آموزش قدم به قدم تغییر فونت اینستاگرام + تصویر

فونت اینستاگرام

فونت اینستاگرام جزو بخش های اصلی شبکه اینستاگرام محسوب می شود که با استفاده از ترفند های مختلف، فونت اینستاگرام به راحتی تغییر می کند. اینستاگرام جزو محبوب ترین شبکه اجتماعی در بین مردم دنیا محسوب می شود و باتوجه به امکانات فوق العاده ای که این شبکه اجتماعی دارد، می توان بهترین استفاده را از آن کرد. باتوجه به این که اینستاگرام زیر مجموعه ای از شبکه اجتماعی فیسبوک است، فونت اینستاگرام شباهت زیادی به فونت فیسبوک دارد و در بعضی از نسخه های برنامه اینستاگرام از فونت فیسبوک نیز استفاده شده است.

نوع فونت اینستاگرام نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی طراحی بهتری دارد و معمولا اینستاگرام در نسخه های جدیدی که ارائه می دهد، اقدام به تغییر فونت برنامه می کند. فونت در تمام شبکه های اجتماعی از اهمیت خاصی برخوردار است و هر شبکه فونت مخصوص به خود را دارد. شبکه اینستاگرام دائما در حال تغییر فونت برنامه است و از جدید ترین فونت های مخصوص شبکه اجتماعی نیز استفاده می کند.

درواقع تغییر فونت موجب جذابیت بیشتر برنامه اینستاگرام می شود و ظاهر کلی برنامه را زیباتر می کند. اینستاگرام در حالت کلی یک فونت ثابت دارد که به راحتی در دسترس همه کاربران است. اما تنوع فونت در اینستاگرام کم است و با استفاده از روش های دیگری می توان از تم های مختلف در اینستاگرام نیز استفاده کرد.

نحوه تغییر فونت در اینستاگرام

فونت ایستاگرام

برای بسیاری از کاربران ممکن است این سوال پیش بیاید که چطور می توان فونت اینستاگرام را تغییر داد؟

تغییر فونت در اینستاگرام به روش های مختلفی انجام می شود که هرکدام از این روش ها کارایی زیادی دارد. استفاده از نرم افزار تغییر فونت اینستاگرام یکی از روش های شایع تغییر فونت در اینستاگرام محسوب می شود و این نرم افزار به صورت رایگان در دسترس همه کاربران اینستاگرام قرار داد. این نرم افزار مدل های جذابی از انواع فونت های اینستاگرام را ارائه می دهد که انواع فونت ها برای کاربران نمایش داده می شود و به سرعت می توان فونت اینستاگرام را تغییر داد.

همچنین نرم افزار تغییر فونت، نوع فونت و سایز فونت را تغییر می دهد که استفاده از فونت های متنوع باعث جذاب شدن صفحات اینستاگرام می شود. روش کار به این صورت است که متن داخل نرم افزار قرار داده می شود و بعد از انتخاب کردن سایز و رنگ فونت، متن مورد نظر در قسمت های مختلف اینستاگرام قرار داده می شود.

همچنین بخوانید:  ۰ تا ۱۰۰ آموزش استفاده از هشتگ در اینستاگرام

اعلب نرم افزار های تغییر فونت، قابلیت تغییر دادن فونت در قسمت استوری را دارند و به بهترین شکل ممکن می توان فونت استوری را نیز تغییر داد. بعضی از نرم افزار ها علاوه بر اینکه فونت متن را تغییر می دهند، قابلیت تغییر فونت تصاویر را نیز دارند که تصاویر با تغییرات متعدد فونت در اینستاگرام منتشر می شوند. در برنامه اصلی اینستاگرام قابلیت تغییر فونت وجود ندارد و با استفاده از نرم افزار و سایت های مختلف می توان تغییر فونت اینستاگرام را انجام داد. ولی در قسمت استوری اینستاگرام فونت های مختلفی وجود دارد که برای همه افراد قابل دسترس است و به دلخواه می توان از آنها استفاده کرد.

برای اینکه نمایش دلچسب تری در استوری ها داشته باشید حتما مقاله ” نمایش بهتر استوری ” را بخوانید.

بخوانید.لازم به ذکر است که بعضی از فونت ها در اینستاگرام ممکن است به خوبی کارایی نداشته باشد و همین مسئله یکی از مشکلات اصلی برنامه اینستاگرام محسوب می شود که احتمالا در نسخه های جدید اینستاگرام این مشکل برطرف خواهد شد. تمام نرم افزار هایی که به منظور تغییر فونت اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرند، تنها فونت به زبان انگلیسی را تغییر می دهند و به طور کلی تعییرات فونت در اینستاگرام با محدودیت های زیادی همراه است‌.

انواع فونت در اینستاگرام و مزیت های تغییر فونت در آن

تغییر فونت ایستاگرام

تغییرات فونت در اینستاگرام مزیت های زیادی دارد که می توان فونت متن و تصاویر را یکجا تغییر داد. تغییر فونت در اینستاگرام به منظور افزایش جذابیت انجام می شود و فونت خاصی که اینستاگرام دارد، باعث شده است که در بین سایر شبکه های اجتماعی متمایز شود. تغییرات فونت در تمام قسمت های اینستاگرام انجام نمی شود و فقط در قسمت های استوری و بیو می توان فونت متن را تغییر داد.

باتوجه به محدودیت هایی که اینستاگرام برای تغییرات فونت درنظر گرفته است، کاربران برای تغییر فونت متن و عکس بهتر است که از نرم افزار های مخصوص تغییر فونت اینستاگرام استفاده کنند.

همچنین بخوانید:  آموزش استفاده از استوری اینستاگرام برای کسب و کار

فونت رنگی اینستاگرام محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد و در اغلب شبکه های اجتماعی از فونت رنگی استفاده می شود. این فونت قابلیت استفاده در همه بخش های اینستاگرام را ندارد و فقط در قسمت انتشار تصاویر و استوری می توان از فونت رنگی استفاده کرد. درضمن در قسمت بیو اینستاگرام نمی توان از فونت رنگی استفاده کرد که اینستاگرام وعده داده است که ویژگی فونت رنگی در نسخه های آینده به برنامه اضافه خواهد شد. درواقع فونت رنگی موجب زیباتر شدن ساختار کلی اینستاگرام می شود و نسبت به فونت های دیگر اینستاگرام کارایی بیشتری دارد.

در نسخه های فعلی اینستاگرام، تغییر فونت تنها برای زبان انگلیسی درنظر گرفته شده است و تغییر فونت اینستاگرام برای زبان فارسی فعلا پشتیبانی نشده است. برای اجرا کردن فونت نستعلیق دراینستاگرام، محدودیت های زیادی وجود دارد و به منظور استفاده از فونت نستعلیق ابتدا باید به تنظیمات گوشی رفته و فونت مورد نظر را انتخاب کرده و سپس فونت نستعلیق در بخش های مختلف اینستاگرام قرار داده می شود. نحوه استفاده از فونت آوینی اینستاگرام همانند فونت نستعلیق است و کاربرد این فونت هم در اینستاگرام با محدودیت زیادی همراه است.

شما با دانستن جزئیات  اینستاگرام به راحتی میتوانید به درآمد بسیار زیادی ار آن برسید، همچنین شما میتوانید دوره رایگان پولسازی از اینستاگرام را ببینید و استفاده کنید.
تغییر فونت اینستاگرام در سیستم عامل ios و اندروید تقریبا مشابه هم است که امروزه در سیستم عامل ios تغییر فونت با مشکلات عدیده ای همراه شده است. تغییر فونت اینستاگرام در آیفون با استفاده از تنظمیات اصلی گوشی انجام می شود و باتوجه به اینکه تنوع فونت در گوشی های آیفون زیاد است، کاربر می تواند باتوجه به سلیقه خود اقدام به تغییر فونت اینستاگرام نیز کند. فونت فارسی اینستاگرام برای آیفون قابلیت استفاده در قسمت های بیو و استوری را نیز دارد و کاربران اینستاگرام به آسانی می توانند فونت متن و تصاویر بخش های مختلف اینستاگرام را تغییر دهند.

درواقع جدا از عکس و فیلم های مختلفی که در اینستاگرام منتشر می شود، نوع متن تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد و کاربران بهتر است که از فونت های زیبا و جدید در صفحات اینستاگرام خود استفاده کنند. اینستاگرام در نسخه های جدیدی که ارائه می دهد، از فونت های گوناگونی استفاده می کند و استفاده از فونت های متنوع، جزو روش های جدید افزایش فالوور در اینستاگرام محسوب می شود.

اپلیکیشن اینستاگرام چیست

لازم به ذکر است که فونت تصاویر نسبت به فونت متن در اینستاگرام محدودیت زیادی ندارد و در قسمت انتشار تصاویر مدل های مختلفی از فونت وجود دارد که تصویر با فونت مناسب آن منتشر می شود. همچنین بعضی از فونت های اینستاگرام قابلیت استفاده در دیگر شبکه های اجتماعی را دارند که در کمتر شبکه اجتماعی این ویژگی وجود دارد.

همچنین بخوانید:  بهترین هشتگ های اینستاگرام | ۱۰۰ هشتگ برتر اینستاگرام (۲۰۲۰)

در بسیاری از موارد می توان از تغییرات فونت اینستاگرام درآمد زایی کرد و در عین حال که محدودیت های زیادی برای فونت اینستاگرام وجود دارد، می توان بهترین بازدهی را از این قسمت داشت.

اگر میخواهید به درآمد زیادی از اینستاگرام برسید میتوانید دوره کسب و کار اینترنتی را خریداری کنید و زندگی خود را متحول کنید، همان طور که خیلی ها به درآمد بسیار زیادی از این روش رسیده اند،فقط کافیست اراده کنید و تلاش کنید و صبور باشیدف نتایج در پی آن می آیند.

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود