‌نمونه‌هایی از مهارت‌های پر‌درآمد که می‌تواند شما را ثروتمند کند

‌نمونه‌هایی از مهارت‌های پر‌درآمد که می‌تواند شما را ثروتمند کند

‌نمونه‌هایی از مهارت‌های پر‌درآمد که می‌تواند شما را ثروتمند کند

اگر مدتی است که مرا دنبال می‌کنید، به خوبی می‌دانید که من یکی از بزرگ‌ترین طرفداران اهمیت یادگیری مهارت‌های پر‌درآمد هستم. در صورتی که به مهارت‌های پر‌درآمد تسلط پیدا کنید، آنگاه مانند من به یک کارآفرین میلیونر تبدیل می‌شوید.

‌نمونه‌هایی از مهارت‌های پر‌درآمد که می‌تواند شما را ثروتمند کند
‌نمونه‌هایی از مهارت‌های پر‌درآمد که می‌تواند شما را ثروتمند کند
اگر ویدیوی مثلث ثروت من را مشاهده کرده‌اید، سه جزء مثلث ثروت را به یاد خواهید آورد. اولی مهارت‌های پر‌درآمد، دوم مهارت مقرون به صرفه و سوم سرمایه گذاری با بازده بالا است. امروز می‌خواهم به قسمت اول مثلث ثروت بپردازم و نمونه‌هایی از مهارت‌های پردرآمد را برای شما بیان کنم.

در حقیقت مهارت‌های پر‌درآمد بالا یعنی مهارتی که می‌تواند در هر ماه حداقل ۱۰،۰۰۰ دلار برای‌تان به دست آورد، که یک درآمد شش رقمی سالم است. مهارت‌های پر‌درآمد به مهارت‌هایی که ارزش آن وارد بازار شده و می‌تواند پول زیادی از آن دریافت کند، می‌گویند.

مهارت‌های پر‌درآمد بهتر از شغل‌هایی با درآمد بالاست

مشکل یک شغل این است که ارزش شما توسط مدیر یا رئیس‌تان تعیین می‌شود و نه توسط بازار. ساعت‌های کاری‌تان با مبلغ معینی از دلار معامله شده که این مبلغ نیز توسط خودتان تعیین نمی‌شود. می‌توانید در یک شغل افزایش چشمگیر درآمد داشته باشید. اما با وجود داشتن مهارت‌های پر‌درآمد، باید هزینه زیادی پرداخت کنید تا درآمد‌تان افزایش پیدا کند. با بهتر شدن توانایی‌تان در بستن معاملات به راحتی می‌شود هزینه‌های بالاتری را درخواست کرد. با داشتن مهارت‌های پر‌درآمد همچنان زمان خود را با پول معامله می‌کنید، اما حداقل ساعات کاری‌تان را با بالا‌ترین قیمت بلیطی که خودتان تعیین کرده‌اید معامله می‌کنید. به عبارت دیگر، شما ساعت‌های کاری را برای دلار‌های بزرگ معامله می‌کنید.

همچنین بخوانید:  8 راه پول در آوردن آسان (عالی برای 1400)

در زیر به چند نمونه از مهارت‌های پردرآمد می‌پردازیم که منجر به تبدیل شدن به یک کارآفرین میلیونر خودساخته می‌شود.

مهارت اول: کپی رایتینگ

 از اولین مهارت‌های پر‌درآمد که در اوایل بیست سالگی به وجود آوردم، نوشتن کپی رایتینگ بود. من برای کار‌آفرینان و شرکت‌ها تبلیغات و نامه های فروش می‌نوشتم و با استفاده از مهارت‌های نوشتن نسخه، در هر ماه بیش از ۱۰،۰۰۰ دلار درآمد کسب می‌کردم. در آن زمان، به عنوان یک جوان در مرز بیست سالگی، این پول بیشتر از چیزی بود که من تا به آن وقت دیده بودمو احساس می‌کردم، یک میلیون دلار درآمد داشتم.

مهارت دوم: مشاوره

مهرات دوم مشاورههنگامی که برای مشتری‌ها نسخه فروش و بازاریابی می‌نوشتم، برخی از آن‌ها شروع به درخواست مشاوره در مورد نحوه استفاده بهینه از نسخه فروش و بازاریابی کردند و از من می‌پرسیدند که استراتژی بازاریابی آنها چه چیزی باید باشد. زمانی که این حجم از درخواست‌های مشتریان را برای مشاوره دیدم، به سمت کسب یکی دیگر از مهارت‌های پر‌درآمد سوق پیدا کردم: مشاوره.

هنگامی که اولین مهارت‌های پر‌درآمد خود را به کار گرفتم و سپس آن را به مشاوره دادن منتقل کردم، باعث شد تا درآمد بیشتری کسب کنم. در این زمان مشتریان برای گرفتن خدمات مشاوره بازاریابی به من مراجعه می‌کردند، و درآمد اضافی‌ام به ۱۲۰۰۰۰ دلار در سال رسید.

