5 رمز موفقیت کارآفرینان

5 رمز موفقیت کارآفرینان

۵ رمز موفقیت کارآفرینان

تام مرکالدو یکی از کارآفرینان موفق است که توانسته از فاکتور های هوشمندانه خود بهترین بهره را ببرد از این رو تصمیم گرفتیم تا در این مقاله ۵ راز موفقیت وی را بررسی نماییم.

۱- وارد بازاری شوید که آن را از قبل می شناسید

برای بدست آوردن موفقیت تجربه و داشتن اطلاعات بسیار مهم است و این امر بیشتر در زمانی رخ خواهد داد که به اصطلاح خاک خورده ی این کار باشید این به شما کمک بسیار بزرگی خواهد کرد که در زمان صرفه جویی کنید.

شناختن افرادی که در این راه شما را یاری کنند، بهترین زمان برای عرضه محصول و یا خدمات و بسیاری از نکات ریز و درشت می تواند در موفق شدن شما تاثیر گذار باشند.  البته نا امید نشوید و اگر در کاری تجربه ی زیاد ندارید به این معنا نیست که نمی توانید کار را شروع کنید ولی داشتن اطلاعات قبلی می تواند یک قدم بزرگ برای شما باشد.

۲- با کمترین امکانات شروع به کار کنید.

تام در حال حاظر یک شرکت بزرگ با کارمندان فراوان و تجهیزات پیشرفته دارد. اما به نظر شما از اول راه تمام این ها را داشته است؟ جواب مشخص است، برای ایجاد یک کسب و کار اغلب افراد بر این باورند که باید هزینه ای برای اجاره ی کارگاه یا محل کار بدهند یا هزینه ی آب و برق و تجهیزات را کنار بگذارند تا یک کار را شروع کنند اما اکثر استارتاپ های موفق از منزل کار خود را شروع کرده اند و تمام تجهزاتشان یک اینترنت و لپ تاپ بوده است.

همچنین بخوانید:  سوالی که باعث شد میلیونر شوم!

5 رمز موفقیت کارآفرینان

۳- بر روی سوددهی تمرکر کنید.

یقینا در ابتدای کار نه سرمایه ای دارید و نه درآمدی که برای گسترش کار خود استفاده کنید پس تا حد امکان هزینه های خود را کاهش دهید تا سوددهی در اولین فرصت را تجربه کنید. سعی کنید در اوایل کار سودتان را صرف خرید تجهزات اضافی نکنید بلکه در همان ابعاد بازار کار خود را گسترش دهید و اینکار را نه با گرفتن وام و قرض انجام دهید بلکه با سود پولی که به دست آورده اید انجام می دهید و به این ترتیب سود کار خود را در کار خود در جهت درست خرج کرده اید که به سوددهی بیشتر کمک کرده است.

 

۴- ازدواج شما را پولدار می کند.

اگر شرایط شما مهیا است حتما در اولین فرصت ازدواج کنید، اینکار علاوه بر انگیزه دادن به شما دغدغه های اضافی را حذف می کند و به جای آن مسولیت پذیری را در خون های شما به جریان خواهد انداخت. در اینجا فقط خودتان نیستید که وابسته به کسب و کار هستید بلکه این کار برای آینده ی عده ای از عزیزان شما است پس بی خیال آن نمی شوید، گرچه این به معنی موفق نبودن افراد مجرد نیست بلکه افراد متاهل حمایت خانواده را یکی از فاکتور های پیروزی خود می دانند.

 ۵- مغرور نشوید.

اگر در کارتان پیشرفتی را حاصل شدید این به معنی پیروزی مطلق شما نیست و همیشه راه زیادی را خواهید داشت پس بیش از حد به خودتان نبالید و بدانید همیشه راهی نرفته باقی مانده و اگر همیشه روحیه ی زمان شروع را داشته باشید می توانید موفقیت ها را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

همچنین بخوانید:  راه های بالا بردن انگیزه

دوره های دکتر کاویانی

به چالش ۵ روزه یادگیری مسیر ثروت بپیوندید.

دکتر کاویانی یک دوره آموزشی ۴جلسه ای به نام «مدار ثروت» دارن، در این دوره دکتر کاویانی مسیر ثروتمند شدنی که خودشون طی کردن رو بهتون آموزش میدن.

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود