قانون فراوانی

قانون فراوانی

قانون فراوانی یکی از قوانین ثابت از قوانین هستی است. دنیای اطراف ما، پر از فراوانی است. طبیعت بر فراوانی استوار است. این فراوانی همواره در اختیار ما بوده و همیشه خواهد بود.

قانون فراوانی

فراوانی همیشه به‌صورت نامحدود در دسترس همه ما بوده است.

قانون فراوانی می‌گوید: “منابع نامحدودی از هر آنچه نیاز داریم و هر آنچه بخواهیم، وجود دارد.”

بار دیگر این جمله را بخوانید، همه امکانات به‌وفور یافت می‌شود. دیگر نیازی نیست به کمبودها و نبود امکانات فکر کنیم. تنها عامل محدوده کننده شما، یعنی باورهای مربوط به محدودیت و فقدان، محو می‌شوند. وقتی خودمان را با این قانون فراوانی هماهنگ کنیم با آن یکی می‌شویم.

قانونی درباره پول بر این باور است که ما در دنیایی غنی زندگی می‌کنیم و در آن برای همه کسانی که به‌راستی به دنبال پول هستند و حاضرند به قوانین حاکم بر کسب آن عمل کنند، پول کافی وجود دارد.

به‌راستی‌که هیچ کمبودی در کار نیست. هر آنچه بخواهید و نیاز داشته باشید، می‌توانید داشته باشید.

نتیجه پذیرفتن قانون فراوانی این است که از بند تمام محدودیت‌هایی که ذهنتان ساخته است آزاد شوید. نتیجه رهایی از تله‌های ذهنی، آزادی، سرزندگی، شادی، خلاقیت و عاشقی است.

اگر می‌خواهید شاد شوید، این قانون را باجان و دل بپذیرید. باور کنید که منبعی تمام‌نشدنی در طبیعت وجود  دارد. با این باور شما از درون شاد می‌شوید و برای شادمانی عوامل بیرونی را جستجو نخواهید کرد.

اگر می‌خواهید نمونه‌ای از قانون فراوانی را به چشم خود ببینید، به آسمان نگاه کنید و خورشید را ببینید. نور خوشید همیشه به تمام جهات می‌تابد. همه‌چیز را روشن می‌کند. این نور خستگی‌ناپذیر زندگی می‌بخشد. گرما می‌بخشد. باعث رشد گیاهان می‌شود. نیازی نیست که ما کاری انجام دهیم تا این نور را دریافت کنیم. او خودش بر ما می‌تابد.

همچنین بخوانید:  رفتارهایی که برای رسیدن به موفقیت به آنها نیازمندیم

می‌دانید رقابت‌ها، حسادت‌ها از کجا شروع می‌شود؟ ازآنجاکه ما نمی‌دانیم همه لوازم و امکانات به مقدار کافی وجود دارد، شروع به رقابت می‌کنیم. گویی می‌خواهیم نعمتی را از صاحبش بگیریم تا آن نعمت را از آنِ خود کنیم. عشق، خوشبختی، رفاه یا برآورده شدن آرزو محدود نیست. نیازی نیست برای آن رقابت کنیم.

همه ما به آن منبع لایتناهی وصل هستیم. آن منبع می‌تواند نیازهای همه ما را برطرف کند. دیگر نگران نباید بود. دیگر نباید ترسید. راه خوشبختی در گرو پذیرش قانون فراوانی است. فکر ما تاثیر زیادی در پولدار شدن یا نشدن ما دارد؛ پس بهتر است به جای آنکه روی نداشتن ها تمرکز کنیم،به برآورده شده آنچه می‌خواهیم متمرکز شویم.

بپذیرید که دنیای ما، دنیای دست و دل‌بازی است. از هر طرف که بنگریم، نعمت‌ها و فرصت‌ها دور ما را گرفته‌اند و منتظرند تا به دست ما برسند.

نتیجه این نوشته این است: مردم ثروتمند می‌شوند؛ زیرا تصمیم می‌گیرند ثروتمند شوند. افراد به این دلیل ثروتمند می‌شوند که بر توانایی جذب ثروت اعتقاد دارند. بنابراین اعتقاد رفتار می‌کنند و پیوسته کارهایی را انجام می‌دهند که آن‌ها را به اعتقادشان می‌رساند. افراد فقیر هم در فقر مانده‌اند زیرا تصمیم نگرفته‌اند پولدار شوند.

ازاین‌پس دیگر از بهانه‌تراشی، ترس، تردید، باورهای محدودکننده دست بردارید و قانون فراوانی را بپذیرید. امیدوارم به کمک این قانون، فراوانی را به زندگی خود بکشانید. یادتان باشد همه ما در فراوانی غوطه‌ور هستیم.

تیم تحریریه خودساخته
تیم تحریریه خودساخته

ما در تیم خودساخته تمام تلاشمان را برای آماده سازی بهترین مطالب میکنیم تا شما عزیزان با محتواهای ما بتوانید سواد و دانش خود را بهبود دهید

به چالش ۵ روزه یادگیری مسیر ثروت بپیوندید

دکتر کاویانی یک دوره آموزشی ۴جلسه ای به نام «مدار ثروت» دارن، در این دوره دکتر کاویانی مسیر ثروتمند شدنی که خودشون طی کردن رو بهتون آموزش میدن.

دوره های دکتر کاویانی
دوره مستر کلاس راکت
دوره علمی مدار ثروت
دوره هک فروش
دوره کسب و کار اینستاگرامی
دوره جامع جهش ثروت

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود