قانون جذب ثروت و پول در زندگی و 8 اصلی که باید بدانید

جذب ثروت

یکی از حقایق بزرگ دنیا این است که ثروت به طور نامحدودی در این دنیا وجود دارد و کائنات طبق قانون خاص و مشخصی در این جهان کار می‌کند. افراد کمی به این حقیقت رسیده‌اند و توانسته‌اند قوانین جذب ثروت را یاد بگیرند و از آن استفاده کنند. برای کائنات فرقی ندارد که چه کسی از این قانون استفاده می‌کند. کائنات به کسانی که طبق قوانینش رفتار کنند بی‌حساب و کتاب می‌بخشد. البته همیشه سکه دو رو دارد. باید کاملا آگاهانه و دقیق از قوانین کائنات استفاده کنید.

اگر دوست دارید مفهوم جذب ثروت و قوانین آن بیشتر آشنا شوید تا انتهای مقاله در کنار ما باشید. 

آیا ثروت مخصوص افراد خاصی در این دنیا است؟ 

اگر به اطراف خود نگاه کنید می‌بینید که عموم مردم یک زندگی روتین و تکراری دارند و اغلب دارای مشکلات مالی هستند. در پرداخت قبض‌ها مشکل دارند و همیشه نگران هستند تا آخر ماه کمی از حقوقشان باقی بماند. اکثر تفریح زیادی ندارند و بیشتر وقتشان را به کار کردن می‌گذرانند. پس چرا باز هم دچار فقر هستند؟ جواب خیلی ساده است، زیرا با قوانین جذب ثروت آشنا نیستند.

ما به این دنیا نیامده‌ایم که سخت کار کنیم و در فقر و بیماری غوطه‌ور باشیم. بلکه به این دنیا آمده‌ایم تا غرق در ثروت و نور زندگی کنیم. فقط کافی است با قلبتان به دنیا نگاه کنید و قوانین جذب پول را بیاموزید. 

چطور به اهنربای جذب پول و ثروت تبدیل شویم؟ 

شاید باور نکنید اما تمام انسان‌ها در وجودشان الماسی دارند که از طرف کائنات به آن‌ها هدیه شده است. اما تعداد اندکی از انسان‌ها توانسته‌اند حضور این الماس ارزشمند را احساس کنند و از آن استفاده کنند. لازم است گوهر درونی‌تان را فعال کنید تا شما هم به آهنربای جذب پول و خوشبختی تبدیل شوید. برای اینکه بتوانید از قوانین جذب ثروت استفاده کنید باید مواردی را رعایت کنید که در ادامه متن این موارد ذکر شده است. 

افکار منفی را دور بریزید 

اگر دائما افکار منفی به سراغ شما می‌آید باید فکری به حال خودتان کنید. زیرا این افکار منفی فرکانس شما را به شدت پایین می‌آورد و شما را در مدار فقر قرار و گرفتاری قرار می‌دهد. اگر به اطرافتان با دقت بیشتری نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که افرادی که دائما از مریضی حرف می‌زنند بیشتر مریض می‌شوند. افرادی که همیشه از گرانی و بی‌پولی حرف می‌زنند همیشه درگیر مشکلات مالی هستند. تا به حال شده است که کمی پیش خودتان فکر کنید که چرا این اتفاق ‌می‌افتد و چرا بعضی از اتفاقات برای بعضی از افراد تکرار می‌شود؟ 

اگر با خودتان صادق باشید و بدون قضاوت درباره این موارد فکر کنید به نقش باور پی خواهید برد. در اکثر مواقع افرادی که درگیر گرفتاری‌های مالی هستند عمیقا باور دارند که ثروتمند نخواهند شد و در ذهنشان مدام افکاری منفی در مورد پول دارند. خب مسلم است که کائنات هم همان چیزی را به آ‌ن‌ها می‌دهد که عمیقا به آن باور دارند. 

بیشتر بخوانید : چگونه ذهن ثروتمند داشته باشیم

از ثروتمند شدن دیگران خوشحال شوید 

وقتی شما می‌خواهید خودتان را در مدار ثروت قرار دهید باید قوانین جذب پول را رعایت کنید. یکی از این قوانین این است که شما باید از ثروتمند شدن دیگران خوشحال شوید. خوشحالی شما باید قلبی باشد و عمیقا و از صمیم قلب بابت رفاه و حال خوب دیگران خوشحال شوید. حال فرقی ندارد این ثروت از آن دوست شما شده است یا رقیب شما. وقتی شما عمیقا خوشحال شوید اصول جذب ثروت را رعایت کرده‌اید و در مدار درست قرار می‌گیرید. 

پذیرش قلبی شادی و ثروت برای همه یکی دیگر از قوانین جذب پول است که با رعایت کردن آن شما هم غرق در ثروت خواهید شد. اگر خوشحالی شما ظاهری است شاید بتوانید اطرافیانتان را فریب دهید و ظاهری موجه به خود بگیرید اما کائنات را نمی‌توانید فریب دهید. زیرا انرژی شما به کائنات ارسال می‌شود و اگر در عمق وجودتان از این اتفاق خوشحال نباشید کائنات این طور برداشت می‌کند که شما با لمس ثروت احساس خوشحالی نمی‌کنید و بنابراین به شما ثروت نمی‌بخشد. 

همچنین بخوانید:  با درآمد کم چگونه پولدار شویم؟

خوشحالی از ثروتمند شدن دیگران

قدرت آفرینش و خلق ثروت

در وجود تک تک ما نیرویی وجود دارد که باعث خلق لحظه‌های زندگی می‌شود. این نیرو قدرتی شگفت انگیز دارد و می‌تواند فقر یا ثروت به همراه بیاورد. چه باور کنید و چه باور نکنید شما زندگی خودتان را خلق می‌کنید و فقط خودتان مسئول خوشبختی یا بدبختی خود هستید. در بیان قدرت آفرینش و قانون جذب ثروت می‌توان گفت این نیرو قوی‌ترین نیروی کائنات است و تمام افراد از این نیرو بهره‌مند هستند. فقط کافی است به قدرت ایمان و باور اعتقاد پیدا کنند و چشمانشان را به روی نعمت‌های بی‌کران زندگی باز کنند. 

زندگی تسلیم خواسته‌های شما است

وقتی شما با تمام وجودتان چیزی را بخواهید تمام کائنات تسلیم خواست و اراده شما خواهد شد. شما می‌توانید خوشبختی آرزو کنید، سلامتی، کار و ثروت آرزو کنید و با تمام قلبتان اطمینان داشته باشید که این‌ها را در زندگیتان دارید. بدون شک شما به خواسته‌ها و آرزوهایتان خواهید رسید. اما تردید و دودلی می‌تواند مانع بسیار بزرگی بر سر راه جذب خواسته‌هایتان ایجاد کند و رسیدنشان را به تعویق بیندازد. 

تاثیر سپاسگزاری در جذب ثروت 

همه ما در مورد تاثیر بسیار بزرگ سپاسگزاری و نقش آن در جذب پول و خوشبختی چیزهای زیادی شنیده‌ایم. اگر می‌خواهید قوانین جذب ثروت برای شما هم کار کند باید برای تمام داشته‌هایتان خداوند را سپاس بگویید. به اطرافتان نگاه کنید. مسلما نعمت‌های بسیار زیادی در کنارتان خواهید دید. برای تک تک آن نعمت‌ها خداوند را سپاس بگویید و قدردان چیزهایی باشید که در زندگی به شما داده شده است. 

به این شکل به شدت سطح فرکانس شما بالا می‌رود و در مدارهای بالاتری قرار می‌گیرید. قرار گرفتن در هر مدار باعث می‌شود ما اتفاقات موجود در آن مدار را تجربه کنیم. پس برای اینکه بتوانید استفاده درستی از قوانین جذب ثروت داشته باشید باید در مدار ثروت قرار بگیرید. اگر دائم ناشکری می‌کنید و بابت چیزهایی که ندارید ناراحت هستید در مداری قرار می‌گیرید که دائما اتفاقاتی برای شما می‌افتد که به واسطه آن اتفاق‌ها این احساسات را تجربه کنید. 

این موضوع ساده راز بسیار بزرگی در دل خود دارد و برای فهمیدن آن کافی است کمی هوشیار باشید. شکرگزار کنید و معجزه آن را در زندگی خود ببینید. شکرگزاری اصلی‌ترین بخش‌های قانون جذب ثروت را تشکیل می‌دهد و عمل به آن نتایج بسیار خوبی به همراه دارد. 

ببخشید تا به شما داده شود 

هر عمل دادن در کائنات عمل متقابل گرفتن را ایجاد می‌کند. این یکی از قوانین جهان هستی است که به شما می‌گوید ببخشید تا به شما داده شود. عالم بر اساس قوانین فیزیک و ریاضی کار می‌کند و قانون عمل و عکس العمل در این جهان به طرز بسیار دقیقی فعال است و قوانین جذب پول نیز در همین گروه از قوانین قرار دارند. شما از طریق افکار و احساستان به عالم انرژی مثبت یا منفی ارسال می‌کنید و هر چه ارسال کنید همان را دریافت می‌کنید. 

باورهای انسان و تاثیر آنها در جذب ثروت

باورهای کهنه را دور بریزید 

همه ما باورهای غلطی در مورد پول داریم. با وجود اینکه پول را دوست داریم و می‌خواهیم حساب‌هایی پر از پول داشته باشیم اما در عمق وجودمان برای پول ارزش قائل نیستیم. 

باورهای غلط قدیمی در مورد پول در این زمینه بسیار قدرتمند عمل می‌کند. مثلا این جمله که پول چرک کف دست است، یا افراد ثروتمند از راه درست پول به دست نیاورده‌اند و یا جمله معروف پول که خوشبختی نمی‌اورد همگی موانع ذهنی بسیار بزرگی برای دستیابی به پول و قدرت ایجاد می‌کند. 

همچنین بخوانید:  مهارت پولساز

اگر به قوانین جذب ثروت درست عمل نکنید نتیجه درستی هم به دست نخواهید آورد. اعتقاد به این جملات در ضمیر ناخودآگاه باعث ارسال فرکانس‌هایی به جهان هستی می‌شود که نشان می‌دهد گوینده این جملات پول را نمی‌خواهد. حالا شما هر چقدر تلاش کنید که پول درآورید تا زمانی که این باورهای اشتباه را دور نیندازید در مدار جذب پول و ثروت قرار نمی‌گیرید. 

عاشق صورت حساب‌هایتان باشید 

اکثر افراد وقتی نوبت به پرداخت صورت حساب‌هایشان می‌شود ناراحت هستند. از اینکه باید پول قبض‌هایشان را بپردازند احساس بدی پیدا می‌کنند. اما این با جذب ثروت در تناقض است. وقتی شما با احساس خوشایندی شروع به پرداخت صورت حساب‌ها یا قرض‌هایتان می‌کنید فرکانس مثبتی به جهان هستی می‌فرستید. این فرکانس مثبت که در نتیجه نقل و انتقال پول توسط شما بوده است در جهان هستی باقی می‌ماند و باعث می‌شود در مسیر جذب ثروت قرار بگیرید. زیرا شما احساس خوشایندی را ایجاد کردید که از صمیم قلبتان بوده است.

قوانین جذب ثروت در فنگشویی

فنگشویی دانش چرخش انرژی در محل زندگی و محل کار است و فرد می‌تواند با قرار دادن اشیایی در جاهای مشخص شده پیامی را برای کائنات ارسال کند. برای ارسال پیام به کائنات باید قوانین جذب پول را رعایت کنید.  در ادامه به برخی از این موارد در علم فنگشویی اشاره شده است.

