن و به درآمد خوب برسن.

👇فرصت رو از دست نده، برای ثبت‌نام شماره موبایلتو وارد کن، تماس میگیریم 👇

چه چیز هایی توی این دوره یاد میگیرم؟

< در این جلسه درباره ذهنیت پولساز در اینستاگرام صحبت می کنیم. اینکه چطور می توانید از اینستاگرام به ثروت برسید و چه تفکرات اشتباهی درباره این سیستم وجود دارد به طور کامل در این جلسه مطرح می شود.

در این جلسه یاد میگیرید چطور یک پروفایل حرفه ای ایجاد کنید که امکان فروش زیاد رو براتون به همراه داشته باشه.

در جلسه سوم اهمیت برنامه ریزی برای محتوا و همینطور نحوه ایجاد برنامه محتوایی مناسب برای رشد اینستاگرامی رو می آموزید.

در جلسه چهارم به صورت آموزش تولید محتوا ویدئویی را به صورت عملیاتی یاد میگیرید و از اهمیت محتوای ویدیویی جهت رشد پیج اینستاگرام و همینطور افزایش فروش خواهم گفت. 

جلسه پنجم به آموزش کپشن نویسی جهت افزایش تعامل با کاربران و همینطور هدایت آن ها به اهداف مورد نظر خودمان می پردازیم.

تولید تصاویر حرفه ای بدون هیچ هزینه ای و از طریق یک گوشی هوشمند مبحث جلسه ششم است. در این جلسه به صورت قدم به قدم و عملیاتی روی گوشی هوشمند آموزش تولید تصاویر حرفه ای برای پیج اینستاگرام را دریافت خواهید کرد.

در جلسه هفتم به آموزش کامل ویژگی های استوری، تولید محتوای ویژه استوری و همینطور شرایط مناسب برای رشد از طریق این ابزار اینستاگرامی میپردازیم.

در جلسه هشتم به صورت مفصل به اهمیت مباحث لایو، اکانت تجاری و همینطور زیباسازی بصری پیج می پردازیم و مرحله به مرحله هر کدام را به صورت کامل آموزش میدهیم.

در جلسه نهم یاد میگیرید که چطور به صورت هفتگانه بدون هیچ هزینه ای 1000 فالوئر یونیک به پیج خودتان اضافه کنید و فروش فوق العاده خلق کنید.

جلسه دهم به مقدمات جذابیت محتوایی در اینستاگرام را آموزش خواهید دید و یاد میگیرید چطور محبوبیت پیج تان را افزایش دهید.

جلسه یازدهم به صورت حرفه ای به جذابیت محتوایی در اینستاگرام میپردازیم و یاد میگیریم چطور با افزایش محبوبیت فروش خوبی ایجاد کنیم

در این جلسه یاد میگیرید که چطور در اینستاگرام مشتری جذب کنیم و آن را تبدیل به خریدار نهایی کنیم؟

در جلسه سیزدهم به صورت مقدماتی یاد میگیرید چطور در اینستاگرام تبلیغات پر بازده داشته باشیم و چطور با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را از تبلیغات استخراج کنیم؟

در جلسه چهاردهم به صورت حرفه ای یاد میگیرید چطور در اینستاگرام تبلیغات پر بازده داشته باشیم و چطور با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را از تبلیغات استخراج کنیم؟

در جلسه پانزدهم (جلسه نهایی) بخشی از مارکتینگ مورد نیاز برای رشد و توسعه پیج و همینطور نحوه تحلیل انواع پیج های اینستاگرامی را آموزش خواهید دید.

تخفیف 5۰٪ برای دوره کسب و کار اینستاگرامی👇

دوره کسب و کار اینستاگرامی یک دوره آنلاین کارگاهی است که به صورت قدم به قدم راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام و چگونگی کسب درآمد از اون رو به شما یاد میده. در تمام 15 جلسه این دوره حتی یک دقیقه صحبت تئوری نشده و تماما آموزش ها به صورت عملیاتی ارائه شده است.

بزرگترین مزیت دوره آنلاین “کسب و کار اینستاگرامی” اینکه شما تجربیات دکتر کاویانی که تا کنون چندین مجموعه موفق اینستاگرامی راه اندازی کرده را دریافت خواهید کرد و با نگرش یک میلیاردر اینستاگرامی آشنا خواهید شد که مسیر رسیدن به درآمد بیش از حد از اینستاگرام رو برای شما هموار می کنه.

دریافت لینک دانلود

آیا می‌خواهید درآمد بیزینس خود را ۳ برابر کنید؟

برای دریافت آموزش رایگان بیزینس پولساز دکتر کاویانی روی دکمه دریافت دوره بزنید