10 جمله انگیزشی طلایی برای موفقیت در کسب و کار

جملات تاکیدی مثبت

کارآفرینی می تواند مانند یک ترن هوایی وحشی پر از فراز و نشیب های چشمگیر باشد. در واقع، هر کارآفرینی پیش از رسیدن به موفقیت، سهم خود از چالش ها و موانع را تجربه خواهد کرد. تنها چیزی که هر کارآفرینی نیاز دارد تا با موفقیت از این مسیر چالش برانگیز کارآفرینی عبور کند کنترل ذهن خودش است. بنابراین راه شماره یک برای تبدیل شدن به یک کارآفرین (فراتر از داشتن یک محصول یا خدمات شگفت انگیز) این است که راهی برای کنترل آنچه بین دو گوش خود می گذرد، پیدا کند. کارآفرینی که به احساساتش اجازه می‌دهد برای او تعیین تکلیف کرده و به ترس‌هایشان اجازه می‌دهد تا راه را انتخاب کرده و اجازه می‌دهد تمرکزش توسط تمام اتفاقات جهان پراکنده شود، دیر یا زود از میدان خارج می‌شود. خوشبختانه، هر کارآفرینی در توان خود توانایی کنترل افکار و طرز فکر خود را دارد و یکی از بهترین راه‌ها برای این کار استفاده از جملات تاکیدی است. اگر در مورد جملات تاکیدی مطمئن نیستید، ابتدا باید بدانید که جملات تاکیدی چیست؟

جملات تاکیدی چیست؟

جملات تاکیدی مثبت بر قانون جذب یکی دیگر از روش های قدرتمند برای تمرین قانون جذب است. اگر از جملات تاکیدی درست استفاده کنید، نتایج بسیار خوبی خواهید گرفت. قدرت کلمات بسیار زیاد است و شما می توانید به هر چیزی که می گویید و در ذهن خود باور دارید، برسید. به این لحظه توجه کنید، باید به آن عادت کنید و هنگام صحبت از کلمات مثبت استفاده کنید. به طور کلی، شما باید نحوه صحبت خود را تغییر دهید. ممکن است در ابتدا سخت باشد، اما اگر نحوه صحبت خود را اصلاح می کنید و در هنگام صحبت از کلمات مثبت به جای کلمات منفی استفاده می کنید، به جای صحبت در مورد چیزهایی که نمی خواهید، در مورد خواسته های خود صحبت کنید. باش، زندگیت کاملاً در حال تغییر است. استفاده از جملات تاکیدی مثبت یکی از قوی ترین تکنیک ها در قانون جذب است. قدرت کلمات در قانون جذب بسیار زیاد است و شما می توانید از جملات قوی استفاده کنید تا کار را برای شما راحت کند و بر ضمیر ناخودآگاه خود تأثیر بگذارد.

البته استفاده از جملات تاکیدی مثبت بستگی به زمینه ای دارد که می خواهید از عبارات و جملات تاکیدی استفاده کنید. قدرت کلمات بسیار زیاد است و شما می توانید از قدرت کلمات برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود استفاده کنید.

بهترین جملات تاکیدی برای یک کارآفرین

در این مقاله ما قدرتمندترین جملات تاکیدی کارآفرینی را گردآوری کرده‌ایم که هر کارآفرین باید کاملاً از آنها برای کنترل ذهن خود استفاده کند تا بتواند تجارت خود را زنده نگه دارد و به جلو حرکت کند. بنابراین، اگر برای شنیدن برخی جملات قدرتمند آماده هستید که به شما کمک کند بر افکار خود مسلط باشید تا در نهایت بتوانید موفقیت بیشتری در تجارت خود تجربه کنید، با ما همراه باشید.

 1. من یک فرد عملگرا و شجاع هستم

بزرگترین مبارزه برای بیشتر کارآفرینان مشتاق، انجام اولین جهش است. مهم نیست که شما از شغل روزانه خود استعفا می دهید، آن وب سایت را راه اندازی می کنید، اولین تماس تلفنی خود را برقرار می کنید یا برای تمرین به کلاس آموزشی می روید، انجام اولین جهش سخت ترین کار است. به این ترتیب، این جمله تاکیدی یکی از بهترین راه‌ها را برای متقاعد کردن ذهن شما به وجود می‌آورد که می‌توانید این کار را انجام دهید و چیزی برای ترس وجود ندارد. این جمله در واقع، شما را به اقدام وادار می کند.

من یک فرد عملگرا و شجاع هستم

 1. من به این اعتقاد دارم که موفقیت در زمان خودش اتفاق می افتد

“موفقیت یک شبه” یک افسانه است. چنین چیزی به خصوص در تجارت وجود ندارد. در واقع، موفقیت به عنوان یک کارآفرین بیشتر به کسب دستاوردهای کوچک ثابت در طول زمان و صبور ماندن برای نتایجی است که به دنبال آن هستید. بنابراین باید برای دیدن نتایج صبور باشید و به یاد داشته باشید، امپراطوری ها یک روزه ساخته نمی شوند و میوه هایی که دیر رشد می کنند، همیشه بهترین میوه ها هستند.

 

من به این اعتقاد دارم که موفقیت در زمان خودش اتفاق می افتد

 

 1. من همیشه زمانم را به طور مؤثر مدیریت می کنم

زمان برای کارآفرین می گذرد، اما احتمالاً کمی سریعتر از آنچه ما می خواهیم. به‌عنوان یک کارآفرین، به راحتی می‌توان در هر کاری که باید با زمان کم انجام شود غرق شد. همچنین صرف زمان زیاد برای کارهایی که پیشرفتی حاصل نمی کنند، آسان است. بنابراین، از این تأیید استفاده کنید تا مدیریت زمان خود را کارآمدتر کنید تا کسب و کار و زندگی شما کمی راحت تر پیش برود.

 

من همیشه زمانم را به طور مؤثر مدیریت می کنم

 

 1. من آدمی پرتلاش هستم و نتایج کارم مثبت خواهد بود

به‌عنوان یک کارآفرین، احتمالاً قلباً فردی ریسک‌پذیر هستید، اما این بی‌باک بودن نیز می‌تواند منجر به مشکلاتی شود. مثلا اینکه در تعهدات خود دقت لازم را رعایت نکنید. بسیاری از کسب‌وکارها به دلیل برخی نادیده‌گیری‌های کوچک که منجر به مشکلات بزرگ حقوقی می‌شود، از کار افتاده و همه آنها را سوزانده‌اند. بنابراین، مطمئن شوید که از این جمله تاکیدی کارآفرینی استفاده کنید تا به شما کمک کند در میان ماجراجویی‌های کارآفرینی، ذهن خود را حفظ کنید.

 

من آدمی پرتلاش هستم و نتایج کارم مثبت خواهد بود

 

 1. من باهوش هستم و از پولم به خوبی استفاده می کنم

نگرانی های پولی در قالب مدیریت جریان نقدی دلیل برخی از بزرگترین دردسرهای یک کارآفرین است. بنابراین، بسیار مهم است که شما، به عنوان مدیر عامل صاحب شرکت خود، توجه کافی به اطمینان از کافی بودن جریان نقدی خود برای حفظ جایگاهتان در تجارت داشته باشید. این جمله تاکیدی باعث نمی شود که پول از جایی که انتظارش را ندارید به سوی شما بیاید، اما به شما کمک می کند جریان نقدی و مسائل مدیریت پول خود را به صفر برسانید.

 

من باهوش هستم و از پولم به خوبی استفاده می کنم

 

 1. من کنترل نفس خود را در دست دارم

موفقیت به عنوان یک کارآفرین می تواند منجر به مشکلات ناشی از نفس شما شود. باور کنید یا نه، نفس شما می تواند باعث اشتباه، تصمیمات بد و خراب کردن روابط مهم شود. بنابراین، برای کنترل نفس خود در طول سفر کارآفرینی خود، از این تأیید استفاده کنید.

 

من کنترل نفس خود را در دست دارم

 

 1. همه زمینه های زندگی و تجارت من هماهنگ و متعادل هستند

بسیار آسان است که به عنوان یک کارآفرین درگیر معاملات تجاری خود شوید. در واقع، بیشتر کارآفرینان برای حفظ تعادل کار و زندگی سالم تلاش می کنند و اضافه کاری در نهایت بر تجارت تأثیر می گذارد. بنابراین، از این جمله تاکیدی برای کمک به حفظ تعادل زندگی و تجارت خود استفاده کنید. زیرا زمانی که شما متعادل باشید، کسب و کار شما نیز متعادل خواهد بود.

 

همه زمینه های زندگی و تجارت من هماهنگ و متعادل هستند

 

 1. تفویض اختیار شکست نیست، تفویض اختیار رشد است

هر کارآفرینی در نهایت با تفویض اختیار در مقطعی یا زمانی دیگر مشکل خواهد داشت. اما، اگر می خواهید کسب و کار خود را به سطح بالاتری ببرید، باید یاد بگیرید که سلطنت را رها کنید و تفویض اختیار کنید. این کار به شما کمک می کند تا کمی کنترل همه جانبه را رها کنید تا بتوانید بیشتر از آنچه واقعاً می خواهید، بدست آورید و رشد کنید!

 

تفویض اختیار شکست نیست، تفویض اختیار رشد است

 

 1. هر جواب منفی درسی است که مرا به جواب مثبت نزدیکتر می کند

یکی از ترسناک‌ترین جنبه‌های کارآفرینی می‌تواند این باشد که خودتان را برای به دست آوردن مشتریان جدید یا درخواست بودجه در موقعیت قرار دهید. در هر صورت، شما باید به غریبه ها پیشنهاد بدهید و منتظر دست رد آنها باشید. اما، این کاری است که باید انجام دهید تا کسب و کار خود را گسترش دهید. بنابراین، از این جمله استفاده کنید تا به شما اعتماد به نفس بدهد و بتوانید کسب و کارتان را به راحتی بفروشید.

 

هر جواب منفی درسی است که مرا به جواب مثبت نزدیکتر می کند

 

 1. من سختی ها را با اشتیاق و شجاعت می پذیرم

سرمایه گذاری های تجاری ما با شکست مواجه خواهند شد و این بسیار به ما نزدیک است اما نحوه مدیریت این شکست‌هاست که تعیین می‌کند که چگونه به عقب برگردید. بنابراین، اگر کسب و کار شما شروع به عملکرد ضعیف کرد، یا اگر به نظر می رسد ورشکستگی نزدیک است، جسارتتان را از دست ندهید. شما می توانید از آن عبور کنید. بنابراین، از این جمله تاکیدی سازنده استفاده کنید تا به شما کمک کند خود را نگه دارید، مثبت بمانید و در هر مصیبت به دنبال بذر منافع برابر یا بیشتر باشید.

 

من سختی ها را با اشتیاق و شجاعت می پذیرم

 

چگونگی طراحی جملات تاکیدی مثبت

یکی از مهمترین نکات در ساخت و طراحی عبارات تاکیدی این است که حتماً از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید. خیلی از افرادی که جملات‌تاکیدی برای خودشان طراحی می‌کنند به جای این که از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنند که کلمات و عباراتی استفاده می‌کنند که منفی هستند.

همان طور که گفتیم قدرت کلمات بسیار زیاد است برای همین است که اگر از عبارات منفی استفاده کنید ممکن است در ذهن نیمه هوشیار آن اثرات منفی بگذارد. پس در هنگام ساخت عبارات تاکیدی به این نکته توجه کنید که حتماً از از کلمات کلیدی مثبت استفاده کنید.به عنوان مثال:

 • به جای اینکه بگویید من بی پول نیستم بگویید که من ثروتمند هستم یا اینکه من پولدار هستم
 • به جای اینکه بگویید مشکلی در زندگی من نیست است بگویید که من ساده ترین زندگی را دارم
 • به جای اینکه بگویید من بیکار نیستم بگو که من کار پردرآمدی دارم

و…

هدف این است که حتماً در کلماتی که در عبارات تاکیدی به کار می‌برید از کلمات و جملات مثبت استفاده کنید. جملات تاکیدی مثبت تاثیر گذاری بیشتری بر ذهن نیمه هوشیار تان می گذارد. پس چه بهتر است هنگام استفاده از عبارات تاکیدی از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید و سعی کنید کلمات کلیدی مثبت را به کار ببرید.

 

چگونگی طراحی جملات تاکیدی مثبت

 

خلاصه ای از چندین جمله تاکیدی موثر

لیست زیر مشتمل بر تعداد انگشت شماری از جملات تاکیدی کارآفرینی است که می توانید از آنها برای کمک به سفر کارآفرینی خود استفاده کنید. هر کدام جنبه‌ای را پوشش می‌دهند که هر کارآفرین در نقطه‌ای از سرمایه‌گذاری خود با آن سر و کار دارد.

 1. من اولین قدم را برمیدارم و همه چیز را همین الان انجام میدهم.
 2. من شایستگی و توانایی ایجاد یک تجارت پر رونق را دارم.
 3. من هر روز فرصت های تجاری جدیدی را جذب می کنم.
 4. من به اهدافم خواهم رسید.
 5. من یک خالق قدرتمند و پرانرژی هستم.
 6. از آزادی و انعطافی که کسب و کار به من می دهد قدردانی می کنم.
 7. کسب و کار من در حال رشد است.
 8. من از موانعی که با آن روبرو هستم انرژی می گیرم.
 9. من اعتماد به نفس و موفقیت را تراوش می کنم.
 10. برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد.
 11.  کارآفرینی آزادی است.
 12.  در برابر تمام وسوسه ها مقاومت می کنم و روی موفقیت متمرکز می شوم.
 13.  موفقیت من با انتظارات بی حد و حصر رشد می کند.
 14.  من یک مدیر کارآمد هستم که کارها را انجام می دهم.
 15.  من مسئول موفقیت کسب و کارم هستم.
 16.  هیچ چیز نمی تواند مانع من شود، حتی تردیدهای خودم.
 17.  کاری که امروز انجام می دهم نتایج فردای من را مشخص می کند.
 18.  من پیگیر و ثابت هستم.
 19.  من لایق آنچه می خواهم هستم.
 20.  من با اقدامات کوچک شجاعانه سرنوشت خود را می سازم.
 21.  از کارمندانم قدردانی می کنم.
 22.  کالاها و خدمات من ارزش هنگفتی را برای جامعه فراهم می کند.
 23.  من راهی پیدا خواهم کرد، نه بهانه ای.
 24.  من منتظر فرصت نیستم، آن را ایجاد می کنم.
 25.  حتی اگر شکست بخورم، دوباره تلاش خواهم کرد.

سخن پایانی

در این مقاله از خودساخته با برخی از موثرترین جملات تاکیدی برای کارآفرینان آشنا شدید. امیدواریم از آنها لذت ببرید و از آنها به خوبی استفاده کنید. البته، یک نکته مهم که باید در نظر داشته باشید این است که برای اینکه این جملات انگیزشی کارآفرینی عمل کنند، باید به طور مداوم از آنها استفاده کنید. به یاد داشته باشید، هدف از این جملات انگیزشی این است که ذهنیت خود را دوباره بازسازی کنیم تا بتوانیم به طور موثر رفتارهای خود را اصلاح کنیم. و ما در حال اصلاح رفتارها هستیم تا در نهایت نتایج متفاوت/بهتر در کسب و کارمان به دست آوریم. و درست مانند ورزش، هر چه بیشتر آن را انجام دهید، سریعتر نتایج را خواهید دید. بنابراین، سعی کنید از این جملات تاکیدی استفاده کنید تا  سرمایه گذاری خود را هر چه بیشتر به موفقیت نزدیک کنید.

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود