چگونه میلیونرهای خودساخته به موفقیت مالی دست پیدا می‌کنند؟

چگونه میلیونرهای خودساخته به موفقیت مالی دست پیدا می‌کنند؟

چگونه میلیونر های خودساخته به موفقیت مالی دست پیدا می‌کنند؟

اغلب اوقات به آن چه درباره‌ی آن فکر می‌کنید و واقعاً به دنبال آن هستید می‌رسید. اگر واقعاً بخواهید پولدار شوید، به تمام اهداف مالی خود دست یابید و به عنوان یک میلیونر خودساخته موفق بازنشسته شوید، یکی از هوشمندانه‌ترین کارهایی که در زمینه‌ی موفقیت مالی میلیونرهای خودساخته وجود دارد و شما می‌توانید انجام دهید ایجاد عادت فکر کردن و اعمالی که صدها هزار و حتی میلیون‌ها نفر دیگر را قادر ساخته تا میلیونر خودساخته شوند. این عادات موفقیت مالی قابل یادگیری هستند همانطور که تمام عادات با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.

چگونه میلیونرهای خودساخته به موفقیت مالی دست پیدا می‌کنند؟
چگونه میلیونرهای خودساخته به موفقیت مالی دست پیدا می‌کنند؟

 

افکار شما موفقیت مالی شما را می‌سازند.

اولین یافته درباره‌ی الگوهای فکری میلیونر های خودساخته، عادت فکر کردن درباره‌ی استقلال مالی است. از سنین کم، یا در نقطه‌ی مشخصی از زندگی، میلیونرها روی اهداف مالی خاصی برای موفقیت تمرکز می‌کنند.

نکته‌ی مهم دیگری که در زمینه‌ی موفقیت مالی میلیونرهای خودساخته وجود دارد این است که این افراد خود را عادت می‌دهند که برای دستیابی به اهداف مالی خود و موفقیت نیاز است تا یک سری چیزهای خود را فدا کنند. آن‌ها زندگی مالی، درآمد، سرمایه گذاری، بیمه کردن و خرج کردن خود را برای رسیدن به آن اهداف مالی برنامه ریزی می‌کنند.

میلیونر های خودساخته چگونه اهداف خود را مشخص می‌کنند؟

 

اکثر افراد در ارتباط با پول، عادت‌های متضاد و متفاوتی با عادات میلیونرهای خود ساخته موفق دارند. این دسته از افراد به جای هدف گذاری مالی و فکر کردن درباره‌ی جمع آوری و ذخیره پول و موفقیت مالی خود به خرج کردن، لذت بردن از هر ریالی که می‌توانند به دست بیاورند یا هر پولی که از دوستان خود قرض گرفته و یا در کارت اعتباری خود دارند فکر می‌کنند.

همچنین بخوانید:  ثروت چیست؟

در زمان مشخصی از زندگی، هر شخصی به یک دوراهی در اهداف مالی خود می‌رسد. یک راه به کسب درآمد، پس انداز و جمع آوری پول منتهی می‌شود، در حالی که راه دیگر به کسب درآمد، خرج کردن و به قرض افتادن منتهی می‌شود. یکی از عواملی که در زمینه‌ی موفقیت مالی میلیونرهای خود ساخته حائز اهمیت است انتخاب راه درست و منطقی برای درآمد زایی است. به عنوان یک شخص بالغ، شما باید تصمیم بگیرید که چه راهی را می‌خواهید طی کنید؛ و مهم نیست که شما تا این لحظه چه راهی را رفته‌اید، شما می‌توانید آزادانه راهی را که از این پس می‌خواهید طی کنید را انتخاب کنید

مسئولیت زندگی مالی خود را به دست بگیرید

قدم اول برای موفقیت مالی و ملحق شدن به باشگاه میلیونرهای خود ساخته، به دست گرفتن مسئولیت کامل زندگی مالی خود است. نکته‌ای که بسیار مهم است توانایی اداره‌ی مالی و برنامه ریزی برای پول خود است.

بسیاری از مردم هرگز این کار را انجام نمی‌دهند. این افراد به جای مشخص کردن اهداف مالی، روزهای خود را می‌گذرانند، پول خود را خرج می‌کنند و برای موفقیت خود چشم به شانس دارند، با این تفکر که به طریقی نامعلوم، زمانی و شخص دیگری برای رهایی شما خواهد آمد. این افراد برای خود اهداف مالی مشخص نمی‌کنند، در عوض بلیط های بخت آزمایی خریده، قمار می‌کنند و به فکر موفقیت مالی در استاک مارکتینگ هستند. این افراد همیشه نگران پول خود هستند. نکته این است موفقیت مالی، درآمد زایی و پول یک جا نیاز به برنامه ریزی بلند مدت دارد. موفقیت مالی میلیونرهای خود ساخته در گرو یک برنامه ریزی بلند مدت و حساب شده همراه با کوشش است.

همچنین بخوانید:  بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت که به ذهنتان هم نمیرسد

بیشتر میلیونر های خودساخته موفق اهداف مالی و زندگی مالی خود را به گونه‌ای برنامه ریزی مالی می‌کنند که در سال افزایش 8 تا 10 درصدی در دارایی خود داشته باشند. میلیونرهای خود ساخته‌ی موفق اهداف مالی تعیین می‌کنند اما به دنبال سریع پولدار شدن و به دست آوردن پول آسان نیستند. این افراد صبور، سمج و دوراندیش هستند. میلیونرهای خود ساخته خود را مقید کرده تا در طول سالیان دراز پول خود را ذخیره و جمع آوری کنند. این افراد قمار نمی‌کنند، ریسک نمی‌کنند و به دنبال راه‌های سریع برای درآمد زایی نیستند. در نتیجه‌ی این روش‌های مداوم تفکر درباره‌ی پول خود، هر سال ثروت آن‌ها افزوده می‌شود. در نهایت ثروت آن‌ها از مرز میلیون دلار عبور کرده و هم چنان ادامه می‌دهند.

در خود طرز فکر میلیونرهای خودساخته‌ی موفق را گسترش دهید.

زمانی که شما تبدیل به شخصی می‌شوید که قادر به هدف گذاری مالی هست و یک میلیون دلار یا بیشتر اندوخته‌ی مالی دارید، هم چنین باید قادر باشید که ثروت خود را گسترش دهید و مقدار آن را به دو و سه میلیون دلار افزایش دهید. حتی اگر اتفاق ناخوشایندی بیافتد و شما تمام سرمایه خود را از دست دهید، باید قادر باشید که مقداری از آن را با سرعت معقولی برگردانید زیرا شما تبدیل به شخصی شده‌اید که می‌توانید میلیونر باشید؛ و زمانی که شما این چنین شخصی شدید هرگز آن را از دست نخواهید داد.

اگر شما به زندگی میلیونرهای خود ساخته نگاهی بیندازید بسیاری از آن‌ها در طول زندگی خود یک یا حتی چندین بار ثروت خود را کامل از دست‌ داده‌اند اما به تکیه‌ی بر دانش و طرز فکری که داشته‌اند موفق به برگرداندن ثروت خود شده‌اند. به‌عبارت‌دیگر موفقیت مالی میلیونرهای خودساخته اتفاقی و برای یک بار نبوده بلکه آن‌ها چندین و چند بار قادر به تکرار آن هستند زیرا سرمایه و ثروت اصلی آن‌ها در طرز فکر و مغز آن‌هاست که از دست رفتنی نیست.

موفقیت میلیونرهای خودساخته از روی شانس نبوده است. برای تبدیل به یک میلیونر خودساخته‌ی موفق، باید برای خود اهداف مالی مشخص کنید و برای به دست آوردن موفقیت مالی هر روز تلاش کنید.

 

همچنین بخوانید:  50 نقل قول در مورد ذهنیت پولساز و موفقیت مالی

 

مقالات خواندنی:

پولدار شدن به روش دکتر کاویانی

هنر پس‌انداز کردن پول را یاد بگیرید!

5 ایده خلاقانه پولساز خوب به جای تاکسیرانی بعد از ظهر

چه چیزهایی را برای ثروتمند شدن باید فدا کنیم؟

ایده‌ های خلاقانه پولساز / اقتصاد خلاق تحولی در کسب درآمد

بهترین راه‌های کسب درآمد از تلگرام در سال 2019 

6 مهارت اساسی درباره‌ی میلیونرهای خودساخته

دروغ‌های بازدارنده از رسیدن به موفقیت در زندگی

15 موردی که افراد کم‌درآمد در آن ولخرجی می‌کنند

تیم تحریریه خودساخته
تیم تحریریه خودساخته

ما در تیم خودساخته تمام تلاشمان را برای آماده سازی بهترین مطالب میکنیم تا شما عزیزان با محتواهای ما بتوانید سواد و دانش خود را بهبود دهید

دوره های دکتر کاویانی
دوره مستر کلاس راکت
دوره علمی مدار ثروت
دوره هک فروش
دوره کسب و کار اینستاگرامی
دوره جامع جهش ثروت

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود

آیا می‌خواهید درآمد بیزینس خود را ۳ برابر کنید؟

برای دریافت آموزش رایگان بیزینس پولساز دکتر کاویانی روی دکمه دریافت دوره بزنید