7 دلیلی که مانع پولدار شدن شما می‌شود

۷ دلیلی که مانع پولدار شدن شما می‌شود

اگر می‌خواهید ثروتمند شوید، باید بهانه‌تراشی را کنار بگذارید. با گله و شکایت کردن، پولی به‌حساب شما واریز نمی‌شود. اگر در ذهن خود نسبت به موفقیت و ثروت ذهنیتی منفی دارید، هرگز پولدار و موفق نخواهید شد. این مقاله، فرصتی تازه است تا از میان بهانه‌ها، موانع ذهنی خود را بیابید و برای رفع آن‌ها تمرین کنید. در هنگام خواندن این مقاله با خودتان روراست باشید. برای دستیابی به اهداف باید دست از توجیه بردارید و تمام این بهانه‌های توخالی را کنار بگذارید. از همین‌الان تصمیم بگیرید خود را از شر زباله‌های ذهنی‌تان خلاص کنید. گروه میلیونرهای خودساخته در این نوشته ۷ دلیلی که مانع از پولدار شدن شما می‌شود را منتشر کرده است.

7 دلیلی که مانع پولدار شدن شما می‌شود

چرا ثروتمند نیستید؟ به یکی از این دلایل:

 

۷ دلیلی که مانع پولدار شدن شما می‌شود

 

۱- گمان می‌کنید گروه خونی شما به موفقیت نمی‌خورد!

اشتباه است، این عبارت فقط یک تفکر منفی است که شما را از سرزمین ثروت دور نگه می‌دارد. باور کنید می‌توانید موفقیت شوید. ثروتمندان و موفقان گروه خاصی ندارند، آن‌ها فقط روی ذهن خود کارکرده و برای رسیدن به آرزوهایشان تلاش کرده‌اند. این جمله مسخره را از ذهن خود دور بریزید و به‌جای آن در رؤیاهایتان ببینید که ثروتمند شده‌اید و از این بابت خوشحالید. کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید در خیال‌پردازی‌های خود، ثروت و موفقیتتان را تجسم کنید.

۲- می‌ترسید شکست بخورید!

اگر شکست بخورید، هیولایی خواهد آمد و شما را خواهد بلعید؟ خیر. اگر شکست بخورید آسمان به زمین می‌رسد؟ خیر. اگر شکست بخورید حق زندگی کردن از شما گرفته می‌شود؟ بازهم خیر. اگر با شکست خوردن بازهم زنده‌اید، پس نباید از آن بترسید. ترس از شکست مانند باتلاقی است که انرژی و زمان شما را می‌بلعد و دست‌وپاهایتان را می‌بندد. بیشتر موفقیت‌های بزرگ، پس از شکست‌هایی کمرشکن به وجود آمده‌اند. شجاع باشید و بپذیرید که شکست، بخشی از فرآیند رسیدن به هدف است. به‌جای اینکه در برابر  شکست مقاومت کنید آن را در آغوش بکشید و باجان و دل پذیرای آن باشید. در راه رسیدن به موفقیت و ثروت دلخواهتان، هر زمان زمین خوردید، بلند شوید، خاک لباس‌هایتان را بتکانید، نفسی تازه کنید و ادامه دهید. مقصد در همین نزدیکی است…

همچنین بخوانید:  چطور در بازه ۲ تا ۳ ساله ثروتمند شویم؟

۳- گذشته خوبی نداشتید!

گذشته یعنی روزهایی که گذشته‌اند. هیچ دلیلی ندارد که برای گام برداشتن به جلو، همواره به پشت سرتان نگاه کنید. برفرض که گذشته شما مملو از فقر، نداری و  شکست باشد، این مسائل مربوط به روزهای قبلی زندگی شما بوده‌اند نه حال و آینده‌تان. هر زمان یادآوری گذشته اذیتتان کرد، چشم‌هایتان را ببندید و با تجسم آینده، به خودتان قول دهید که با تلاش و پشتکار تلافی سختی‌های گذشته را درمی‌آورید.

۴- سرپرست و مربی ندارید!

همان‌طور که برای مسافرت کردن به یک همراهِ دانا، خوش‌اخلاق و صبور نیاز دارید، برای قدم گذاشتن در جاده موفقیت به مربی یا سرپرستی نیاز دارید که بتواند راه و چاه را به شما نشان دهد و در این مسیر طولانی و ناامیدکننده همراهتان باشد. با داشتن مربی که قبلاً به اهداف شما دست یافته است مسیر شما کوتاه‌تر خواهد شد و زودتر ثروتمند خواهید شد. ویژگی یک مربی دلسوز این است که برای شاگردش دلسوزی می‌کند و او را به مسیری صحیح و مناسب هدایت می‌کند. از همین امروز، شخصی دانا و باتجربه را به‌عنوان مربی خود انتخاب کنید که در پیچ‌وخم‌های راه کنارتان باشد.

۵- پول را چرک کف دست می‌دانید.

این یکی از تفکرات مخرب است که شما را از ثروت دور می‌کند. این بهانه الکی از آنجا در ذهن برخی افراد جا خوش کرد که در فیلم‌ها پول را عامل اختلافات و پولدارها را انسان‌هایی بدجنس و خلاف‌کار نشان دادند. درست است که با پول نمی‌توان خنده، شادی و خوشبختی خرید، اما با داشتن پول برای انجام دادن بسیاری از کارها و علاقه‌مندی‌های خود آزاد خواهید بود. تا زمانی که به پول به  چشم دشمن نگاه کنید، انگیزه‌ی شما برای کسب درآمد بیشتر محدود خواهد شد.

همچنین بخوانید:  برای اینکه میلیاردر شوید باید مشتری مداری را در اولویت قرار دهید

۶- هدف خاصی ندارید.

تا وقتی‌که هدف شما واضح و روشن نباشد، نمی‌دانید باید چه‌کارهایی را انجام دهید و چه‌کارهایی را نباید انجام دهید. اگر اقدامات و فعالیت‌های شما بی‌هدف و تاریک باشد میلیونر شدن غیرممکن خواهد شد. با خود خلوت کنید، خوب فکر کنید، ببینید هدفتان در زندگی چیست، چگونه می‌توانید به اهدافتان برسید، چگونه می‌توانید برنامه‌ریزی کنید و بعدازآن برای رسیدن به اهدافتان اقدام کنید.

۷- از تکنولوژی دور هستید.

اگر می‌خواهید در عصر اطلاعات میلیاردر شوید باید سریع حرکت کنید. در دنیای امروزی به لطف اینترنت، میلیون‌ها نفر ثروتمند شده‌اند. بیشتر ثروتمندان امروزی با استفاده از ابزارهای آنلاینی که در دسترس عموم است پولدار شده‌اند. فعالیت‌های زیادی در دنیای اینترنت وجود دارد که با انجام آن‌ها می‌توانید پولدار شوید.

اگر می خواهید پولدار و موفق شوید، جسم و ذهن خود را از این بهانه‌های پوچ خلاص کنید. از رویای خود دست نکشید، مطمئن باشید خیلی زود شما هم یکی از میلیاردرهای ایران خواهید بود. بر ثروت و موفقیت تمرکز کنید و بعد در جشن موفقیت و میلیاردر شدن خود پای‌کوبی کنید.

دوره های دکتر کاویانی

به چالش ۵ روزه یادگیری مسیر ثروت بپیوندید.

دکتر کاویانی یک دوره آموزشی ۴جلسه ای به نام «مدار ثروت» دارن، در این دوره دکتر کاویانی مسیر ثروتمند شدنی که خودشون طی کردن رو بهتون آموزش میدن.

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود