از مشکلات خودتان بزرگتر باشید

از مشکلات خودتان بزرگتر باشید

از مشکلات خودتان بزرگتر باشید

قبلنا به خاطر پول از تخت بیرون میومدم .?

این روزا دلیل بیدار شدنم پول نیست …
دلیلم اونقدر قوی هست که باعث شه قید خوابمو بزنم و به سمت چیزی ک میخوام برم.?

⭕️ من به میلیاردها پول نیاز ندارم . اما میخوام مطمئن شم که زندگیم هدفمند و کارسازه. پیام هام ، حرفام و کارام روح میلیون ها نفر رو تحت تاثیر قرار میده …?

و میخوام به این درجه برسم قبل از اینکه آخرین نفسم رو میکشم، این ماموریت و آرزوی منه که دنیا رو تبدیل به جایی کنم که خودم دوست دارم و آرزوش رو دارم…

⭕️ من فرشته نیستم . فقط یه آدمم که به یه سری چیزها باور و اعتقاد دارم . باور دارم میشه دنیا رو به یه جای قشنگ تبدیل کرد.?

? باور دارم میشه با دونسته های کم بازم به دیگران کمک کرد که موفق بشن . مهارت هاشونو توسعه بدن و راهی رو شروع کنن که قلبشون میگه . من باور دارم همه چی ممکنه.

?اوضاع وقتی تغییر میکنه که تو یه روزی واسه یه دلیل خوب و بزرگ از خواب بیدار شی . چیزی که روحت رو به مسیری ببره که دوس داری .

? واسه ی من مدت خیلی زیادی طول کشید که به جایی که الان هستم با طرز فکری که دارم برسم . ولی فکر کنم شما اگه به صدای روحتون گوش بدین و قلبتونو دنبال کنین میتونین به دستش بیارین .

❗️پول مسئله ی مهمیه . من دوس دارم میلیاردها تومن پول داشته باشم ولی دوس دارم قلب میلیاردها نفرو بدست بیارم.

?من نمیدونم هدف و ماموریت شما تو زندگیتون چیه؛ ولی فکر کنم میتونم بهتون کمک کنم بهشون برسین .اگه کمک خواستین یک پیامک با عنوان #دوره کارآفرینی# به شماره ی زیر بده
SMS : 300070047005

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت لینک دانلود