جذب ثروت در فنگ شویی

جذب ثروت با کاسه گندم

یکی از قوانین جذب ثروت استفاده از کاسه گندم است. گندم یکی از مواد غذایی پر ارزش و پر استفاده در سطح جهان است. اگر خوشه گندم خشک شده را در آب بگذارید دوباره سبز می‌شود و رشد می‌کند. به همین دلیل گندم نماد دارایی و ثروت در فنگشویی است. برای جذب ثروت با کاسه گندم یک کاسه با اندازه متوسط بردارید و دو سوم آن را گندم بریزید. دقت کنید که کاسه نباید پر از گندم شود. زیرا در این صورت پیام ارسال شده به کائنات این است که برکت و دارایی زندگی ما برای ما کافی است. اگر هم گندم کمی در آن بریزید به این معنی است که ما آمادگی پذیرش برکت بیشتری را در زندگی نداریم. بنابراین دقت کنید که تنها دو سوم از کاسه پر شود. 

در قانون جذب ثروت با کاسه گندم باید روی گندم‌ها سکه، شمش طلا یا پول واقعی قرار دهید. آن را در قسمتی از خانه قرار دهید تا پیام شما به کائنات ارسال شود.

جذب ثروت با آب

تکنیک جذب ثروت با آب یکی از قوی‌ترین تکنیک‌های جذب پول است. آب یکی از چهار عنصر اصلی موجود در طبیعت است و سطح ارتعاش بسیار بالایی دارد. همچنین آب نها عنصر هوشمند است که ارتعاش کلام شما روی شکل مولکول‌های آن تاثیر می گذارد. از جملات مثبت می‌توان استفاده کرد و آن‌‌ها را روی یک تکه کاغذ نوشت و روی لیوان یا بطری آب چسباند. دقت کنید که هنگام نوشتن جملات باید دارای انرژی مثبتی باشید. 

لیوان را برداشته و با حس و حالی خوب و گفتن جملات مثبت آب را بنوشید. جملات را به نوعی بیان کنید که انگار در حال صحبت کردن با آب درون لیوان هستید. 

جذب ثروت با تسبیح

در صورت درست انجام دادن تمرینات گفته شده شاهد کسب ثروت و روزی زیاد در زندگی خود خواهید بود. یک تسبیح تهیه کنید و سعی کنید همیشه آن را همراه خود ببرید. هر بار به پول و ثروت فکر کردید یکی از مهره‌های آن را حرکت دهید. هر وقت فرد ثروتمندی را دیدید و یا در خیابان ماشین مدل بالایی دیدید که در شما شور و هیجان ایجاد کرد یکی از مهره‌ها را جابه‌جا کنید. به این صورت ذهن شما می‌آموزد تا بر روی ثروت تمرکز کند. 

همچنین بخوانید:  راه های طلایی مدیریت پول و نقدینگی خود در دوران تورم شدید

جذب ثروت با دارچین

شاید تعجب کنید که بشنوید می‌توان با دارچین هم به جذب ثروت پرداخت. این ادویه در طب سنتی هند بسیار ارزشمند است و هندی‌ها بر این باور هستند که اگر ۲۴ ساعت روی دارچین بایستید ثروتی افسانه‌ای وارد زندگی  شما خواهد شد. استشمام رایحه دارچین هم می‌تواند ذهن شما را آزاد کند و باعث افزایش قدرت تفکر در زمینه موفقیت و حل مشکلات می‌شود. سوزاندن دارچین نیز یکی دیگر از قوانین جذب پول است که مورد تایید بوداییان هم است. 

مردم ژاپن هم به قانون جذب ثروت با دارچین اعتقاد دارند و برای این کار یک اسکناس باارزش را برداشته و روی آن دارچین ریخته و در اطراف خانه می‌چرخانند. سپس در درب ورودی آن را تکان می‌دهند تا دارچین روی زمین بریزد. سپس چوب دارچین را از روی زمین برمی‌دارند و آن‌ را می‌سوزانند و فضای خانه را با عطر دارچین معطر می‌کنند. آنها اعتقاد دارند این کار باعث جذب ثروت به زندگی آنها می‌شود. 

