0 تا 100 پست گذاشتن در اینستاگرام+ 10 قالب جذاب

متن برای پست اینستاگرام

پست اینستاگرام جزو اصلی ترین قسمت شبکه اینستاگرام محسوب می شود و روزانه تعداد زیادی پست در اینستاگرام فرستاده می شود‌. اینستاگرام جزو محبوب ترین شبکه اجتماعی چند سال اخیر به حساب می آید که چندین میلیون کاربر دارد و روزانه افراد زیادی در این شبکه فعالیت می کنند. باتوجه به اینکه اینستاگرام زیر مجموعه ای از شبکه فیسبوک است، بسیاری از قابلیت های فیسبوک در اینستاگرام قابلیت اجرا دارد و نحوه پست گذاشتن در این دو شبکه شبیه به یکدیگر است. تاریخچه لوگو اینستاگرام و لوگو اصلی برنامه اینستاگرام نماد دوربین عکاسی سه بعدی است و ساختار کلی برنامه هم به منظور ارسال تصاویر طراحی شده است.

هدف اصلی اینستاگرام در ابتدا انتشار عکس و فیلم های مختلف بود و در نسخه های اولیه این برنامه فقط قابلیت پست گذاشتن وجود داشت که به مرور زمان در نسخه های جدید امکانات دیگری به برنامه اضافه شد. درواقع کاربران در نسخه اولیه اینستاگرام فقط می توانستند عکس و فیلم را به اشتراک بگذارند و امکانات دیگری در برنامه وجود نداشت.

در تمام شبکه های اجتماعی کیفیت تصاویری که به اشتراک گذاشته می شود، شرط اصلی برنامه محسوب می شود و اینستاگرام جزو برنامه هایی است که پست های باکیفیت در آن به اشتراک گذاشته می شود.

در نسخه های جدید اینستاگرام امکانات جدیدی به قسمت پست اینستاگرام اضافه شده است که کاربران با استفاده از آن می توانند به راحتی تصاویر خود را ارسال کنند. هنچنین امکان ویرایش تصاویر در بخش پست اینستاگرام نیز وجود دارد که عکس و فیلم را می توان به بهترین شکل ممکن و با کیفیت های بالا به اشتراک گذاشت‌. پست باکیفیت در اینستاگرام موجب جذب بیشتر مخاطب می شود و پیجهایی که از تصاویر باکیفیت استفاده می کنند، محبوبیت بیشتری دارند. پست گذاشتن در اینستاگرام در مقایسه با دیگر شبکه های اجتماعی متفاوت است و با استفاده از امکاناتی که در قسمت های مختلف نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام با گوشی وجود دارد، می توان تصاویر را با بالاترین کیفیت ممکن ارسال کرد.

عناوینی که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهد شد، به شرح زیر است:

 • اصول کلی پست گذاشتن در اینستاگرام
 • انواع پست در اینستاگرام  محبوب + مزیت استفاده از پست های متنوع در اینستاگرام

 

پست اینستاگرام غمگین

همچنین اگر می خواهید با زوایا و جزئیاتی که کمتر کسی به شما درباره اینستاگرام می گوید آشنا شوید حتما مطلب ” آموزش 0 تا 100 اینستاگرام ” را بخوانید.

استفاده از ایده‌های خلاقانه برای پست‌های جذاب در اینستاگرام

استفاده از ایده‌های خلاقانه برای پست‌های جذاب در اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا حضورتان در این شبکه اجتماعی را تقویت کنید و بیشترین تأثیر را به دنبال داشته باشید. در زیر چند ایده‌ی خلاقانه برای پست‌های جذاب در اینستاگرام را بررسی می‌کنیم:

1. استفاده از تصاویر و گرافیک جذاب: تصاویر با کیفیت و طرح‌های گرافیکی خلاقانه می‌توانند توجه کاربران را به پست شما جلب کنند. می‌توانید از برنامه‌های طراحی گرافیکی مانند Canva استفاده کنید تا تصاویری منحصر به فرد و جذاب بسازید.

2. ایجاد پست‌های تعاملی: ایجاد پست‌هایی که از کاربران خود سوال می‌پرسید یا از آنها بخواهید نظر یا تجربه‌ی خود را درباره‌ی موضوعی خاص به اشتراک بگذارند، می‌تواند ارتباط شما با دنبال‌کنندگانتان را تقویت کند و ایجاد تعامل بیشتری را فراهم کند.

