10 نکته ای که باید از افراد موفق جهان آموخت

افراد موفق

اکثر افرادی که هر روز آرزوی ثروتمند شدن را دارند، علیرغم اینکه فکر می کنند در مسیر درستی حرکت می کنند، در مسیر اشتباهی قرار دارند و حتی از آن آگاه نیستند. شما ممکن است یکی از این افراد باشید. اما امروز این فرصت را دارید که جایگاه واقعی خود را در مسیر موفقیت شناسایی کنید و قبل از اینکه خیلی دیر شود، همین امروز شروع به ساختن آینده دلخواه خود کنید. به ما در خودساخته بپیوندید تا همه موانع و مسیرهای انحرافی را با هم از بین ببریم و شما را در راهی قرار دهیم که از طریق آن همه افراد موفق و ثروتمند جهان به مقصد رسیده اند. راهی که بدون شک شما را به موفقیت می رساند.

شما مجموع پنج نفری هستید که بیشترین زمان را با آنها می گذرانید.

جردن فراید، میلیونر موفق می گوید: “مادرم همیشه از این جمله استفاده می‌کرد: به من بگو دوستانت چه کسانی هستند و من به تو می‌گویم که تو کی هستی. و حق با او بود زیرا میلیونرها خود را با میلیونرهای دیگر احاطه کرده اند.”

اگر ما واقعاً مجموع افرادی هستیم که خود را با آنها احاطه کرده ایم، بسیار مهم است که در انتخاب های خود دقت کنیم. افراد موفق همیشه در رویدادها، کنفرانس ها و گروه های مغز متفکر با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

 

پول به خودی خود شما را خوشحال نمی کند.

اما پول می تواند آزادی شما را برای انجام کارهایی که می تواند شما را خوشحال کند، بخرد. خوشبختی واقعی از پر کردن زمان و روزهایتان با فعالیت‌های معناداری ناشی می‌شود که به آن علاقه دارید. فراید می گوید: “در کشورهای جهان سوم با افراد ثروتمندی آشنا شده ام که به طرز باورنکردنی ناراضی هستند و افراد فقیری که برخی از شادترین افرادی هستند که تاکنون با آنها برخورد کرده ام. نکته این است که می توان در حال حاضر خوشحال بود، چه 20 دلار یا 20 میلیون دلار. با سپاسگزاری به خاطر چیزهایی که دارید، برای زنده بودن و داشتن این روز، حضور بیشتری خواهید داشت و دیدگاه بهتری خواهید داشت.”

 

هدف مهم نیست بلکه تبدیل شدن به فردی که می تواند هدف را محقق کند مهم است.

تونی رابینز بزرگ احتمالاً می داند که در مورد چه چیزی صحبت می کند. بیشتر میلیونرها به شما می گویند که این کار چندان به کسب درآمد مربوط نیست. بلکه نکته رشد به عنوان یک شخص است، رشد کسب و کار شما تا جایی که بتواند درآمد کسب کند. سفر بسیار ارزشمندتر از مقصد است. وقتی شروع کردید، این سوال پیش می‌آید، حالا چه؟ به همین دلیل است که بسیار مهم است که از سواری لذت ببرید و برای اینکه چقدر پیشرفت کرده اید و آنچه تا به حال به دست آورده اید، سپاسگزار باشید.

همچنین بخوانید:  ۶توصیه مهم برای استارت کسب و کار شخصی

 

یک منتور یا مربی بگیرید تا بتوانید رشد کنید. و جزو افراد موفق باشید.

تقریباً از هر فرد موفقی که سوال کنید، به شما می‌گوید که در نقطه‌ای از راه، یک مربی داشته است. کسی را پیدا کنید که تحسینش می کنید، به او نگاه کنید.کسی که در جایی است که می خواهید باشید و از او راهنمایی بخواهید تا به شما کمک کند شخصیت خود را بهبود ببخشید و به چه چیزی که می خواهید بدل شوید. با مشاوره آنها، بهترین شیوه ها را یاد خواهید گرفت، با چالش مواجه خواهید شد و برای موفقیت بهتر آماده خواهید شد.

 

عاشق یادگیری باشید. تا جزو افراد موفق باشید.

فراید می گوید: “هر کارآفرین و فرد موفقی که من ملاقات کرده ام یک یادگیرنده مادام العمر است. آنها اهمیت پیشرفت مداوم و مدام در حال رشد بودن را درک می کنند.”

افراد با انگیزه از طریق کتاب ها، نوارهای صوتی، دوره های آنلاین، سمینارها… خودآموزی می کنند. آن‌ها مصمم هستند که همیشه مهارت‌های جدید بیاموزند، به عنوان یک فرد به رشد خود ادامه دهند – هرگز راکد نشوند. آنها هرگز متوقف نمی شوند.

 

دو (یا سه یا چهار) منبع درآمد بهتر از یک منبع درآمدی است.

میلیونرها می دانند که چگونه پول و منابع خود را برای آنها کار کنند و تقریباً همه آنها حداقل دو منبع درآمد دیگر دارند، سرمایه گذاری در اوراق بهادار مالی، املاک و مستغلات از آن جمله اند.

در حالی که منابع متعدد درآمد مطمئناً به آنها کمک می کند تا ثروت خود را افزایش دهند، آنها ابتدا بر روی یک جریان درآمد متمرکز شده اند و پس از رسیدن به سطحی از ثبات، سرمایه گذاری های متنوع انجام می دهند.

 

از ورزش و باشگاه متنفرید ؟ خوب، دیگر نباشید! تا جزو افراد موفق باشید .

تقریباً هر میلیونری ، نوعی برنامه تمرینی ورزشی دارد که شامل وزنه‌برداری، ماراتن و سه‌گانه، دویدن است. آنها در تجارت و ورزش نخبه هستند. بین شکستن موانع در تناسب اندام و شکستن آنها در کسب و کار و در ذهن شما همبستگی وجود دارد. آنها هر دو در مورد قدرت و اعتماد به نفس، نظم و تعهد هستند. بنابراین روی تناسب اندام خود کار کنید و بقیه کارها کمی کمتر دلهره آور به نظر می رسند.

همچنین بخوانید:  7 نکته که توسعه فردی را آسان‌تر می کنند

افراد موفق

زیاد مطالعه کنید تا جزو افراد موفق باشید.

فراید می گوید: ” من هنوز یک میلیونر را ملاقات نکرده ام که زیاد مطالعه نکرده باشد. من درباره کتاب هایی با نکات واقعی و کاربردی صحبت می کنم نه هری پاتر. این کار برای رشد شخصی و حرفه ای، برای افرادی که می خواهند دائما خود و کسب و کارشان را بهبود بخشند لازم است. “

کتاب‌ها راهی عالی برای یادگیری از افراد موفقی هستند که ممکن است در جایی که اکنون هستید بوده‌اند و چیزهای ارزشمندی برای آموزش به شما داشته باشند. این موضوع مانند این است که برخی از بهترین ذهن های تجاری نسل ما به شما راهنمایی کنند. پس سعی کنید زیاد و ممتد مطالعه داشته باشید.

 

تجربیات خود را بنویسید.

برای میلیونر شدن لازم نیست وبلاگ بنویسید. اما بسیاری از افراد موفق از وبلاگ نویسی شروع می کنند. وبلاگ نویسی ابزار قدرتمندی است، زیرا با مستندسازی سفر و الهامات خود، نوعی خودشناسی را پشت سر می گذارید و در عین حال شهرت و تجارت خود را نیز افزایش می دهید. اگر آماده نیستید همه چیز را در یک وبلاگ عمومی به اشتراک بگذارید، سعی کنید به جای آن مجلات دست نویس داشته باشید. فرآیند نوشتن درون‌نگر به شما یادآوری می‌کند که چه چیزی را پشت سر گذاشته‌اید و به کجا می‌خواهید بروید. و نوشتن اهدافتان روشی باورنکردنی برای اطمینان از تحقق آنهاست.

این 3 جمله کوچک قدرتمند که زندگی را ارزشمند می کند را به خاطر داشته باشید :

زندگی ارزشمند است اگر یاد بگیرید که چگونه زندگی کنید

برای زنده ماندن هم باید یاد بگیرید چه برسد به موفقیت. چیزی که راجع به آن علم ندارید می تواند به شما آسیب برساند. بنابراین باید از تجربیات خود – منفی یا مثبت – درس بگیرید. ما یاد می گیریم که کارها را به درستی انجام دهیم، ابتدا گاهی اوقات آن را اشتباه انجام می دهیم – ما آن را منفی مثبت می نامیم. ما همچنین از تجربیات دیگران، چه مثبت و چه منفی، یاد می گیریم. من همیشه گفته ام که خیلی بد است که شکست ها سمینار نمی دهند. بدیهی است که ما نمی‌خواهیم به آنها پولی بدهیم، بنابراین آنها معمولاً در اطراف برگزاری سمینارها گردش نمی‌کنند. اما این اطلاعات بسیار ارزشمند خواهد بود – ما یاد می‌گیریم که چگونه کسی که همه چیز را در اختیار داشت، آن را به هم ریخته است. درس گرفتن از ماجراجویی‌ها و اشتباهات دیگران اطلاعات ارزشمندی است زیرا می‌توانیم بیاموزیم که چه کارهایی را نباید انجام دهیم، بدون اینکه خودمان تلاش کنیم و شکست بخوریم.

همچنین بخوانید:  افزایش سریع فروش با تکنیک های اعتمادسازی

ما با چیزی که می بینیم یاد می گیریم، پس توجه کنید. ما از آنچه می شنویم یاد می گیریم، پس شنونده خوبی باشید. (الان، من پیشنهاد می‌کنم که شنونده انتخابی باشید؛ فقط اجازه ندهید کسی وارد کارخانه ذهنی شما شود.) ما از آنچه می‌خوانیم یاد می‌گیریم، پس یک کتاب (یا دو یا سه) باز کنید. از سخنرانی ها یاد بگیرید از آهنگ ها یاد بگیرید از خطبه ها بیاموزید. از مکالمه با افرادی که به آنها اهمیت می دهند درس بگیرید. همیشه به یادگیری ادامه دهید. یادگیری آغاز ثروت است. یادگیری آغاز سلامتی است. یادگیری آغاز معنویت است. جستجو و یادگیری جایی است که روند معجزه آغاز می شود.

زندگی ارزشمند است اگر تلاش کنید

شما نمی توانید فقط یاد بگیرید. اکنون باید دانسته های خود را به کار بگیرید تا ببینید آیا می توانید آن را انجام دهید یا خیر. سعی کنید تفاوت ایجاد کنید. سعی کنید کمی پیشرفت کنید، سعی کنید یک مهارت جدید یا یک ورزش جدید یاد بگیرید. این بدان معنا نیست که شما می توانید همه چیز را انجام دهید، اما کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید، اگر فقط تلاش کنید. چه مدت باید تلاش کنید؟ تا آخر عمر.

زندگی ارزشمند است اگر مراقبت باشید

اگر اهمیت دهید، نتیجه خواهید گرفت. اگر به اندازه کافی اهمیت دهید، می توانید نتایج باورنکردنی دریافت کنید. به اندازه کافی مراقب باشید تا تفاوت ایجاد کنید. قدر اطرافیان خود را بدانید. برای راه اندازی یک شرکت جدید به اندازه کافی دقت کنید. به اندازه کافی مراقب باشید تا همه چیز را تغییر دهید. به اندازه کافی مراقب باشید که بهترین تولید کننده باشید و برنده شوید.

تیم تحریریه خودساخته
تیم تحریریه خودساخته

ما در تیم خودساخته تمام تلاشمان را برای آماده سازی بهترین مطالب میکنیم تا شما عزیزان با محتواهای ما بتوانید سواد و دانش خود را بهبود دهید

به چالش ۵ روزه یادگیری مسیر ثروت بپیوندید

دکتر کاویانی یک دوره آموزشی ۴جلسه ای به نام «مدار ثروت» دارن، در این دوره دکتر کاویانی مسیر ثروتمند شدنی که خودشون طی کردن رو بهتون آموزش میدن.

دوره های دکتر کاویانی
دوره مستر کلاس راکت
دوره علمی مدار ثروت
دوره هک فروش
دوره کسب و کار اینستاگرامی
دوره جامع جهش ثروت

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود

آیا می‌خواهید درآمد بیزینس خود را ۳ برابر کنید؟

برای دریافت آموزش رایگان بیزینس پولساز دکتر کاویانی روی دکمه دریافت دوره بزنید