جالب است بدانید که استفاده از دارچین برای جذب ثروت ریشه عمیقی دارد و شوالیه‌ها نیز برای خوش شانسی و موفقیت چوب دارچین را در جیبشان می‌گذاشتند. امروزه هندی‌ها هم از این قانون استفاده می‌کنند و از دارچین لوله‌ای برای دور کردن انرژی منفی افراد و ورود خیر و برکت به زندگی‌شان در خانه نگهداری می‌کنند. 

جذب ثروت با اعداد 

زبان جهان هستی زبان اعداد است و استفاده از اعداد یکی از قوانین جذب ثروت در زندگی است.  شما با استفاده از کدها می‌توانید پیام خود را به کائنات و دنیا ارسال کنید. کدهای زیادی برای جذب ثروت و موفقیت وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را از سایت‌های معتبر دریافت کنید. کدهای جذب ثروت را در دفعات مشخص تکرار کرده و فرکانس جذب ثروت را به کائنات ارسال کنید. به این شکل می‌توانید از این کدها و تاثیر شگفت انگیزشان در زندگی‌تان استفاده کنید.

جذب ثروت از طریق قانون نیکلا تسلا

نیکلا تسلا یکی از دانشمندان مشهور جهان است که اختراعات بسیاری را به ثبت رسانده است. برای شناخت او و قوانینش باید به قرن نوزدهم برگردیم. قوانینی که او در قرن نوزدهم گفته همچنان در حال بررسی است و  هر روز افراد بیشتری به این قوانین اعتقاد پیدا می‌کنند. یکی از رمزگشایی‌های نیکلا پی بردن به قدرت و ماهیت اعداد ۳، ۶ و ۹ است. این اعداد کلید قفل درب ورود به دنیای بی‌کران کائنات است. از تکنیک ۳۶۹ می‌توانید برای جذب خواسته‌های خودتان استفاده کنید. 

ابتدا لازم است هدف خود که احتمالا جذب پول و ثروت است را به طور واضح و روشن روی کاغذ بنویسید. برای بهره‌وری از این قانون به مدت ۲۱ روز هدف خود را در ذهنتان مجسم کنید و در دفترچه یادداشت خود آن را بنویسید. هنگام نوشتن باید حدود ۱۷ ثانیه یا بیشتر روی نوشته خود تمرکز کنید. این کار را ۳ بار در صبح، ۶ بار در ظهر و ۹ بار در شب تکرار کنید.

کلام اخر 

یک سوال مشترک در بین افراد وجود دارد و آن این است که چگونه ثروت اطراف را جذب خود کنیم؟ در هر کجای دنیا که هستید پول و ثروت برای شما رفاه و قدرت ایجاد می‌کند. فرقی ندارد در ایران زندگی کنید یا در آمریکا اگر پول نداشته باشید قدرتی ندارید. عموم افراد در جهان از فقر و گرفتاری رنج می‌برند در حالی‌که دنیا غرق در ثروت و فراوانی است.  پس چطور عده کمی از افراد توانسته‌اند به این ثروت دست پیدا کنند؟ قوانین جذب ثروت ساده است و فقط کافی است قدرت باور و ایمان خود را تقویت کنید تا بتوانید با استفاده از قانون جذب پول به ثروت و فراوانی دست پیدا کنید.

تیم تحریریه خودساخته
تیم تحریریه خودساخته

ما در تیم خودساخته تمام تلاشمان را برای آماده سازی بهترین مطالب میکنیم تا شما عزیزان با محتواهای ما بتوانید سواد و دانش خود را بهبود دهید

دوره های دکتر کاویانی
دوره مستر کلاس راکت
دوره علمی مدار ثروت
دوره هک فروش
دوره کسب و کار اینستاگرامی
دوره جامع جهش ثروت

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود

آیا می‌خواهید درآمد بیزینس خود را ۳ برابر کنید؟

برای دریافت آموزش رایگان بیزینس پولساز دکتر کاویانی روی دکمه دریافت دوره بزنید