ایده‌ های خلاقانه پولساز / اقتصاد خلاق تحولی در کسب درآمد

ایده های خلاقانه پولساز

ایده‌ های خلاقانه پولساز / اقتصاد خلاق تحولی در کسب درآمد

ایده های خلاقانه پولساز
ایده های خلاقانه پولساز

آیا می‌توان با تکیه بر ایده‌های خود به رشد و موفقیت رسید؟

در اقتصاد خلاق نه تنها افراد به رشد و موفقیت می‌رسند، بلکه سیستم خود را بر مبنای مبادله و پیاده سازی ایده‌ها متمرکز می‌کنند. در اقتصاد خلاق، قدرت و برتری ایده شما مهم‌تر از اثربخشی خط تولید است. حتی می‌شود از راه کسب و کارهای سنتی هم میلیونر شد اما چطوری؟ یکی از راه‌ها آینه که چیزی رو بسازی که دیگران نساخته‌اند یا اگر ساخته باشند شما متفاوت‌تر و پرکاربردتر از دیگران  آن را بسازید.

ایده‌ های خلاقانه پولساز در اقتصاد خلاق چگونه کار می‌کند و ما چه نقشی در آن داریم؟

دلایل زیادی وجود دارد که باعث شده اقتصاد خلاق در حال حاضر مهم باشد، حتی برای افرادی که مشغول به کارهای هنری هستند یا در مناطق در رشته‌های سنتی کار می‌کنند. میلیونر شدن حتی برای اینگونه افراد هم سخت نیست البته کم هستند افرادی که اعتماد بنفس و توانایی آن را داشته باشند که ایده‌ های کوچک و جالب و پردرآمد خود را به مرحله‌ی اجرا در آورده و کسب درآمد کنند.

تکنولوژی وب

یکی از دلایلی که باعث شده اقتصاد خلاق مهم باشد این است که تکنولوژی وب در حال حاضر، مردم را قادر می‌سازد تا ایده‌های خود را سریع و ارزان، بدون توجه به پس زمینه و سرمایه خود، راه اندازی و تبلیغ کنند چرا که معتقد است هر فکری می‌تواند جزء ایده‌ های خلاقانه پولساز باشد. امروزه شیوه‌های تجاری به کمک ایده‌ های خلاقانه پولساز توانسته است، طول دوره توسعه کسب و کار را کوتاه کند

همچنین بخوانید:  پس‌انداز کردن | چقدر پول باید پس‌انداز کنید؟

و اجازه می‌دهد تا محصولات و خدمات خود را در اسرع وقت راه اندازی کنید. آنچه در یک اقتصاد خلاق ارزش دارد، درجه برتری و نوآوری ایده‌های شما است، نه شکل خلاقیت. اقتصاد خلاق به قدرت ایده‌های شما بستگی دارد. اگر ذهن شما ایده پرداز قوی باشد، به ویژه در کسب و کار و مدیریت منابع مالی، بنابراین می‌توانید در این کار از دیگر سازندگان و سرمایه گذاران موفق‌تر باشید. این یک نقطه ایده آل برای ورود به اقتصاد خلاق است.

چطور ذهنمان را ایده پرداز کنیم؟

برای دیدن آنچه که دیگران نمی‌بینند، برای دیدن آشنا در یک روش نا آشنا، این است که ایده‌ها و ظاهر آنها را در یک ساختمان جدید بر اساس عناصر موجود سازماندهی کنید تا از آن ایده‌ها،  ایده‌ های خلاقانه پولسازی بسازید. خلاقیت یک انرژی ذهنی “فراوانی” است که در پایه اقتصادی آن ذاتی است. جامعه و انسان‌ها به سمتی در حرکت‌اند که در حال خلق ایده‌های جدید هستند به گونه‌ای که این ایده‌ها شنونده و بیننده را تحریک می‌کند.

همه‌ی ما انسان‌ها از ذهنی خلاق برخورداریم شاید با خود بگویید من ذهنم خلاق نیست.

سؤال من از شما اینه آیا وقتی کسی قصه‌ای را برای شما با زبان تعریف می‌کند همان لحظه شما در ذهنتان آن قصه را به تصویر نمی‌کشید؟ قطعاً ذهن شما همان لحظه اینکار را خواهد کرد پس ذهن شما خلاق است که توانسته است صدای گوینده را به تصویر مبدل کند.

بنابراین شما می‌توانید امیدوار باشید که از ذهنی خلاق برخوردارید مثل همه‌ی انسانهای دیگر. پس نباید ذهنتان را دست کم بگیرید چرا که این ذهن، ذهنی پر از ایده‌ های خلاقانه پولساز است.

برخی از ایده‌ های خلاقانه پولساز؟

۱-طراحی سایت‌ها: موفق‌ترین کارآفرینان درآمدهای خود را از ایجاد سایت‌ها به دست می‌آورند. مثلاً شخصی توانست سایت عاطفی برای افراد متأهل طراحی کند و از همین راه میلیاردی شود.

همچنین بخوانید:  چگونگی تدوین نقشه راه مالی افراد

۲- کارهای خانگی: مانند مترجمی، طراحی اینفوگرافیک، نویسندگی و تولید محتوا، طراحی گرافیک و غیره.

طراحی اینفوگرافیک: امروزه طراحان اینفوگرافیک در حال تبدیل شدن به یک ابزار قدرتمند برای ترسیم دقیق اطلاعات هستند. چرا که اینفوگرافیست ها  می‌توانند در مدت زمانی کوتاه اطلاعات مفید را به کاربران انتقال دهند و درآمد بالایی را بدست آورند. امروزه اینفوگرافیک جزء پردرآمدترین شغل‌های دنیا محسوب می‌شود.

نویسندگی و تولید محتوا: فرصت‌های بسیاری برای حرفه‌ی تولید محتوا و نویسندگی وجود دارد که شما هم می‌توانید به صورت چاپی و همچنین به صورت نشر آنلاین فعالیت کنید. با رشد اینترنت فرصت نشر آنلاین همیشه در حال افزایش است که می‌توانید در زمینه‌های مختلف مانند: بهداشت، آموزش، مشاوره، ورزش، موسیقی، سیاست و …. مطلب بنویسید و به سایت‌ها و مشتری‌های خود بفرستید.

طراحی گرافیک: تقاضا برای به خدمت گرفتن طراحان گرافیک روز به روز در حال افزایش است. اگر از خلاقیت‌های ویژه‌ای برخوردارید؛ می‌توانید این حرفه را در منزلتان دنبال کنید.

گرافیست کسی است که بر مبنای سفارشی که به او می‌دهند و بر مبنای هنر خود پیام یا ایده‌ای را به کمک تصویر یا حروف به مخاطب انتقال می‌دهد. طراحان گرافیست به طور مداوم توسط شرکتها، آژانس‌های تبلیغاتی، روزنامه‌ها، خرده فروشان، وب سایت‌ها دعوت به همکاری می‌شوند.

تبدیل مواد بازیافتی منزل خود به ایده‌ های پردرآمد: مثلاً بطری پلاستیکی در منزل همه‌ی شما پیدا می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید انواع جعبه‌ها، ظروف غذا برای حیوانات، و… را از آن بسازید. یا با استفاده از یک مقدار سیمان بی استفاده در گوشه‌ی حیاط منزلتان می‌توانید زیباترین مجسمه‌ها و گلدان‌ها را بسازید و بفروشید. با ساخت آن‌ها  ایده‌ های خلاقانه پولساز جدیدتری به ذهن شما می‌رسد چون ذهن شما تبدیل به ایده پرداز قوی شده است.

همچنین بخوانید:  جمله های قصار افراد مشهور در خصوص پول و پول‌دار شدن

تجارت اینترنتی: راه اندازی فروشگاه‌های آنلاین مانند: فروشگاه پوشاک، لوازم آرایشی و… در ابتدا شاید این کار برای شما سود آور نخواهد بود ولی بعد از ۳ تا ۵ سال صد در صد سودآور خواهد بود.

دوستان عزیز یادتان باشد فرصت‌های تجاری و راه اندازی یک کسب و کار موفق در هر شرایطی میسر است ولی آنچه مهم است ذهنیت کارآفرینی شماست. اگر شما ذهنی ایده پرداز داشته باشید در هر موقعیت و مکانی می‌توانید به راحتی فرصت‌های شغلی را شناسایی کرده و به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

مقالات خواندنی: 

پولار شدن به روش دکتر کاویانی 

۱۳ مورد از سودآورترین کسب و کارهای کوچک

۷ راهکار عالی برای کسب درآمد آنلاین

بهترین روش کسب درآمد غیر فعال 

افزایش درآمد به روش ایرانی‌ها

پنج روش خلاقانه برای کسب درآمد در اینستاگرام

خود اشتغالی و بهترین فرصت‌های شغلی مربوط به کسب و کارهای کوچک در سال ۲۰۱۹

چند وب سایت برای کسب درآمد آنلاین

کسب درآمد با یوتیوب روشی جذاب و موثر در سال ۲۰۱۹

چگونه پولدار شویم؟

کسب درآمد با طراحی وب سایت (بروزرسانی ۲۰۱۹)

میلیونر شدن / ۸ توصیه برای اینکه امسال میلیونر شوید

 ۱۰ کتاب برتر کسب و کار که همه باید بخوانند

چه چیزهایی را برای ثروتمند شدن باید فدا کنیم؟

برترین‌های رادیو موفقیت:

چطور در طی دو سال به یک میلیارد درآمد برسیم؟

مثلث درآمدزایی از مهارت‌ها

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود