از مشکلات خودتان بزرگتر باشید

از مشکلات خودتان بزرگتر باشید

از مشکلات خودتان بزرگتر باشید

قبلنا به خاطر پول از تخت بیرون میومدم .?

این روزا دلیل بیدار شدنم پول نیست …
دلیلم اونقدر قوی هست که باعث شه قید خوابمو بزنم و به سمت چیزی ک میخوام برم.?

⭕️ من به میلیاردها پول نیاز ندارم . اما میخوام مطمئن شم که زندگیم هدفمند و کارسازه. پیام هام ، حرفام و کارام روح میلیون ها نفر رو تحت تاثیر قرار میده …?

و میخوام به این درجه برسم قبل از اینکه آخرین نفسم رو میکشم، این ماموریت و آرزوی منه که دنیا رو تبدیل به جایی کنم که خودم دوست دارم و آرزوش رو دارم…

⭕️ من فرشته نیستم . فقط یه آدمم که به یه سری چیزها باور و اعتقاد دارم . باور دارم میشه دنیا رو به یه جای قشنگ تبدیل کرد.?

? باور دارم میشه با دونسته های کم بازم به دیگران کمک کرد که موفق بشن . مهارت هاشونو توسعه بدن و راهی رو شروع کنن که قلبشون میگه . من باور دارم همه چی ممکنه.

?اوضاع وقتی تغییر میکنه که تو یه روزی واسه یه دلیل خوب و بزرگ از خواب بیدار شی . چیزی که روحت رو به مسیری ببره که دوس داری .

? واسه ی من مدت خیلی زیادی طول کشید که به جایی که الان هستم با طرز فکری که دارم برسم . ولی فکر کنم شما اگه به صدای روحتون گوش بدین و قلبتونو دنبال کنین میتونین به دستش بیارین .

❗️پول مسئله ی مهمیه . من دوس دارم میلیاردها تومن پول داشته باشم ولی دوس دارم قلب میلیاردها نفرو بدست بیارم.

?من نمیدونم هدف و ماموریت شما تو زندگیتون چیه؛ ولی فکر کنم میتونم بهتون کمک کنم بهشون برسین .اگه کمک خواستین یک پیامک با عنوان #دوره کارآفرینی# به شماره ی زیر بده
SMS : 300070047005

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود