مدار ثروت

مدار ثروت

ما با نیرویی که درون خود داریم به جهانی که در آن زندگی می کنیم شکل داده و این قدرت را نیز داریم که این کار را بارها و بارها انجام دهیم. با این وجود، بسیاری از مردم همچنان این نیرو را با افکار ناشی از عادت ها و باورهای کهنه ی اکتسابی از بین می برند. تغییر افکار به تنهایی منجر به نتایج مطلوب نخواهد شد، بلکه باید در جهت افکار و اهدافی که دارید اقداماتی را انجام دهید. دانستن این مطلب که شما به منابع عظیم و نیرومندی متصل هستید، قدرت عملتان را هدایت خواهد کرد سپس کار مهم این است که با چیزی می خواهید هم فرکانس شوید. در این مقاله موضوع ما مدار ثروت است. هم فرکانسی با مدار ثروت می تواند ما را به آزادی و پول کافی مورد نیازمان رسانده و موجب آسایش ما و خانواده ما گردد. لذا مدار ثروت یکی از مهم ترین مدارهای آفرینش است که در ادامه راجع به آنها می خوانیم. پس با ما تا انتهای این مقاله از خودساخته همراه باشید.

تعریف مدار ثروت

مدار ثروت یکی از قوانین طبیعی است که بر کل جهان، از بزرگترین اجرام در کهکشان ها تا کوچکترین ذرات اتم، حاکم است. سیارات منظومه شمسی را در نظر بگیرید. عطارد، زهره، زمین، مریخ، مشتری، زحل، اورانوس و نپتون همگی در مدار خود به دور خورشید می چرخند و ماه نیز در مدار خود به دور زمین می چرخد. کل منظومه شمسی نیز به دور کهکشان راه شیری می چرخد.

در منظومه شمسی، شرایط محیطی در هر سیاره در هر مدار متفاوت است. در جایی که بسیار نزدیک به خورشید است، گرمای بیش از حد غالب است. در دیگری، به دلیل فاصله زیاد از خورشید، اصلاً گرما وجود ندارد. آب و هوا در آنها وجود ندارد. در این میان فقط زمین ماست که به دلیل فاصله مناسب مدارش از خورشید و سایر شرایط لازم، محیطی ایجاد شده که امکان حیات در آن وجود دارد.

در اتم های هر ماده، الکترون ها در مدارهای خاصی به دور هسته می چرخند. هر الکترون در هر مدار دارای انرژی و فرکانس مشخصی است. در فیزیک و شیمی آمده است که هرگاه به ماده ای انرژی می دهیم این انرژی توسط اتم های ماده جذب می شود و به الکترون های آن می رسد. هر الکترون می تواند با جذب انرژی به مدارهای بالاتر صعود کند و هر زمان که انرژی خود را از دست بدهد به مدارهای پایین تر فرود می آید.

این استدلال را می توان به درستی به انسان نیز تعمیم داد. هر فردی در کیهان در مداری خاص با انرژی و فرکانس خاصی قرار دارد. در این مدار چیزهایی مانند موقعیت ها، رویدادها، ایده ها، موقعیت ها، افراد و اشیاء وجود دارد که هم مدار و هم فرکانس با فرد است. مدار ثروت هم یکی مدارهایی است که با هم فرکانس شدن با آن می توان به پول و آزادی دلخواه خود دست یافت.

۶ قانون مهم برای دستیابی و قرارگیری بر روی مدار ثروت

شما آنچه را که در مورد آن فکر می کنید به دست می آورید – چه بخواهید چه نخواهید . ما کلا در مورد چیزهایی که نداریم بیش از حد فکر می کنیم. وقتی روی چیزی که کمبود دارید تمرکز می کنید، فقط کمبود بیشتری ایجاد می کنید. این قانون جذب است: آنچه روی آن تمرکز می کنید گسترش می یابد. بنابراین، اگر چیزی را در زندگی خود نمی خواهید، به آن توجه نکنید.

خوب سوالی که اینجا پیش می آید این است که چگونه وضعیت مالی خود را نادیده بگیریم؟ شما نه می‌توانید، و می خواهید زیرا این برجسته‌ترین فکری است که در حال حاضر دارید. سعی نکنید آن را نادیده بگیرید. در عوض، آن را جایگزین کنید. اگر فکری باعث ایجاد احساس بد یا ترس در شما می شود، آن را با فکری جایگزین کنید که احساس بهتری دارد.

یعنی جدا باید وانمود کنیم که ثروتمندیم؟

در واقع، پاسخ بله است و اینگونه باید بازی زندگی را انجام بدهیم و شما فقط باید قوانین بازی را درک کنید.

قانون شماره ۱: سخت کوشی و اراده فوق العاده مهم هستند، اما فقط نیمی از معادله را تشکیل می دهند. موضوع سخت کار کردن نیست، بلکه اجازه دادن به این است که سخت کار کردن شما را به جایی برساند. مطمئناً شما مسئول هستید که به سمت رویاهایتان بروید و در جهت رسیدن به آنها تلاش کنید. تلاش بخش بزرگی از معادله است، اما تمام آن نیست. شما نه تنها باید برای پول خود سخت کار کنید، بلکه باید احساس کنید که لیاقت داشتن آن را دارید. چند نفر از ما به خود و توانایی های خود برای موفقیت شک داریم؟ این فقط راجع به سخت تر کار کردن نیست، بلکه باید هوشمندانه تر کار کرد و به خود، دانش و شایستگی خود اطمینان داشت. بسیاری از ما این ظرافت را از دست می دهیم و در نهایت درگیر مبارزه ای سخت با خودمان می شویم. اما زمانی که به خود ایمان بیاورید، می توانید زندگی رویایی خود را با عوض کردن “قوانین بازی” به نفع خود بسازیم.

قانون شماره ۲: جهان یک ماشین زیراکس بزرگ است. کائنات از کلمات، افکار و اعمال شما کپی می کند و آنها را به عنوان تجربه بعدی برای شما می فرستد.

ببینید: به چه چیزی فکر می کنید؟ چه میگویید؟ چه کار می کنید؟ انرژی و اشکال فکری که به دنیا می‌فرستید به شما بازتاب می‌کند. بنابراین، اگر روی چیزی تمرکز کنید که در زندگی شما نیست، احتمال پیشرفت آن را افزایش می دهید.

قانون شماره ۳: صرف انرژی برای دفع چیزهای ناخواسته همان ناخواسته ها را به شما می دهد.

این موضوع مربوط به قانون مورفی نیست. اگر این احتمال وجود داشته باشد که چیزی اشتباه پیش برود، فقط احتمال اشتباه وجود ندارد بلکه قریب الوقوع است و به این دلیل است که شما شتاب قابل توجهی در پشت این فکر ایجاد کرده‌اید که مشکل پیش آید و همینطور هم می‌شود. به یاد داشته باشید، آنچه را که در مورد آن فکر می کنید به دست می آورید – چه بخواهید چه نخواهید.

قانون شماره ۴: اگر مدار ثروت را می خواهید، احساس کنید که از قبل آن را دارید.

از آنجایی که شما چیزی را که روی آن تمرکز می کنید به دست می آورید، چرا به جای ترس هایتان، افکارتان را روی خواسته هایتان متمرکز نکنید؟ تصور کنید که هر آنچه می خواهید دارید. اگر روی چیزی که می‌خواهید خلق کنید تمرکز کنید، پشت آن افکار حرکت می‌کنید.

فرض می کنیم که شما پول و آزادی را می خواهید، درست است؟ خوب فقط کافی است احساسش کنید و لذت آن را بچشید.

قانون شماره ۵: ما در جهانی زندگی می کنیم که در آن آب گودال را پیدا می کند(هم نوع، هم نوع را جذب می کند) و اینکه ما از قوانین عالم جدا نیستیم. هر چیزی که وجود دارد ارتعاش مشابهی را جذب می کند. بنابراین زمانی که ایستاده‌اید، و از وضعیت مالی‌ تا دوران کودکی‌تان احساس نارضایتی می کنید، کائنات به سادگی افکار، کلمات و اعمال شما را به عنوان تجربه بعدی شما پس می‌فرستد، و شما متعجب می‌شوید که همه چیز به نفع شما پیش نرفته و روی مدار ثروت هم قرار ندارید.

نکات مهم دستیابی به مدار ثروت

نکات مهم دستیابی به مدار ثروت

در اینجا سه ​​نکته برای ایجاد ثروت شگفت انگیزی که سزاوار دریافت آن از مدار ثروت هستید آمده است:

  1. از تمرکز روی چیزهایی که ندارید دست بردارید، وگرنه هرگز به آن نخواهید رسید. کیهان بیشتر چیزهایی را که روی آن تمرکز می کنید به سوی شما می فرستد. از تمرکز بر شکست خوردن دست بردارید. تلاش کنید و روی اهدافتان بعد پولدار شدن تمرکز کنید.
  2. توجه خود را از چیزی که شما را ناراحت می کند بردارید و آن را با یک فکر خوشایندتر جایگزین کنید. اگر تمرکز روی افکار منفی آسان‌تر است بدانید اما آنها چیزی را که می‌خواهید به شما نمی‌رسانند. اگر فکری شما را ناراحت می کند، آن را با فکری جایگزین کنید که احساس بهتری دارد. این فکر جدید حرکتی را در جهت آنچه می خواهید ایجاد می کند. لازم نیست فکر جدید در یک موضوع باشد. فقط باید فکر بهتری باشد. هدف این است که با تفکر خود ارتعاش خود را بالا ببرید. ارتعاش بالاتر همیشه نتیجه بالاتری را در هر بخش از زندگی شما به همراه خواهد داشت.
  3. بدانید که شما مجبور نیستید همیشه کارهایی را انجام دهید بلکه شما فقط باید بتوانید اجازه دهید آنها اتفاق بیفتند. کاری کنید که احساس خوبی داشته باشید. وقتی احساس خوبی داشته باشید، ارتعاش خود را بالا می برید و افراد و موقعیت های ارتعاشی بالاتر را جذب می کنید. با این معادله، پول جریان می یابد، عشق جاری می شود و شادی به وجود می آید.

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت لینک دانلود