0 تا 100 تغییر تم اینستاگرام + تصویر

تم پست اینستاگرام

تم اینستاگرام یکی از ویژگی های منحصر به فرد شبکه اجتماعی اینستاگرام است که به راحتی می توان عکس های مختلفی را در کنار هم قرار داد. درواقع تم یکی از مهم ترین قسمت های مدیریت کردن اینستاگرام است و باتوجه به اینکه تم های مختلفی در اینستاگرام وجود دارد، به راحتی می توان آنها را تغییر داد.

طبق بررسی های انجام شده اینستاگرام جزو محبوب ترین شبکه اجتماعی چند سال اخیر در دنیا محسوب می شود و باتوجه به امکانات فوق العاده ای که دارد، نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. چندین میلیون نفر در سراسر دنیا روزانه در اینستاگرام فعالیت می کنند و تصاویر و فیلم های خود را به اشتراک می گذارند.

لازم به ذکر است که ویژگی تغییر تم ابتدا در برنامه اینستاگرام وجود نداشت و در بروز رسانی های بعدی برنامه این ویژگی به آن اضافه شد. تغییر تم جزو امکانات جذاب در اینستاگرام محسوب می شود که کاربران این شبکه می توانند تم های مورد علاقه خود را انتخاب کنند و به آسانی تم اینستاگرام را تغییر دهند.

این روزها که همه جا نام اینستاگرام را به گوش می‌رسد وقت آن رسیده که بفهمیم واقعاً اینستاگرام چیست؟ بهتون حتما پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید

عناوینی که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهد شد به شرح زیر است:

تم اینستاگرام چیست و تغییر تم در اینستاگرام چه مزیتی دارد؟
انواع تم های موجود در اینستاگرام
نحوه تغییر تم در اینستاگرام

تم اینستاگرام چیست و تغییر تم در اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

تم به منظور چیدمان پست اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد و به نوعی ساختار کلی اینستاگرام را تشکیل می دهد. در اینستاگرام تنوع تم بسیار زیاد است ولی همچنان تم اصلی اینستاگرام بیشترین طرفدار را دارد. درواقع تم اصلی ظاهر کلی اینستاگرام را نشان می دهد و در وهله اول باید چیدمان تصاویر بایکدیگر تناسب داشته باشد تا ساختار کلی تم به خوبی نمایان شود. تم های فرعی دیگری در اینستاگرام وجود دارد که طی این چند سال استقبال مناسبی از آنها نشد و هنوز تم اصلی اینستاگرام بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین بخوانید:  آموزش 0 تا 100 اینستاگرام (instagram)

تم استوری اینستاگرام

روزانه افراد زیادی برای اولین بار به شبکه اینستاگرام وارد می شوند و ممکن است به مرور زمان صفحه اصلی اینستاگرام برای آنها تکراری شود و به راحتی می توانند تم اصلی اینستاگرام را تغییر دهند و تم مورد نظر خود را جایگزین تم اصلی کنند. تمام تمام های موجود در اینستاگرام طبق چارچوب برنامه و مطابق با اصول کلی اینستاگرام طراحی شده است و کاربران می توانند به بهترین شکل ممکن از تم های متنوع اینستاگرام استفاده کنند.

مزیت استفاده از تم های اینستاگرام این است که دید کلی کاربر نسبت به برنامه تغییر کند و هنگامی که کاربر به صفحه اینستاگرام خود وارد می شود، احساس خاصی به آن دست می دهد.

از مزیت های دیگر تغییر تم می توان به محبوب شدن افراد در اینستاگرام اشاره کرد و بسیاری از افرادی که امروزه محبوبیت زیادی در اینستاگرام دارند، به واسطه تم های زیبایی است که در صفحات خود از آنها استفاده می کنند.کاربراناینستاگرام می توانند با استفاده از تم های جذاب، بسیاری از مخاطبان را به صفحات اینستاگرامی خود جذب کنند و از این طریق می توانند محبوبیت بیشتری در اینستاگرام پیدا کنند. درواقع تغییر تم سبک جدیدی از افزایش فالوور در اینستاگرام محسوب می شود که حتی از این راه می توان بیشترین درآمد را به دست آورد‌.

امروزه هشتگ‌ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند و اینستاگرام توجه به خصوصی بر روی آنها دارد. ما در مقاله “بهترین هشتگ های اینستاگرام” در مورد انواع هشتگ ها و کیفیتشان صحبت کردیم که بهتون پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید

انواع تم های موجود در اینستاگرام

هدف اصلی استفاده از تم در اینستاگرام، نظم دادن به تصاویر مختلف است و چیدمان پست اینستاگرام طبق اصول و نظم خاصی انجام می شود. تم سیاه و سفید کارایی زیادی در اینستاگرام دارد و بیشتر برای تم استوری اینستاگرام از آن استفاده می شود. تم سیاه و سفید باعث جذاب شدن صفحه اینستاگرام می شود و بهتر است برای این تم از عکس های رنگی استفاده نشود. موضوعات تصاویر در تم سیاه و سفید مختلف است و قالب تصویر در این تم باید سیاه و سفید باشد. در تم سیاه و سفید هیچ رنگ اضافه شده ای وجود ندارد و کاربر اینستاگرام می تواند تصاویر و فیلم های خود را در قالب این تم قرار دهد که باعث زیباتر شدن تصاویر نیز می شود.

همچنین بخوانید:  چگونه برای تبلیغ برندمان اینفلوئنسرهای اینستاگرام را پیدا کنیم؟

تم افقی از دیگر تم های محبوب در اینستاگرام است و تصاویر باتوجه به موضوعات مختلفی که دارند، باید به صورت افقی در یک صفحه قرار گیرند. تم عمودی به لحاظ ساختار شبیه به تم افقی است. در این نوع تم، عکس ها در دو ستون مجزا و به شکل عمودی زیر هم دیگر قرار می گیرند و نوشته های درون تصاویر هم به حالت عمودی در می آیند.

تم اینستاگرام ایفون برای اندروید

استفاده از فیلتر ثابت، یکی از ساده ترین مدل های تم اینستاگرام محسوب می شود که با استفاده از این فیلتر می توان تم عکس یا فیلم را تغییر داد. بهتر است کاربران از یک فیلتر ثابت برای تغییر تم تصاویر خود استفاده کنند و این کار باعث نظم بهتر تصاویر نیز می شود.

تم شطرنجی جزو شناخته شده ترین تم پست اینستاگرام محسوب می شود که عکس و نوشته به صورت یکی در میان کنار هم دیگر منتشر می شود. در این نوع تم بهتر است که عکس ها شبیه به هم نباشد و از تصاویر مختلف استفاده شود. تم رنگین کمانی طراحی بسیار زیبایی دارد ولی کار کردن با این تم کمی دشوار است و کمتر کسی در اینستاگرام از آن استفاده می کند. درواقع ترکیب رنگ در تم رنگین کمان کمی دشوار به نظر می رسد، اما طرح های جذابی که این تم دارد، بسیاری از کاربران را به خود مجذوب کرده است.

استوری اینستاگرام یک فضای مناسب برای تعامل با کاربران در اقصی نقاط جهان است. برای نمایش بهتر استوری اینستاگرام مقاله “بهترین روش برای نمایش بهتر استوری اینستاگرام” را بهتون پیشنهاد می کنم که حتما مطالعه کنید.

همچنین بخوانید:  0 تا 100 آموزش استفاده از هشتگ در اینستاگرام

تم مستطیلی به لحاظ ساختار در مقایسه با تم های دیگر متفاوت است و در این تم جزییات عکس به صورت کامل نمایان می شود. در تم مستطیلی تصاویر با فضای بیشتری در کنار هم قرار می گیرند و به همین علت است که تمام قسمت های عکس دیده می شوند.
استفاده از تم با قاب مشکی در اینستاگرام محدود شده است و طرح های قبلی این تم در نسخه جدید اینستاگرام بسیار کمیاب شده است. ولی همچنان از تم با قاب مشکی در بعضی تصاویر اینستاگرام نیز استفاده می شود.

تم پازلی مخصوص تصاویر با تعداد زیاد است و اگر کاربر تمایل داشته باشد که تعداد زیادی عکس را به صورت یکجا دراختیار داشته باشد، می تواند از این تم استفاده کند.
تمام تم های موجود در اینستاگرام طراحی جذابی دارند و کاربران اینستاگرام می توانند از این تم ها برای جذب مخاطبین خود نیز استفاده کنند.

نحوه تغییر تم در اینستاگرام

در نسخه های اولیه اینستاگرام امکان تغییر تم در برنامه وجود نداشت ولی به مرور زمان در نسخه های جدید اینستاگرام، امکان تغییر تم به برنامه اضافه شد و بسیاری از مشکلاتی که در اینستاگرام وجود داشت، برطرف شد. تغییر تم اینستاگرام در سیستم عامل اندورید و ios تقریبا شبیه به هم است و نکته جالب این است که در اغلب مواقع می توان از تم اینستاگرام آیفون برای اندروید نیز استفاده کرد‌.

نحوه تغییر تم اینستاگرام در سیستم عامل ios و اندروید به این شکل است که ابتدا به بخش تنظیمات موبایل رفته و قسمت تغییر تم را انتخاب کرده و با وارد شدن به برنامه اینستاگرام، انواع مختلف تم ها نمایش داده می شود که کاربر می تواند تم مورد پسند خود را برای صفحه اینستاگرام انتخاب کند‌. حالت روشن و تیره جزو تم های اصلی اینستاگرام محسوب می شود که کاربر با تنظیم کردن خودکار تم اینستاگرام می تواند تم زمینه روشن را برای روز و تم زمینه تیره را برای شب تنظیم کند

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود