8 راهکار جهت تامین سرمایه مالی کسب‌و‌کار از علی حبیب مایار

8 راهکار جهت تامین سرمایه مالی کسب‌و‌کار از علی حبیب مایار

۸ راهکار جهت تامین سرمایه مالی کسب‌و‌کار از علی حبیب مایار

علی حبیب مایار یک چهره سرشناس در صنعت پیشرفته داد و ستد پول است؛ کسی که با اشتیاق بالا به کسب و کار‌های کوچک کمک می‌کند تا بتوانند به سرمایه مورد نیاز خود ( تامین سرمایه ) دست یابند. او موسس و چهره برتر شرکت پیشرفته دادوستد پول در نیویورک به نام Platinum Rapid Funding Group است. هنگام کار در Platinum Rapid Funding Group اغلب از او می‌پرسیدند چه چیزی برای فروشندگان نیاز است تا هزینه مالی کار خود را به‌دست بیاورند. 

8 راهکار جهت تامین سرمایه مالی کسب‌و‌کار از علی حبیب مایار
۸ راهکار جهت تامین سرمایه مالی کسب‌و‌کار از علی حبیب مایار

در اینجا ۸ راهکار او برای تامین هزینه مالی کسب‌وکار خود را مشاهده می‌کنید:

۱-از نیرو‌های منفی خود‌داری کنید

شرکت‌های داد‌و‌ستد پول یا تاجران داد‌و‌ستد کننده پول، سلامت مالی وام‌گیرنده‌‌ها را قبل از امضای هر وامی به دقت مورد بررسی قرار می‌دهند. بنابراین ضروری است که حساب بانکی شما تاریخچه تراکنشی مثبتی را نشان دهد. از داشتن موجودی ناکافی و چک‌های برگشتی زیاد خودداری کنید. شرکت‌های سرمایه‌گذاری باید مطمئن شوند که شما پرداخت‌های خود را به موقع قبل درخواست وام آماده می‌سازید. اگر در عملکرد گذشته شما نشانه‌‌هایی از عدم پرداخت بدهی و ودیعه های بانکی باشد، درخواست شما برای تامین سرمایه  ممکن است رد شود.

۲-در یک تراز روزانه قوی بمانید

داشتن انرژی منفی هیچ سودی برای کار‌‌تان ندارد. اما پایبند نبودن به یک تراز روزانه قوی شما را از پیشرفت طولانی مدت محروم می‌سازد و باعث امتیاز کمتری می‌شود. برای بهتر واقع شدن مطمئن شوید که تراز روزانه خود را تا حد امکان رعایت می‌کنید. شرکت‌های سرمایه‌گذاری از کسب‌و‌کار‌هایی که علاقه شدیدی به خرید اوراق قرضه مالی نشان میدهند، خوششان می‌آید. اگر برای یک بار تراز قوی روزانه خود را حفظ کنید، امکان گرفتن بهترین گزینه‌های تامین سرمایه  از هر شرکت علاقمند را دارا می‌شوید. این کار اعتبار شما را نیز افزایش می‌دهد از این رو باعث افزایش شانس شما برای گرفتن وام و دیگر گزینه‌های سرمایه‌گذاری در آینده می‌شود. 

۳-از اعتبار بد خود‌داری کنید

صاحبان کار با درجه اعتبار زیر ۶۵۰ به‌عنوان وام‌گیرنده‌هایی با ریسک بالا در نظر گرفته می‌شوند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری از آن‌ها اجتناب می‌کنند. همیشه از داشتن درجه اعتبار متوسط یا خوب مطمئن شوید تا شانس خود را برای تأمین سرمایه‌  افزایش دهید. شرکت‌های دادوستد وام، جهت برآورد ریسک درجه اعتباری را در نظر می‌گیرند. 

غفلت، پرداخت‌های مشکل دار و تاریخچه اعتبار نامناسب برای هر سرمایه گذاری یک خط قرمز است. اگرچه برخی سرمایه‌گذار‌ها سرمایه‌هایی برای وام‌گیرنده ‌هایی با اعتبار بد فراهم می‌کنند، داشتن درجه اعتباری خوب به شما این امکان را می‌دهد که بهترین درجه و موقعیت را دارا شوید. 

۴-از تخلفات خودداری کنید

 تخلفات به درجه اعتباری و قابلیت امانتداری شما به‌عنوان وام‌گیرنده اثر می‌گذارد. اگر تخلفات گذشته‌ای دارید، امضا‌کنندگان وام ممکن است قبل از دادن تعهد دودل شوند. به یاد داشته باشید که هدف اصلی هر شرکت تامین سرمایه  واگذاری پول برای کسب سود است. عدم پرداخت اوراق مالی به سرمایه‌گذاران خود به طور منفی قدرت وام‌گیری شما را در آینده محدود می‌کند. پس ضروری است که گزینه‌های سرمایه‌گذاری مطلوب خود را برای نیاز های دیگر نگه دارید. 

۵-از سود حساب تجاری خود استفاده کنید

 داشتن حساب تجاری به شما این امکان را می‌دهد که هزینه شرکت سرمایه‌گذاری را از دو را پرداخت کنید. در ابتدا، شرکت می‌تواند پرداخت‌های وامی تجاری را از طریق  Automated Clearing House (ACH) جمع‌آوری کند. این کار این امکان را به سرمایه‌گذار می‌دهد تا بازپرداخت‌ها را به صورت اتوماتیک با کسر مبلغی از حساب بانکی تجاری شما در هر روز کاری انجام شود. .این کار بسیار رایج در سرمایه‌گذاری بازپرداخت‌ها است. 

راه دیگر از طریق پروسه merchant cash advance split [کاری که بعضی شرکت ها در قباال درصدی از درآمد روزانه کسب و کارها به پرداخت وام های آن ها را به عهده می گیرند.] این نوع وام‌ پولی این امکان  را به سرمایه‌گذار‌ها می‌دهد که با جدا کردن کارت‌های اعتباری فروشی شما بازپرداخت شوند. به جای کسر مبلغی از حساب بانکی شما، سرمایه‌گذار ‌ها بازپرداخت ۵ الی ۲۰ درصدی را از هر کارت اعتباری فروشی که شما تا پرداخت کامل شارژ می‌کنید، دریافت می‌کنند. (که البته این سازوکار در ایران خیلی مورد استفاده قرار نمی گیرد.)

۶- پرداخت هفتگی را انتخاب کنید

 بیشتر ارایه دهندگان خدمات merchant cash advance [پرداخت جمع مبالغ فروشی آیتی یک شرکت در قبال درصدی از فروش های آینده او ]   به صورت روزانه پرداخت می کنند.  

 اگرچه، برنامه‌های پرداختی مناسبی وجود دارد که می‌توانید از سرمایه‌گذار خود درخواست کنید، با این وجود این کار رایج نیست و برخی سرمایه‌گذار‌ها مایل به بازپرداخت هفتگی هستند. به‌جای تلاش برای جریان یافتن روزانه پول خود از سرمایه‌گذار خود درخواست پرداخت هفتگی مناسب کنید. درخواست پرداخت هفتگی ممکن است نیازمند درخواست‌های مهم برای برقراری باشد پس مطمئن باشید که از درجه اعتباری خوبی برخوردار هستید. به علاوه، از شرکت‌های سرمایه‌گذاری دیگری خرید کنید تا بدانید که کدام یک پرداخت هفتگی قبول می‌کند.

۷- قسط  وام خود را زودتر پرداخت کنید

این  تسهیلات  به طور فنی یک وام‌  نیستند، اما می‌توانید با بازپرداخت زودتر وام پول ذخیره کنید. از شرکت‌های سرمایه‌گذاری بپرسید که آیا به بازپرداخت‌ها‌ی سریع تخفیف می‌دهند. برخی شرکت‌ها تخفیف ۵الی۲۵ درصدی را برای بازپرداختی‌های زود‌هنگام پیشنهاد می‌دهند که بستگی به میزان تسویه مبلغ دارد. اگرچه نیاز به بازپرداخت زود‌هنگام مبلغ ندارید، ممکن است موجب ذخیره‌ای قابل توجهی شود.

 اگر اوراق فروشی شما در هنگام مدت وام تان افزایش یافت استفاده از ذخیره‌های پولی حاصل از پرداخت زود هنگام خود تصمیم مناسبی است. این کار ممکن است شانس شما را برای گرفتن وام‌های طولانی مدت و با امتیاز بالا در آینده افزایش دهد.

۸-وام‌هایی با مدت زمان طولانی و با امتیاز بالا خریداری کنید

فقط با یک شرکت سرمایه‌گذاری شریک نشوید، با معنای واقعی دوازده گزینه دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید در نظر بگیرید. به خاطر داشته باشید که شرکت‌های تسهیلات  دهنده در مدت زمان، امتیاز و پرداخت با هم تفاوت دارند. گرفتن وام از شرکت مناسب می‌تواند به احتمال زیاد پول‌تان را ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش دهد. 

حقیقت این است که، شمار مطلقی از شرکت‌های وام دهنده موجود آنلاین می‌لنگند. اگر در انتخاب شرکت مناسب برای تأمین سرمایه کار خود دچار مشکل شده‌اید، در این صورت نیازمند کمک‌های تخصصی می‌باشید. 

خلاصه

صاحب هر کاری باید درک خوبی از سرمایه‌گذاری داشته باشد. آیا می‌خواهید که در‌مورد حامیان مالی  و راهکار های علی حبیب مایار بیشتر بدانید؟ برای شروع وبلاگ او را در alihabibmayar.com را فالو کنید.

 

مقالات خواندنی: 

راه هایی برای رسیدن به موفقیت (انگیزشی)

بهبودی بعد از یک شکست: توصیه‌هایی برای سربلند کردن پس از فرو افتادن

پس از رسیدن به موفقیت مالی چه می شود؟

۲۰ راهی که کارآفرینان به کمک آن می‌توانند بلافاصله سلامت خود را بهبود بخشند

راهنمای کارآفرین شدن و هفت مرحله مهم برای موفقیت در این مسیر

به جای زیاد کار کردن؛ فکر اقتصادی خود را تغییر بدیم؛ اما چطور؟

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت لینک دانلود