3. استفاده از هشتگ‌های متنوع: هشتگ‌ها یکی از راه‌های موثر برای رسیدن به مخاطبان جدید در اینستاگرام هستند. بررسی هشتگ‌های پرطرفدار و مرتبط با موضوع پست خود و استفاده از آنها در متن پست می‌تواند کمک کند تا پست شما در جستجوی هشتگ‌های مرتبط نمایش داده شود.

4. اشتراک‌گذاری داستان‌های جذاب: استفاده از قابلیت داستان‌ها در اینستاگرام می‌تواند فرصت خوبی برای به اشتراک گذاری محتوای خلاقانه و جذاب با دنبال‌کنندگان شما باشد. می‌توانید از ویدئوها، عکس‌ها، سوال‌ها و مطالب کوتاه استفاده کنید تا دنبال‌کنندگانتان را درگیر کنید.در صوت زیر با معرفی دوره پولسازی در اینستاگرام ما آشنا شوید.

 

 

5. ارائه محتوای آموزشی: به اشتراک گذاری محتوای آموزشی و ارزشمند می‌تواند شما را به یک منبع قابل اعتماد و مورد توجه در زمینه‌ی خاص خود تبدیل کند. می‌توانید در پست‌های خود راهنماها، نکات و ترفندها، آموزش‌ها و مطالب مفید دیگری را بهاشتراک بگذارید.

6. استفاده از ویدئوهای تحولی: ایجاد ویدئوهایی که نشان دهنده‌ی تحول یا پیشرفت شخصی یا حرفه‌ای شما است، می‌تواند جذابیت زیادی داشته باشد. مثلاً می‌توانید ویدئوهای تایم لپس از یک فرآیند ساخت، تغییر یا آموزش را به اشتراک بگذارید.

7. کار با تاثیرگذاران: همکاری با تاثیرگذاران معروف و مرتبط با حوزه‌ی شما می‌تواند به شما کمک کند تا دسترسی به مخاطبان جدیدی داشته باشید. همکاری در پست‌ها، رقابت‌ها یا حتی تبلیغات مشترک می‌تواند تأثیر بزرگی در جذب توجه کاربران داشته باشد.

8. ایجاد محتوای پشت صحنه: به اشتراک گذاری جزئیات و تجربه‌های پشت صحنه فعالیت‌های شما می‌تواند برای دنبال‌کنندگان جذاب باشد. می‌توانید عکس‌ها یا ویدئوهایی از فرآیند ساخت، روال کار یا رویدادهای جذاب دستیابی خود را به اشتراک بگذارید.

همانطور که در سایت اینبو آمده است:

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام شده‌اند، این مسئله یک دردسر کوچک باشد.

9. ارائه محتوای معنوی و الهام‌بخش: به اشتراک گذاری نقل قول‌ها، متن‌های الهام‌بخش، داستان‌های مفید و معنوی می‌تواند به دنبال‌کنندگان شما انرژی و انگیزه بدهد.

10. ایجاد رقابت‌ها و جوایز: برگزاری رقابت‌ها و ارائه جوایز جذاب به دنبال‌کنندگانتان می‌تواند تعامل بیشتری را ایجاد کند و باعث افزایش تعداد دنبال‌کنندگان و تعامل با پست‌های شما شود.

به طور کلی، برای ایجاد پست‌های جذاب در اینستاگرام، باید ایده‌ها و محتواهای خلاقانه را با استفاده از تصاویر جذاب، تعامل با دنبال‌کنندگان، استفاده از هشتگ‌های مناسب و ایجاد محتوای ارزشمند به اشتراک بگذارید. همچنین، حواشی، رویدادها و موضوعات روز را هم می‌توانید در پست‌های خود مورد استفاده قرار دهید.چطور برای پست اینستا عنوان جذاب انتخاب کنیم؟ پاسخ و آموزش این مورد در ویدیو زیر هست.

همچنین بخوانید:  آموزش مرحله به مرحله نوشتن کپشن اینستاگرام

 

 

قالب جذاب برای پست های اینستاگرام

در زیر 10 قالب جذاب برای پست‌های اینستاگرام را بررسی خواهیم کرد و هر یک را توضیح خواهیم داد:

پست آموزشی

در این قالب می‌توانید به دنبال‌کنندگان خود چیزی را آموزش دهید. مثلاً می‌توانید یک ترفند یا راهکار خاص را به اشتراک بگذارید. از تصاویر و متن‌ها استفاده کنید تا مفهوم را به شکل واضحی انتقال دهید.

پست انگیزشی

در این قالب، از نقل قول‌های الهام‌بخش، جملات مثبت و پیام‌های موجودیتی استفاده کنید. این نوع پست‌ها می‌توانند به دنبال‌کنندگان شما انرژی و انگیزه بدهند.

پست پشت صحنه

در این نوع پست، به دنبال‌کنندگان خود جزئیاتی از فرآیند ساخت، رویداد یا فعالیت خاص خود را نشان دهید. این پست‌ها به شما کمک می‌کنند ارتباط نزدیکتری با دنبال‌کنندگانتان برقرار کنید.

پست بازخورد مشتریان

به دنبال‌کنندگان خود اجازه دهید تجربه و نظرات خود را درباره‌ی محصول یا خدمات شما به اشتراک بگذارند. می‌توانید از نقل قول‌های مشتریان، تصاویر قبل و بعد، یا نمودارها و آمارها استفاده کنید.

پست روزمره

در این قالب، به دنبال‌کنندگانتان نشان دهید که اوقات فراغت یا لحظات روزمره‌ی شما چگونه است. می‌توانید عکس‌ها یا ویدئوهایی از غذاها، محل‌های تفریحی، یا فعالیت‌های روزانه‌ی خود را به اشتراک بگذارید.

 

پست روزمره

پست مسابقه

با برگزاری مسابقه و ارائه جوایز جذاب به دنبال‌کنندگانتان، تعامل بیشتری را ایجاد کنید. می‌توانید از تصاویر و متن‌ها برای توضیح قوانین، شرایط و جوایز استفاده کنید.

پست پرسش و پاسخ

با ایجاد پست‌هایی که از دنبال‌کنندگانتان سوال می‌پرسید و به نظرات و پاسخ‌های آنها پاسخ می‌دهید، تعامل بیشتری را فراهم کنید. می‌توانید از تصاویرو متن‌ها برای پرسش و پاسخ استفاده کنید.

پست اختصاصی

در این قالب، یک پست منحصر به فرد و خلاقانه ایجاد کنید. می‌توانید از تصاویر، الگوها، رنگ‌ها و نوشته‌های جذاب استفاده کنید تا پستی منحصر به فرد و قابل تمایز بسازید.

پست سوالی

با پرسیدن یک سوال جذاب و تعاملی در پست خود، دنبال‌کنندگان را به گفتگو و شرکت در بحث دعوت کنید. می‌توانید از تصاویر، نقل قول‌ها یا متن‌های جذاب برای مطرح کردن سوال خود استفاده کنید.

پست جشنواره

با ایجاد یک پست جشنواره و ارائه جوایز ویژه به دنبال‌کنندگانتان، احساس هیجان و شادی را به اشتراک بگذارید. می‌توانید از تصاویر و متن‌ها برای توضیح قوانین، شرایط جشنواره و جوایز استفاده کنید.

همچنین باید توجه داشته باشید که اعتبارنامه‌ی اینستاگرام شما نیز باید قوانین و محدودیت‌های مربوطه را رعایت کند.اگر میخواهید بدونید برای راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی باید چه کاری انجام بدید ویدیو زیر را از دست ندهید.

 

 

بهره‌گیری از استوری‌ها و IGTVدر پست های اینستاگرامی

استوری‌ها و IGTV دو قابلیت قدرتمند در اینستاگرام هستند که به شما امکان می‌دهند تجربه‌ی بصری و صوتی را در پست‌های خود تقویت کنید. در زیر به توضیح کامل هر دو ویژگی می‌پردازیم:

استوری‌ها(Stories)

استوری‌ها پست‌های کوتاه و زمان‌دار هستند که برای 24 ساعت در بالای صفحه‌ی اصلی اینستاگرام نمایش داده می‌شوند. به عنوان یک قابلیت محبوب، استوری‌ها به شما امکان می‌دهند تجربه‌ی متنوعی را با دنبال‌کنندگان خود به اشتراک بگذارید. برخی از قابلیت‌های استوری‌ها عبارتند از:

 1. عکس‌ها و ویدئوها: می‌توانید عکس‌ها و ویدئوهای کوتاه را به استوری‌های خود اضافه کنید. می‌توانید از فیلترها، استیکرها، متن و ابزارهای دیگری که در اینستاگرام فراهم شده‌اند، استفاده کنید تا استوری خود را زیبا و جذاب کنید.
 2. پشتیبانی از لینک‌ها: اگر صاحب یک حساب تجاری هستید و بیشتر از 10 هزار دنبال‌کننده دارید، می‌توانید از قابلیت Swipe Up استفاده کنید. این قابلیت به شما امکان می‌دهد لینکی را در استوری خود قرار دهید و دنبال‌کنندگانتان را به صفحه‌ی وب، محصول یا خدمات خود هدایت کنید.
 3. استیکرها و متن‌ها: استوری‌ها از مجموعه‌ی استیکرها و ابزارهای متنی برخوردار هستند که به شما امکان می‌دهند پست خود را با برچسب‌ها، اموجی‌ها و متن‌های جذاب تزئین کنید.
 4. قابلیت‌های تعاملی: استوری‌ها امکانات تعاملی مانند نظردهی، پرسش و پاسخ، نظرسنجی و نقل قول را نیز دارا هستند. این امکانات به شما اجازه می‌دهند با دنبال‌کنندگانتان در تعامل بیشتری باشید و نظرات و پاسخ‌های آنها را دریافت کنید.

همانطور که در این صفحه مشاهده میکنید:

هر عکس یا ویدیویی که شما در اینستاگرام بگذارید یک پست اینستاگرام محسوب می شود.پست هایی که شما میگذارید در قسمت پروفایل نمایش داده میشود و پست هایی که فالورهایتان میگذاریند در صفحهٔ اصلی (فید) قابل مشاهده است.یکی از امکانات جالب اینستاگرام که این اپلیکیشن را از سایر شبکه های اجتماعی برتر کرده است، امکان اشتراک گذاری عکس و ویدیو است.

IGTV

IGTV یک قابلیت جداگانه در اینستاگرام است که به شما امکان می‌دهد ویدئوهای بلندتر را به اشتراک بگذارید. در IGTV، می‌توانید ویدئوهایی با طول بیشتر از 60 ثانیه (تا 60 دقیقه) را بارگذاری کنید. در زیر تعدادی از ویژگی‌های IGTV را ذکر می‌کنیم:

 1. ویدئوهای بلندتر: IGTV به شما اجازه می‌دهد ویدئوهای بلندتری را در مقایسه با پست‌های معمولی در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. این امکان به شما اجازه می‌دهد محتوای گسترده‌تر و کامل‌تری را با دنبال‌کنندگانتان به اشتراک بگذارید.
 2. قابلیت‌های تعاملی: شما می‌توانید در IGTV از قابلیت‌های تعاملی مانند نظردهی و لایک‌ها استفاده کنید. کاربران می‌توانند نظرات خود را درباره ویدئوهای شما بگذارند و آنها را پسند کنند.
 3. کانال IGTV: هر کاربر در اینستاگرام یک کانال IGTV دارد که تمامی ویدئوهای بارگذاری شده توسط شما در IGTV در این کانال نمایش داده می‌شود. این کانال می‌تواند جایی برای نمایش ویدئوهای شما به صورت مرتب و سازماندهی شده باشد.
 4. پشتیبانی از توصیه ویدئوها: اینستاگرام با استفاده از الگوریتم‌های خود، ویدئوهای مرتبط را به کاربران پیشنهاد می‌دهد. این به شما امکان می‌دهد ویدئوهایتان را در دسترس تعداد بیشتری از کاربران قرار دهید.

استوری‌ها و IGTV دو ابزار قدرتمند هستند که به شما امکان می‌دهند تجربه‌ی بصری و صوتی خلاقانه‌تری را در پست‌های اینستاگرامی خود ارائه دهید و با دنبال‌کنندگانتان در تعامل بیشتری باشید. با استفاده از این دو قابلیت، می‌توانید محتوای متنوع و جذابی را ایجاد کنید و برنامه‌های خلاقانه‌تری را در پست‌های خود اجرا کنید.

همچنین بخوانید:  آموزش کامل تبلیغات در اینستاگرام برای بازدهی حداکثری

 

Slide post on Instagram

روش های افزایش بازدید از پست های اینستاگرام

افزایش بازدید پست‌های اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا محتوای خود را به تعداد بیشتری از کاربران رسانه‌ای برسانید و در نتیجه، بیشترین تأثیر را بر دنبال‌کنندگان و جمهور هدفتان داشته باشید. در زیر راهکارهایی را برای افزایش بازدید پست‌های اینستاگرام شرح می‌دهیم:

1. استفاده از هشتگ‌ها (Hashtags):

هشتگ‌ها یکی از راه‌های اصلی جذب بازدیدکنندگان جدید به پست‌های شما هستند. با استفاده از هشتگ‌های مرتبط با موضوع پستتان، افرادی که علاقه‌مند به همان موضوع هستند، به راحتی می‌توانند پست شما را پیدا کنند. از 0 تا 100 آموزش استفاده از هشتگ در اینستاگرام محبوب و پراستفاده در زمینه‌ی مربوطه استفاده کنید و همچنین هشتگ‌های منحصربه‌فرد خود را ایجاد کنید تا افرادی که به جایگاه برند یا محتوای خاص شما علاقه‌مند هستند، به آنها دسترسی پیدا کنند.

2. استفاده از محتوای جذاب و اصیل:

محتوای شما باید جذاب، اصیل و متفاوت باشد تا توجه کاربران را جلب کند. از عکس‌ها و ویدئوهای با کیفیت استفاده کنید و برای جذب توجه از عناصر بصری مانند رنگ‌های زنده، کمیک‌ها، الگوها و اشیاء متنوع استفاده کنید. همچنین محتوای خود را به روز نگه دارید و از نوآوری و خلاقیت در ارائه محتوا استفاده کنید.

3. تعامل با دنبال‌کنندگان:

با دنبال‌کنندگان خود در ارتباط باشید و با آنها تعامل داشته باشید. به نظرات، پیام‌ها و سوالاتی که از سوی آنها می‌رسد، پاسخ دهید و در گفتگوها شرکت کنید. این کار نه تنها باعث افزایش بازدید پست‌های شما می‌شود، بلکه باعث ایجاد ارتباط نزدیکتر با دنبال‌کنندگانتان و افزایش وفاداری آنها نسبت به هویت برند شما می‌شود.

4. به‌روزرسانی منظم:

پست‌های منظم و به‌روزرسانی شده می‌تواند به شما کمک کند تا دیده شوید و در فید اصلی دنبال‌کنندگانتان حضور داشته باشید. بهمینطور که گفتم باید از هشتگ‌های مرتبط استفاده کنید مثلا هشتگ های پربازدید فارسی در اینستاگرام و محتوایتان را به‌روز نگه دارید. همچنین می‌توانید از راهکارهای زیر نیز استفاده کنید:

5. استفاده از متن‌های طولانی:

متن‌های طولانی و جذابی را در همراه پست خود ارائه دهید. این متن‌ها می‌توانند داستان‌ها، توضیحات جالب و اطلاعات مفیدی باشند که کاربران را به خواندن و تعامل با پست شما ترغیب می‌کنند.

6. استفاده از متن‌های تشویقی:

در متن‌های پست خود، بازدیدکنندگان را به عملکرد مشخصی تشویق کنید. به عنوان مثال، می‌توانید آنها را به لایک کردن پستتان، کامنت گذاشتن، تگ کردن دوستان و یا به اشتراک گذاری پستتان تشویق کنید.

 

استفاده از متن‌های تشویقی

7. استفاده از تصاویر و ویدئوهای متحرک:

تصاوویرها و ویدئوهای متحرک (GIF) می‌توانند توجه کاربران را به پست شما جلب کنند. از این نوع محتوا برای ایجاد جذابیت و تفاوت در پست‌های خود استفاده کنید.

8. همکاری با سایر اکانت‌ها:

با همکاری با سایر اکانت‌های مرتبط و معتبر در اینستاگرام، می‌توانید بازدید پست‌های خود را افزایش دهید. می‌توانید با این اکانت‌ها به اشتراک گذاری محتوا، برگزاری رویدادها، مسابقات و یا توافقات تبلیغاتی داشته باشید.

9. استفاده از ابزارهای تحلیل:

از ابزارهای تحلیل اینستاگرام مانند Instagram Insights استفاده کنید تا بتوانید الگوها، روندها و عملکرد پست‌های خود را بررسی کرده و بهبود آنها را مشخص کنید. با درک بهتر عملکرد پست‌های خود، می‌توانید استراتژی‌های مناسبی را برای افزایش بازدیدها پیاده‌سازی کنید.

10. تبلیغات پرداختی:

در نهایت، تبلیغات پرداختی در اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا پست‌های خود را به دسته‌های گسترده‌تری از کاربران نشان دهید و بازدید و تعامل بیشتری را به دست آورید. با استفاده صحیح و هوشمندانه از ابزارهای تبلیغاتی، می‌توانید به برند و فعالیت‌های خود بیشترین تأثیر را بدهید.

اصول کلی پست گذاشتن در اینستاگرام

پست گذاشتن در اینستاگرام باید طبق اصول مشخصی انجام شود و کاربر اینستاگرام نمی تواند به هر شکلی تصاویر و فیلم های مختلف را در صفحات خود ارسال کند. کاربرانی که تمایل دارند در اینستاگرام محبوب شوند، باید پست های مناسبی را در پیج خود قرار دهند و گذاشتن پست مناسب و باکیفیت تاثیر زیادی بر افزایش فالوور نیز دارد.

اینستاگرام امروزه تنها یک شبکه اجتماعی ساده محسوب نمی شود و فقط به منظور ارسال تصاویر و فیلم از آن استفاده نمی شود. در حال حاظر برند در اینستاگرام مطرح دنیا در اینستاگرام فعالیت می کنند و این شبکه اجتماعی به بستر اصلی تجارت و کسب و کار های مختلف نیز تبدیل شده است. کسانی که تمایل دارند در اینستاگرام کسب و کار تازه ای را شروع کنند، باید در ابتدا هدف خود را مشخص کنند و اکثر تجارت هایی که در اینستاگرام انجام می شود بر پایه بازاریابی و فروش محصولات است.

اصول کلی برنامه اینستاگرام بر پایه عکس و فیلم است و گذاشتن پست مناسب و مرتبط با موضوع کاری پیچ، می تواند تاثیر زیادی در رونق کسب و کار های مختلف نیز داشته باشد. کاربران اینستاگرام بیشتر از آنکه تمایل به خواندن متن داشته باشند، به دیدن عکس و فیلم های مختلف علاقه بیشتری دارند و در صفحات اینستاگرام بهتر است که بجای استفاده از متن های طولانی، از پست های جذاب استفاده شود. افرادی که به تازگی در اینستاگرام کسب و کار خود را شروع کرده اند، استفاده از پست های جذاب به آنها توصیه می شود و حتی الامکان از تبلیغات استفاده نکنند.

هر شبکه اجتماعی برای فعالیت کاربران قوانین مختلفی را تعیین کرده است و همه افراد باید طبق اصول پست گذاشتن در اینستاگرام مشخص شده فعالیت خود را در برنامه ادامه دهند. اینستاگرام هم از این قضیه مستثنی نیست و به طور کلی کار کردن در اینستاگرام با محدودیت های زیادی همراه است. اصولی که اینستاگرام برای پست گذاشتن در صفحات مختلف درنظر گرفته است، نسبت به شبکه های دیگر اجتماعی سختگیرانه تر است و هر کاربر می تواند تعداد پست های مشخصی در روز انتشار کند.

قوانین پست گذاشتن در اینستاگرام، پستی که در اینستاگرام منتشر می شود نباید غیر اخلاقی باشد و بهتر است که مرتبط با موضوع پیج باشد. صفحاتی که در طول روز بیش از اندازه پست منتشر می کند، اینستاگرام اقدام به محدود کردن فعالیت های این صفحات می کند و چنانچه این روند در پیج های مختلف دیده شود، اینستاگرام به کل پیج مربوطه را مسدود می کند.

همچنین بخوانید:  0 تا 100 تغییر تم اینستاگرام + تصویر

پست گذاشتن در اینستاگرام اصول خاصی دارد و اگر تمام کاربران طبق اصول و مقررات اینستاگرام پست های خود را منتشر کنند، قطعا مشکلی در روند کار پیش نخواهد و به بهترین شکل ممکن می توانند از این قابلیت استفاده کنند.

اگر میخواهید در اینستاگرام خاص باشید و فونت شما با بقیه کابران متفاوت باشد حتما مطلب “ آموزش قدم به قدم تغییر فونت اینستاگرام ” را بخوانید.

پست اینستاگرام دخترونه

گذاشتن و نوشتن پست در اینستاگرام باید در زمان های مشخصی انجام شود و معمولا کاربران در اوقات فراغت خود از اینستاگرام استفاده بیشتری می کنند و در ساعات کاری خود کمتر به اینستاگرام می پردازند. پس بهتر است که پست اینستاگرام در زمان های خاصی که افراد وقت آزادتر دارند، گذاشته شود و این موجب دیده شدن بیشتر تصاویر نیز می شود. درضمن گذاشتن پست در زمان هایی که معمولا تصاویر کمتری منتشر می شود، باعث شده که تصاویر در قسمت های اول صفحه قرار گیرد و بیشتر در معرض دید مخاطبان نیز باشد.

از ایموجی اینستاگرام می توان در بخش های مختلف برنامه مانند قسمت استوری اینستاگرام، دایرکت و حتی ارسال تصاویر نیز استفاده کرد. اینستاگرام امروزه تنها یک پیام رسان ساده محسوب نمی شود و به یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی نیز تبدیل شده است. باتوجه به اینکه اینستاگرام دائما در حال به روز شدن است و هرساله امکانات جدیدی به برنامه اضافه می شود، ایموجی اینستاگرام هم همگام با قسمت های دیگر برنامه در حال تغییر است.۳ نکته برای داشتن پیج موفق در اینستاگرام ! را در صوت زیر باهم میشنویم.

 

 

انواع پست های محبوب در اینستاگرام + مزیت استفاده از پست های متنوع در اینستاگرام

پست هایی که در اینستاگرام منتشر می شود، تنها کیفیت برای آنها شرط نیست و متن پست اینستاگرام هم شرط اساسی دیگر برای انتشار تصاویر است. متن برای پست اینستاگرام باید با محتوای تصویر مطابقت داشته باشد و هر چه متن زیباتر باشد، تصاویر هم جذاب تر خواهد بود. برای انتخاب متن پست می توان از جملات شاعرانه و دیگر جملات نیز استفاده کرد. در اینستاگرام معمولا متن هایی که زمینه عاشقی دارند، طرفداران بیشتری دارد و طبق بررسی های انجام شده، کاربر اینستاگرام بیشتر به دنبال متن احساسی برای پست های خود است.

بسیاری از پست های اینستاگرام بواسطه متن های زیبا محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و پست با متن جذاب، مخاطبان بیشتری را به خود جذب می کند. کاربران اینستاگرام علاوه بر اینکه پست های باکیفیتی را منتشر می کنند، باید از متون جذاب برای تصاویر خود نیز استفاده کنند

پست غمگین کارایی زیادی در شبکه های مختلف اجتماعی از جمله اینستاگرام دارد و روزانه تعداد زیادی پست اینستاگرام غمگین از سوی کاربران منتشر می شود. پست غمگین مخصوص پیجهایی با موضوع کاری عاشقی است و محتوا این صفحات اغلب احساسی است و بیشتر در این زمینه فعالیت می کنند. طبق تحقیقات به عمل آمده، پست اینستاگرام دخترونه بیشترین کارایی را در این شبکه دارد و روزانه پست های زیادی در این زمینه منتشر می شود. دختران نسبت به پسران فعالیت بیشتری در اینستاگرام دارند و همین مسئله موجب شده است که پست دخترونه بیشتر در اینستاگرام انتشار پیدا می کند.

کاربرانی که از پست های متنوع در صفحات خود استفاده می کنند، محبوبیت بیشتری دارند و استفاده از تصاویر متنوع باعث جذاب شدن پیج نیز می شود. پست اینستاگرام زمانی جذابیت می کند که علاوه بر داشتن کیفیت، از متون زیبایی نیز برخوردار باشد و به طور کلی اینستاگرام طوری طراحی شده است که تمام پست های منتشر شده در برنامه از استاندارد های روز دنیا نیز برخوردار است.

سخن پایانی

در این مقاله، به بررسی راهکارها و تکنیک‌هایی پرداختیم که به شما کمک می‌کنند از ابتدا تا صد پست اینستاگرامی خود را با اثربخشی بسازید. از اهمیت فعالیت منظم گرفته تا بهترین قالب‌های جذاب برای پست‌ها، همه موارد مورد نیاز برای افزایش تعامل با دنبال‌کنندگان را بررسی کردیم.

با اجرای این راهنما و استفاده از پنج قالب جذاب معرفی شده، شما قادر خواهید بود تا حضور آنلاین خود را تقویت کرده و جامعه‌ای پویا از دنبال‌کنندگان پیرامون خود بسازید. به یاد داشته باشید که کلید موفقیت در اینستاگرام، به‌روز بودن و ارتقاء مداوم است. با رعایت نکات ارائه شده و نوآوری در محتوا، می‌توانید تا حداکثر از این پلتفرم اجتماعی برای ارتقاء شناخت برند و افزایش تعامل با مخاطبان خود استفاده کنید.

همچنین، از فرآیند مستمر تجزیه و تحلیل عملکرد پست‌ها برای بهبود استراتژی خود استفاده کنید. با توجه به بازخوردها و داده‌های آماری، مسیری موثرتر به سوی رشد و موفقیت در اینستاگرام خواهید یافت. آرزو می‌کنیم که با اجرای این راهنما، حضور شما در اینستاگرام به یک سفر پویا و موفق تبدیل شود.

سوالات متداول

 1. چرا باید فعالیت منظم در اینستاگرام داشته باشیم؟

پاسخ: فعالیت منظم در اینستاگرام باعث افزایش دیده شدن شما، جلب توجه دنبال‌کنندگان جدید، و افزایش شناخت و توسعه برند شما می‌شود.

 1. آیا ایجاد پست‌های جذاب برای اینستاگرام مهم است؟

پاسخ: بله، پست‌های جذاب باعث افزایش تعامل و ارتباط با دنبال‌کنندگان شما می‌شوند و به شما کمک می‌کنند تا جذب مخاطبان بیشتری شوید.

 1. آیا استفاده از هشتگ‌ها برای پست‌ها در اینستاگرام موثر است؟

پاسخ: بله، استفاده از هشتگ‌ها به افزایش دیدگاه‌ها و جستجوی پست‌ها کمک می‌کند و افراد را به سرعت به محتوای شما هدایت می‌کند.

چگونه می‌توانیم عکس‌های یک پست را به صورت بهینه و جذابی ویرایش کنیم؟

پاسخ: از فیلترها، افکت‌ها و ویرایش‌گرهای تصویر برای بهبود ظاهر عکس‌ها استفاده کنید مثلا عکس برای پست اینستاگرام دخترونه و توجه به جزئیات مهمی مانند نورپردازی و کیفیت تصویر داشته باشید.

تیم تحریریه خودساخته
تیم تحریریه خودساخته

ما در تیم خودساخته تمام تلاشمان را برای آماده سازی بهترین مطالب میکنیم تا شما عزیزان با محتواهای ما بتوانید سواد و دانش خود را بهبود دهید

آیا دوست دارید فقط با یک پیج از اینستاگرام به درآمد ۳۰ میلیونی برسید؟!

دکتر کاویانی، کارآفرین سریالی، موسس کارخانه مبلمان دکولایف و مجموعه توسعه کسب‌وکار خودساخته و چندین بیزینس موفق، در یک جلسه آموزشی رایگان ، مسیر کسب درآمد از اینستا را به شما آموزش می دهند. تا کنون صدها نفر از دانشجویان دکتر کاویانی با همین فرمول درآمدزایی اینستاگرامی به آزادی مالی رسیدند.

دوره های دکتر کاویانی

دوره مستر کلاس راکت
دوره علمی مدار ثروت
دوره هک فروش
دوره کسب و کار اینستاگرامی
دوره جامع جهش ثروت

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

3 پاسخ

 1. سلام من عضواینستاهستم ولی جدیدا میخام پست بذارم بدون لاگین قبول نمیکنه ،منم پسوردم یادم رفته،
  تو پست بعضیا دیدم که اصلا نمیشه اون پست رو دانلود کنی فقط اسکرین شات بگیری کدوم گزینه رو میزنن؟ ایا برای پست ویدیویی که میزاری میشه اینکارو کرد یا فقط عکسه؟ تو تنظیمات قسمت گذاشتن پست رو اموزش میدید ؟لطفا راهنمایی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود

آیا می‌خواهید درآمد بیزینس خود را ۳ برابر کنید؟

برای دریافت آموزش رایگان بیزینس پولساز دکتر کاویانی روی دکمه دریافت دوره بزنید