Untitled

ایده های پولساز اینستاگرام

  • عروسک‌سازی

عروسک‌سازی یکی از ایده‌های جالب و پرطرف‌داری برای پیج اینستاگرام و از انواع مشاغل اینستاگرامی است. اگر در ساخت عروسک مهارت کافی را دارید می‌توان با ساخت عروسک و اشتراک‌گذاری عکس‌هایش در اینستاگرام مخاطبان زیادی جذب کنید. در کارهایی نظیر عروسک‌سازی علاوه بر کسب درآمد از طریق فروش محصولات می‌توانید از طریق آموزش ساخت به دیگران نیز درآمد داشته باشید.

عروسک سازی یکی از ایده های پولساز اینستاگرام

  • کار با نمد

کار با نمد به دلیل ساده بودن و عدم نیاز به مواد اولیه پیچیده طرف‌داران زیادی دارد. مواد مورد نیاز برای ساخت کارهای نمدی مقداری نمد، نخ و سوزن و چسب است. شما می‌توانید با استفاده از نمد و به‌کاربردن خلاقیت وسایل نمدی زیادی نظیر عروسک، جاکلیدی و … درست کنید. ساخت کاردستی با نمد یک ایده کسب و کار اینستاگرامی است. علاوه بر اینکه می‌توان با این کار سرگرم شد، یک منبع درآمد هم محسوب می‌شود.

کار با نمد یکی از ایده های پولساز اینستاگرام

  • معرفی مشاغل

یکی از ایده‌های پول‌سازی اینستاگرام معرفی مشاغل مختلف است. امروزه پیشرفت علم و زیادشدن جمعیت سبب ایجاد مشاغل مختلف و متنوعی شده است. تا حدی که خیلی از افرادی که می‌خواهند وارد بازار کار شوند از وجود برخی شغل‌ها اطلاعی ندارند.

یکی از ایده‌هایی که با به‌کارگیری آن می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را به اینستاگرام پول‌ساز تبدیل کرد همین ایده است. به بیان ساده‌تر برای اجرای این ایده شما باید به تولید محتوا در مورد مشاغل مختلف بپردازید. با توضیح دادن و گفتن فواید و معایب هر شغل اطلاعات افراد را در مورد آن شغل افزایش می‌دهید.

همچنین بخوانید:  ایده های پولساز اینستاگرام ; +ایده پول در بیار برای شما...
”]

با تولید محتواهایی با این موضوع حتماً مخاطبان زیادی به کار شما جذب می‌شوند. با بالارفتن تعداد مخاطبان صفحه اینستاگرامتان از طریق گرفتن تبلیغ، معرفی محصول و… می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.

معرفی مشاغل یکی از ایده های پولساز اینستاگرام

  • فروش اکسسوری خانه

فروش اکسسوری خانه هم از جمله ایده های کسب درآمد از اینستاگرام است. امروزه زیبایی خانه تنها به مبلمان، میز و… بستگی ندارد. از جمله عوامل مؤثر در زیبا شدن چیدمان خانه به کار بردن اکسسوری است.

به بیان ساده اکسسوری خانه اشیاء کوچکی هستند که مکمل چیدمان خانه می‌باشند. اگر شما قصد فروش اکسسوری های خانه را دارید می‌توان از طریق اینستاگرام به معرفی بیشتر کار خود بپردازید. از نقاط مختلف مشتری جذب کنید و کسب‌وکار خود را افزایش دهید.

فروش اکسسوری خانه یکی از ایده های پولساز اینستاگرام

  • بافتنی

بافتنی یکی از هنرهای زیبا و سرگرم کننده می باشد که می توان به عنوان کسب درآمد در منزل به آن نگاه کرد. البته ناگفته نماند که این هنر جزء ایده‌های پولساز اینستاگرام هم محسوب می شود. می‌توان گفت به‌کارگیری این هنر یک ایده برای پیج اینستاگرام است.

اگر شما جزء افراد علاقه‌مند به این هنر هستید برای تبدیل اینستاگرام به اینستاگرام پول‌ساز کافی است هنر خود را در این اپلیکیشن به اشتراک بگذارید تا از طریق فروش دست بافته‌های خود کسب درآمد کنید.

بافتنی یکی از ایده های پولساز اینستاگرام

  • معرق کاری

از جمله ایده‌های پول‌ساز اینستاگرام می‌توان به معرق کاری اشاره کرد. معرق کاری هنری زیباست که به ساخت محصولات زیبا از چوب ختم می شود. این هنر هم مانند سایر هنرها ایده برای پیج اینستاگرام است. معرق کاری به دلیل زیبایی و ظرافت طرافداران زیادی دارد. با داشتن یک صفحه در اینستاگرام می‌توانید از طریق فروش کارهای معرق خود کسب درآمد کنید.

معرق کاری یکی از ایده های پولساز اینستاگرام

  • فروش لوازم‌التحریر

فروش لوازم التحریر از جمله مشاغل پرکاربرد است. البته از ایده‌های کسب درآمد از اینستاگرام هم محسوب می‌شود. ازآنجایی‌که عمده خریداران لوازم التحریر نوجوانان و جوانان هستند می‌توان با داشتن تنوع در محصولات کسب و کار خوبی داشت. با کمک اینستاگرام هم می‌توانید به معرفی بیشتر محصولات خود بپردازید.

همچنین بخوانید:  ۷ ایده پولساز شمع سازی در سال ۱۴۰۰ ...

فروش لوازم‌التحریر یکی از ایده های پولساز اینستاگرام

  • فروش تابلو فرش

صنعت فرش همیشه طرف‌داران خاص خودش را داشته است. در این بین تابلوفرش‌ها به دلیل زیبایی خیره کننده و جنبه تزئینی که دارند بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. اگر شما در این زمینه فعالیت دارید، ایده کسب و کار اینستاگرام‌ برای شما داشتن یک صفحه در این اپلیکیشن برای معرفی و فروش محصولاتتان است.

فروش تابلو فرش یکی از ایده های پولساز اینستاگرام

شما می‌توانید از این طریق به معرفی بیشتر محصولات خود بپردازید. علاوه بر این می‌توان مشتری‌های از نقاط مختلف را به کار خود جذب کنید. البته ناگفته نماند که در این بین کیفیت کار و تنوع هم بسیار مهم است. یکی ایده دیگر برای افزایش مشتری ایجاد تنوع در محصولات است. بهتر است تابلو فرش‌هایی با طرح‌هایی مختلفی داشته باشید. به‌نحوی‌که برای هر سلیقه‌ای یک انتخاب موجود باشد.دریافت لینک دانلود