مهارت سوم: سخنرانی عمومی و تدریس انگیزشی

مهارت سوم: سخنرانی عمومی و تدریس انگیزشیپس از موفقیت بسیار زیاد در ارائه مهارت‌های بازاریابی اینترنتی به مشتریان، مردم از من سؤال می‌کردند که چگونه می‌توانند وارد این مسیر شغلی شوند. در حقیقت آن‌ها متوجه موفقیتم شدند و خواستار آن بودند که به آن‌ها این مسیر موفقیت را آموزش دهم.

همچنین بخوانید:  چگونه میلیاردر شویم؟

 

از ابتدا نمی‌دانستم که سخنرانی و تدریس در این زمینه شغلی یکی از مهارت‌های پر‌درآمد به حساب می‌آید. اما بعد از برگزاری کارگاه‌ها و سمینار‌ها متوجه شدم که مردم بابت سخنرانی‌ها و حرفهای موفقیت آمیز من پول خوبی پرداخت می‌کنند. بنابراین، در حال حاضر با ارائه مذاکرات انگیزشی و آموزشی، شش رقم دیگر را به درآمد خود اضافه می‌کنم.

مهارت چهارم: بستر فروش نرم افزاری

مهارت چهارم: بستر فروش نرم افزاریبعد از آنکه به صحبت‌های عمومی تسلط پیدا کردم، و افرادی را پیدا کردم که به هر کلمه‌ای وابسته شدند، آنگاه متوجه شدم که کدام یک از مهارت‌های پر‌درآمد را گسترش دهم: بستر فروش نرم افزاری. به دلیل اینکه یک سخنران بزرگ به مخاطب ارزش می‌بخشد، ولی جلوی آن را نمی‌توانید بگیرید. اما باید کمی مسیر خود را تغییر دهید، چرا که می‌خواهید افرادی که به شما گوش می‌دهند، صحبت کرده تا اقدام کنند و این به مهارت فروش بستر‌های نرم افزاری نیاز دارد.

طی یک صحبت شصت یا نود دقیقه‌ای، مجبور شدم مخاطبانم را قانع کنم که بعد از صحبت هایم به پشت صحنه بروند و برای سرمایه‌گذاری در برنامه خودم ثبت نام کنند. برنامه آموزشی من برای آن‌ها دو هزار دلار هزینه بر‌می‌داشت و وقتی مردم شروع به ثبت نام کردند، دوباره یک جریان درآمد دیگر برای من به وجود آمد. به همین دلیل است که فروش بستر‌های نرم افزاری یکی از مهارت‌های پر‌درآمد با ارزش است.

مهارت پنجم: سرمایه گذاری

مهارت پنجم: سرمایه گذاریتوانایی سرمایه‌گذاری عاقلانه یکی دیگر از مهارت‌های پر‌درآمد من است. اینکه در چه موضوعی و در کجا پول خود را سرمایه‌گذاری کنید، مهم است. بسیاری از مردم مبلغی پرداخت می‌کنند تا در مورد نحوه سرمایه‌گذاری پول به آن‌ها مشاوره بدهم، بنابراین یادگیری نحوه سرمایه‌گذاری نیز به من کمک می‌کند تا مهارت‌های مشاوره خود را توسعه دهم.

همچنین بخوانید:  بهترین راه های پولدار شدن در ایران

همیشه می‌توانید به مهارت‌های پر‌درآمد اعتماد کنید

حتی اگر سرمایه گذاری بدی انجام دهید، اشتباه بزرگی کنید و پول زیادی را از دست بدهید، همیشه می‌توانید به مهارت‌های پر‌درآمد خود بازگردید. شما می‌توانید به این مهارت‌ها اعتماد کنید تا به راحتی درآمد کسب کنید.

هدف استفاده از مهارت‌های پر‌درآمد، در جهت افزایش درآمد حداقل ۱۰٪ در هر سال است. مهم نیست تجارت من چقدر خوب است – من هرگز استفاده از مهارت های پردرآمد خود دست نمی‌کشم. هرگز صحبت‌های عمومی و مشاوره را متوقف نمی‌کنم، و مطمئن هستم که از مهارت‌های پر‌درآمد خود استفاده می کنم و آن ها را توسعه می‌دهم.

مقالات خواندنی: 

پولار شدن به روش دکتر کاویانی

چگونه مهارت فروش کسب کنم؟

آیا باید یک استراتژی فروش را طراحی کنید؟

۱۰ مورد از بهترین کتاب‌های آموزش فروش

افزایش سریع فروش با تکنیک های اعتمادسازی

مهم‌ترین مهارت فروش کدامند؟ (بروزرسانی ۲۰۱۹)

 

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود