درس های کارآفرینی ، جک ما

درس های کارآفرینی ، جک ما

درس های کارآفرینی ، جک ما

درس های کارآفرینی ، جک ما

?درس های کارآفرینی ، جک ما

?درس اول :
ایده ها و رویاهای خود را پرورش دهید. حتی اگر این الان ، سرمایه گذاری جهت عملی کردن آنان در دسترس نباشد.

?درس دوم :
تسلیم شرایط محیطی و مکانی نشوید. جهانی دیجیتال ، محصور شدنی نیست.

?درس سوم :
افراد و دوستان خوبی جهت خود پیدا کنید و به مشتریانتان عشق بورزید. تلاش کنید زیاد یاد بگیرید.

?درس چهارم :
من در سال ۲۰۰۰ گفتم اگر ۹ خرگوش در جهان وجود داشته باشد ، اگر بخواهید یکی از آنان را شکار کنید ، کافی است به یکی از آنان خوب فکر کنید و بر روی گرفتن آن تمرکز کنید! تاکتیک خود را تغییر دهید ، خرگوش را تغییر ندهید!

? درس پنجم :
فرصت های زیادی پیش روی ما است. تمام را نمی توان به دست آورد. اگر یک فرصت خوب را به دست آورید کافی است. مسیر پیشرفت را مرحله به مرحلی طی کنید.

?درس ششم : یکی از دلایل عمده ای که منجر به می شود افراد فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، در تولید یک محیط کارآفرین و بسترسازی یک کسب و کار اینترنتی ، با شکست یا موفقیت های بسیار ضعیف روبرو شوند ، آن است که آنان فناوری اطلاعات را خوب می شناسند ولی طرز ارائه آن در محیط کسب و کار را نمی دانند و مشتریان از کسب و کار آنان استقبال نمی کنند.

? دیگر وقت آن رسیده که کسب و کار شخصی خودتان را داشته باشید، برای تحقق رویاهای خودتان تلاش کنید و برای خودتان پول دربیاورید. دوره آنلاین کارآفرینی تا میلیاردر شدن چکیده تجربیات کارآفرینان موفق داخلی و خارجی است که به شما این امکان را میدهد تا کسب و کاری که همیشه به آن فکر میکنید را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر یک پیامک با عنوان #دوره کارآفرینی# به شماره ی زیر بدهید
SMS : 300070047005

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت لینک دانلود