توصیه‌های 9 میلیونر خودساخته برای اینکه 2023 بهترین سال مالی ما باشد

به توصیه 9 میلیونر خودساخته، چگونه سال 2020 را سال بهترین سال مالی قرار دهیم؟

با نزدیک شدن به سال نو، وقت آن رسیده که تصمیم‌های مالی خود را بگیرید و برنامه‌ریزی کنید که چگونه می‌خواهید به آن‌ها برسید. یکی از هوشمندانه‌ترین راه‌های انجام این کار، یادگیری از میلیونر خودساخته است که اهداف مشابهی دارند یا آن کار را قبلا انجام داده‌اند. برای کمک به ارائه ایده‌های خود، از این میلیونرها و مشاوران خودساخته خواسته‌ایم تا مشاوره برتر خود را در مورد پول و امورمالی برای سال ۲۰۲۳ با ما به اشتراک بگذارند.

۱.روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید

میلیونر خودساخته، باربارا کورکوران بنیان‌گذار گروه کورکوران و سرمایه‌گذار شارک‌تانک درباره برنامه مالی سال ۲۰۲۳ می‌گوید: “برنامه مالی من هر سال یکسان است: برای خودم سرمایه‌گذاری کنم. من با اولین کمیسیون خود یک کت خز فانتزی از برند گودمن خریدم. وقتی که آن را پوشیدم، فهمیدم بهترین ۳۴۰ دلاری است که من تا حالا خرج کرده‌ام. می‌توانستم این پول را به مشاغل رو به رشد خود وارد کنم، اما می‌دانستم که برای پیشرفت، باید روی خودم سرمایه‌گذاری کنم. این کت باعث شد احساس کنم مانند ملکه املاک نیویورک هستم و همه اطرافیانم نیز این را تایید کردند. این کار، اگر خرید یک لباس جدید یا ماساژ برای استراحت عضلات یا فقط گردش در یک بعدازظهر تعطیل با دوستتان باشد، شما هرگز از سرمایه‌گذاری روی خودتان پشیمان نخواهید شد.”

۲.پول خود را به کارتان اختصاص دهید

میلیونر خودساخته، گرنت کاردون، بنیان‌گذار کاردون کاپیتال و دارای امپراتوری املاک و مستغلات ۷۵۰ میلیون دلاری، درباره برنامه مالی سال ۲۰۲۳ می‌گوید: “پول خود را به صورت بلااستفاده در بانک قرار ندهید در عوض آن را در کار خود سرمایه‌گذاری کنید که توانایی تولید پول را داشته باشد و به شما جریان نقدی ثابتی را بدهد. من در مورد خرید خانه صحبت نمی‌کنم. برخلاف تصور عموم، یک خانه سرمایه‌گذاری نیست، زیرا ماهانه به شما مبلغی به همراه ندارد. سال ۲۰۲۳ را به سال سرمایه‌گذاری تبدیل کنید.

همچنین بخوانید:  میلیاردر هایی که از صفر شروع کرده اند!

۳.بیشتر ببخشید

میلیونر خودساخته ، اوداکوتا بیزا، بنیان‌گذار CMO Nunbelievable و #ThisIsMyEra و Amani Hope، درباره برنامه مالی سال ۲۰۲۳ می‌گوید: “راز بزرگ زندگی این است که اگر در امنیت مالی هستید باید به دیگران کمک کنید. به همین دلیل برنامه مالی من، دوبرابر بیشتر بخشیدن است. من یک حساب بانکی جداگانه برای هدیه باز کرده‌ام، جایی که درصدی از درآمد من هر ماه به طور خودکار واریز می‌شود تا بتوانم به راحتی اهدا کنم. من از طریق شرکت خودم، برای کمک به مبارزه با گرسنگی برای هر ده کوکی که می‌فروشیم، دو وعده غذایی اهدا می‌کنیم. تعداد فزاینده‌ای از مصرف‌کنندگان، برند‌هایی را ترجیح می‌دهند که از یک مأموریت اجتماعی پشتیبانی می‌کند، بنابراین بخشیدن نیز تجارت خوبی است.”

۴.فقط درصدی از درآمدی از خود را خرج کنید

میلیونر خودساخته، لین سون مدیر عامل شرکت Tiny Devotions درباره برنامه مالی سال ۲۰۲۳ می‌گوید: “به عنوان یک خانواده، برنامه مالی ما در سال ۲۰۲۳ این است که با ۲۰٪ از درآمد خود زندگی کنیم و مابقی را به پس‌انداز، دادن خیرات و سرمایه‌گذاری اختصاص دهیم. ما متعهد شده‌ایم تا با افزایش رشد شغل و درآمد، هزینه‌هایمان را کنترل کنیم. این بدان معنا نیست که در کمبود زندگی کنیم، بلکه باید از مدیریت زندگی خود لذت ببریم.”

۵.اگر با خودتان روراست باشید پول به دنبال آن خواهد آمد

ایتزیک لوی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت vCita، درباره برنامه مالی سال ۲۰۲۳ می‌گوید: “برنامه مالی من این است که اهداف تجاری خود را با ارزش‌های شخصی‌ام پیوند دهم. این کار، بهترین راه برای ایجاد یک تجارت موفق است. کیفیت محصول یا خدمات شما مهم است و مصرف‌کنندگان به اصالت کالا یا خدمات، اهمیت می‌دهند و در کشف وعده‌های دروغین و شخصیت‌ها برند، خوب عمل می‌کنند. وقتی به جای این‌که سعی کنید دوست داشتنی باشید، با خودتان صادق باشید، احترام مردم را جلب میکنید. منش و شخصیت خود، را در نام تجاری خود منعکس کنید و تیم و مشتریان خود را ترغیب کنید تا خود واقعیشان باشند.”

همچنین بخوانید:  ۵ مغز متفکر جهان که ثروت افسانه‌ای برای خودشان ساختند

۶.یک سیستم کنترل مالی ایجاد کنید

میلیونر خودساخته، دنیس نجار، بنیانگذار AccountingDepartment.com ،درباره برنامه مالی سال ۲۰۲۳ می‌گوید: “سیستمی را در پیش بگیرید تا بتوانید ۱۲ ماه آینده را دقیقا پیش‌بینی کنید. به محض این‌که یک سیستم برقرار کنید، پیش‌بینی بسیار آسان‌تر می‌شود. ابتدا تعیین کنید که در طی ۱۲ ماه آینده چقدر درآمد کسب خواهید کرد و بودجه‌ای را برای نحوه برنامه‌ریزی پس‌انداز یا هزینه کردن خود ایجاد کنید. فواصل ایست بازرسی هفتگی یا ماهانه را تنظیم کنید. در ارقام خود را مرور کنید تا ببینید چگونه می‌توانید پیش‌بینی خود را عملی کنید. تعهد به فرآیند و رویه رمز پیروزی است.”

۷.معیارهای مهم مالی را درک کنید

میلیونر خودساخته، اما واتکینسون بنیان‌گذار SilkFred، درباره برنامه مالی سال ۲۰۲۳ می‌گوید: “برنامه مالی ما برای سال جدید، اطمینان از این است که تیم ما معیارهای موثردر اهداف مالی ما و نحوه ارتباط این معیارها با هم را به طور کامل درک کنند .هنگامی که به سرعت در حال رشد هستید، مسلماً توجه به فروش‌های برتر، ساده است. اما باید بدانید که میزان حفظ مشتری، نرخ تبدیل، هزینه بازاریابی و نحوه قرارگیری همه آن‌ها در کنار هم، بسیار مهم است. ما با به اشتراک گذاشتن برنامه‌های خود با ذینفعان اصلی در مشاغل، دریافت اطلاعات خود، درمی‌یابیم که هر یک از اعضای تیم، چه کاری باید انجام دهند تا اهداف مالی ما محقق شود.”

۸.برای چهار D آماده شوید

میلیونر خودساخته ، جیل کردر فیشر، بنیان گذار و معاون اجراییFischer & Company ، درباره برنامه مالی سال ۲۰۲۳ می‌گوید: “برای تبدیل شدن به غول‌های مالی، باهوش باشید و در مقابل بزرگترین تهدیدها برای آینده مالی خود آماده باشید. که شامل بدهی، مرگ، طلاق و تصمیمات بد هستند. برای بازنشستگی به پول احتیاج دارید.

همچنین بخوانید:  4 عادت موفق ها برای شروع کار

بنابراین بر اساس آن برنامه‌ریزی کنید و یاد بگیرید که چگونه برای یک روز بارانی صرفه‌جویی کنید. وجوه سرمایه‌گذاری‌های آینده، فرصت‌ گسترش مشاغل و موقعیت‌های برنامه‌ریزی شده و غیرمترقبه را در نظر بگیرید. با استفاده از واریز خودکار، این کار را به یک عادت تبدیل کنید. در آخر، مراقب هزینه های پنهان، از جمله هزینه های مشاوران مالی خود باشید.

۹.سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات

میلیونر خودساخته ، دانیل لسنیاک، بنیانگذار Orange Line Living، بنیان‌گذار مربیگری املاک و مستغلات HyperFast Agent، درباره برنامه مالی سال ۲۰۲۳ می‌گوید:

“راه‌های کسب درآمد بیشتر برای سرمایه‌گذاری‌های خود را از طریق شبکه یا جستجوی معاملات مناسب پیدا کنید. با این کار چند درصد امتیاز اضافه کسب می‌کنید. ممکن است در کوتاه‌مدت بین بازده ۱۰٪ و ۱۵٪، تفاوتی نبینید. اما در بیش از ۳۰ سال، این تفاوت بین دو برابر کردن پول، چهار یا هفت برابر کردن آن است. سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات راهی عالی برای این کار است.”

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود