پیج اینستاگرام دکتر کاویانی (خودساخته)

پیج اینستاگرام خودساخته

همه ما می‌دانیم که استفاده از شبکه‌های اجتماعی و در رأس آن‌ها اینستاگرام جهت ارتقای دانش و موفقیت افراد، دارای مزایای فراوانی است. این شبکه اجتماعی امکان دسترسی آسان به اطلاعات را فراهم کرده و از طریق اشتراک گذاری تجربیات و دیدگاه‌ها، افراد را با چالش‌ها و موفقیت‌های دیگران آشنا می‌کند. همچنین، صفحات اینستاگرام به افراد امکان برقراری ارتباط با افراد توانمند و موفق را می‌دهند و از طریق آموزش و یادگیری تخصصی، می‌توانند به دانش و مطالب کاربردی در حوزه‌های خاص دست پیدا کنند. در نهایت، اینکه اینستاگرام محیطی را برای ایجاد شبکه‌های حرفه‌ای و برقراری ارتباط با افراد وابسته به زمینه‌های دلخواه ایجاد می‌کند.

یکی از مشهورترین صفحات اینستاگرام مخصوصاً در میان صفحات ایرانی با بیش از 2 میلیون و 300 هزار نفر دنبال کننده، صفحه دکتر علی کاویانی است که آدرس آن را در زیر می بینید:

Khodsakhte.ir

پیج اینستاگرام دکتر کاویانی

معرفی پیج اینستاگرام دکتر کاویانی

دکتر کاویانی که یکی از کارآفرینان برتر ایران است، عنوان پیج اینستاگرام خود را “زندگی یک کارآفرین سریالی” گذاشته است. در این صفحه اینستاگرامی وی به بیان داستان موفقیت خود در مورد ایجاد شرکت‌ها و کارخانجات موفقی چون دکولایف، پوشاک هاوین و مکتبستان می‌پردازد.

علاوه بر این در پیج اینستاگرام دکتر کاویانی، شما می‌توانید به مطالب متنوع و جذابی پیرامون رموز موفقیت در کار و زندگی دسترسی پیدا کنید. وی به طور مستمر مطالبی در مورد راهکارها و تکنیک‌هایی که به شما در کسب و کار و همچنین زندگی شخصی کمک می‌کند، انتشار می‌دهد.

دکتر کاویانی در این پیج که دارای بیش از 2500 پست است، به صورت جامع و پویا، به مباحث متنوع و کاربردی در زمینه موفقیت، نظیر توانمندسازی شخصی، اتخاذ تصمیمات صحیح، بهره‌وری و موفقیت در کار، خودشناسی و توانمندسازی روان‌شناختی پرداخته است. بیشترین تمرکز او در مباحث موفقیت شخصی، کسب و کار و روانشناسی است.

به طور مشخص، دکتر کاویانی تلاش می‌کند تا از روی تجربیات خود و مباحث علمی‌ای که مطالعه می‌کند، مطالبی به مخاطبانش ارائه کند که به آن‌ها کمک کند روی راهی موثر و موفقیت‌آمیز در کار و زندگی خود قدم بگذارند.

دکتر کاویانی به عنوان یک متخصص توسعه فردی، با استفاده از اصول علمی و تجربی، به جامعه آموزش‌ها و راهنمایی‌های گوناگونی در زمینه موفقیت ارائه می‌دهد. بر اساس نظرات و بازخوردهای کاربران مخاطب، او توانسته است رضایتمندی بالایی را دریافت کند و به عنوان منبعی معتبر در زمینه موفقیت در کار و زندگی شناخته شود. در صفحه دکتر کاویانی کیست، درباره ایشان توضیحات جامع تری نیز داده ایم که می توانید آن را هم مطالعه کنید.

اینستاگرام خودساخته

پیج دوم اینستاگرام خودساخته

و اما نوبت به پیج دوم دکتر کاویانی می‌رسد که آدرس آن را در زیر مشاهده می کنید:

drkavyanii

این صفحه در حال حاضر 636 هزار نفر دنبال کننده دارد. دکتر علاوه بر معرفی خود در این صفحه، هدف ایجاد این پیج اینستاگرامی را کمک به موفقیت مالی افراد عنوان کرده و لینک دوره موفقیت “مدار ثروت” را در آن قرار داده است.

وی معتقد است که کمک به افراد در رسیدن به موفقیت مالی شامل مجموعه‌ای از راهکارها و اصول است که می‌تواند شخص را در مسیر تحقق ثروت و پایداری مالی هدایت کند. این شامل تعیین اهداف مالی، برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی مالی، سرمایه‌گذاری هوشمند، تحصیل و ارتقاء مهارت‌ها، سازماندهی مالی و کاهش بدهی، توسعه منابع درآمدی، ایجاد شبکه‌های ارتباطی، روحیه مثبت و انگیزش، خودآگاهی مالی و پشتیبانی از خود است. با رعایت این اصول و راهکارها، فرد می‌تواند به سمت رسیدن به موفقیت مالی پیشرفت کند. البته، باید به خاطر داشت که موفقیت مالی زمان، تلاش و تعهد می‌طلبد و پیروی از این اصول به تنهایی کافی نیست.

همچنین اعتماد به نفس و ایمان به توانایی‌های خود می‌تواند شما را به سمت رسیدن به موفقیت مالی هدایت کند. قدرت باور به خود و انعطاف‌پذیری در مواجهه با تغییرات و چالش‌ها نقش مهمی در مسیر موفقیت دارد. مجموعه‌های هومر و میکرولرن از جمله مواردی هستند که دکتر در این صفحه به معرفی آن‌ها می‌پردازد.

در مجموعه میکرولرن هر شب یک کتاب در حوزه موفقیت به صورت خلاصه صوتی ۲۰ دقیقه‌ای منتشر می‌شود. این کتاب‌ها به انتخاب دکتر کاویانی هستند و خلاصه و نکات کلیدی کتاب را در فایل ۲۰ تا ۳۰ دقیقه‌ای در اختیار ما قرار می‌دهند.

فکرش را بکنید، هر شب یک کتاب یعنی هر سال ۳۶۵ تا از بهترین کتاب‌های دنیا !!!

موضوعات این کتاب‌ها هم شامل موارد زیر هستند:

  • کسب و کار
  • فروش
  • بازاریابی و تبلیغات
  • مدیریت
  • کارآفرینی
  • سرمایه گذاری
  • رشد و توسعه فردی
  • ذهنیت پولساز
  • زندگی نامه بزرگان کسب و کار

پیشنهاد می‌شود این دو پیج اینستاگرامی دکتر کاویانی را به طور مستمر دنبال کنید تا به مطالب متنوع، جذاب و کاربردی در زمینه رموز موفقیت در کار و زندگی دسترسی داشته باشید. برای اطلاع از کانال تلگرام ایشان نیز، به صفحه کانال تلگرام خودساخته مراجعه کنید.

به چالش ۵ روزه یادگیری مسیر ثروت بپیوندید

دکتر کاویانی یک دوره آموزشی ۴جلسه ای به نام «مدار ثروت» دارن، در این دوره دکتر کاویانی مسیر ثروتمند شدنی که خودشون طی کردن رو بهتون آموزش میدن.

دوره های دکتر کاویانی

دوره مستر کلاس راکت
دوره علمی مدار ثروت
دوره هک فروش
دوره کسب و کار اینستاگرامی
دوره جامع جهش ثروت

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود