ثبت‌نام شما انجام شد.

کمتر از ۲۴ ساعت، یکی از مشاوران خوش اخلاق ما، جلسات دوره  را به صورت رایگان در واتس اپ برای شما ارسال می کنند.

برای دریافت دوره رو دکمه زیر کلیک کنید

نکته های آموزشی و انگیزشی هر روز در پیج دکتر کاویانی

دکتر علی کاویانی را بیشتر بشناسیم

مدیر و موسس کارخانه مبلمان دکولایف

مدیر و موسس آکادمی خودساخته

مدیر و موسس شرکت پوشاک هاوین

مدیر و موسس شرکت کالاهای دکوری هومر

مدیر و موسس موسسه مکتبستان

دکتر علی کاویانی یک پزشک است

داستان از جایی شروع شد که 

من تنها ۲۰ سال سن داشتم و تمامی دارایی من ۱۵۰هزار تومانی بود که به عنوان توشه راه زندگی دانشجویی از پدر کارمندم گرفته بودم. با هزار ذوق و شوق وارد رشته پزشکی در شهری غریب شده بودم و حالا مشکلات مالی زندگی را برایم سخت کرده بود. از زندگی در یک اتاق کوچک خوابگاهی با کمترین امکانات تا نداشتن پول تاکسی برای رسیدن به دانشگاه مشکلاتی بود که شرایطم را واقعاً سخت کرده بود.

همان شرایط سخت باعث شد که فکر کنم و به دنبال راهی برای خلاصی از وضعیت زندگی خود باشم.

قصدم از یادآوری موضوع ، این است که بگویم نمی‌توانی هیچ بهانه‌ای برای موفق نشدن داشته باشی و می‌توانی هر وضعیتی را به نفع خود تغییر دهی، همان‌گونه که من آن وضعیت را در کمتر از 10 سال به‌طور بنیادین تغییر دادم.

الآن هم در خانه رؤیایی‌ام در یکی از بهترین محله‌های شهرم زندگی می‌کنم و چندین شرکت دارم که یک زندگی مرفه را برای نسل‌های آینده‌ام هم گارانتی کرده است.

وقتی به حاصل زندگی‌ام می‌نگرم 

خودم را مثال باغبانی ‌می‌بینم که نه‌تنها سالها راه و روش زیرک‌ترین باغبان‌ها که تناورترین درختان را از دل یک بذر کوچک به وجود آورده‌اند را بررسی نموده، بلکه خودش نیز بذرهای زیادی را تبدیل به درختان تناور و پرثمر نموده است. درختانی که آن‌قدر قد کشیده‌اند که علف‌ هرز برایشان بی‌معنی است زیرا سایه هاشان آن‌قدر زیاد شده که هیچ علف هرزی در کنارشان دوام نمی‌آورد.

دلیل این اتفاق هم روشن است.

من نه‌تنها چندین سال از زندگی‌ام را صرف تحقیقات در کسب‌وکارهای موفق سراسر جهان کرده‌ام بلکه آن‌ها را به عمل درآورده‌ام و در چندین عرصه کسب‌وکار از شرکت های دراپ شیپینگ هاوین و هومر، مجموعه آموزش کارآفرینی خودساخته، مجموعه کنکوری مکتبستان و کارخانه تولید مبلمان هیوا موفق بوده‌ام.

این‌ها موفقیت‌هایی نیست که قرار است در آینده کسب کنم

بلکه از نتایجی می‌گویم که همین الآن آن‌ها را دارم. با اینکه کسب‌وکارهای بسیار موفق در سراسر جهان را زیر ذره‌بین گذاشته‌ام، اما کمتر افرادی را یافته‌ام که هم کسب‌وکار موفقی داشته باشند و هم سایر جنبه‌های زندگی‌شان عالی باشد. اما زندگی من نه‌تنها در کسب‌وکار، بلکه در تمامی جنبه‌هایش، اعم از روابط، سلامتی، آرامش و ارتباط با خدایم، زیبا و موفق است.

من تجربه ساختن میلیاردها تومان سرمایه از یک ایده ساده و ثبت چندین برند تجاری موفق را دارم.

توانسته‌ام در کسب‌وکارم سیستمی هماهنگ را رهبری کنم که در سراسر کشور سر زبان‌هاست؛ چون تمرکز این سیستم بر مشکلات بازار و حل آن‌ها و تولید محصولی بود که مخاطب را شگفت‌زده می‌کرد. پس لیاقت دارم به شما بگویم، چگونه کسب‌وکار شخصی‌ خود را راه بیندازید و به آزادی مالی برسید.

ازاین‌روی من و مجموعه همکارانم در چند سال اخیر به جوانان زیادی کمک کرده‌ایم

که بر مشکلات مالی خود غلبه کنند و طعم و لذت ایجاد کسب‌وکار شخصی را بچشند و اوضاع مالی خود را دگرگون کنند. ما یک دوره ویژه با نام دوره از کارآفرینی تا میلیاردر شدن را برگزار کرده‌ایم که تاکنون ده‌ها و صدها نفر با استفاده از آموزش‌های آن توانسته‌اند مسیری را که من طی کردم بپیمایند و زندگی مالی خود را متحول کنند.

اما توقف در کار ما نبوده و حرکت به جلوی ما همواره ادامه داشته است

چنانچه علاوه بر کارهای فوق توانسته‌ایم گام‌های جدیدی را در راستای تعالی سازمانمان و کشور عزیزمان ایران برداریم.

دریافت لینک دانلود