برای بازاریابی درآمدزا در منزل چه کار باید کرد؟

برای بازاریابی درآمدزا در منزل چه کار باید کرد؟

کار کردن در منزل مزایای زیادی دارد و هر کسی که در منزل کار می کند دلیل خاص خودش را دارد. برخی به دلیل اینکه می توانند از فرزندشان مراقبت کرده و پرستار بچه استخدام نکنند (با این کار پول شان را نیز پس انداز می کنند) یا چون دیگر مجبور نیستند روزانه برای رفتن به کار در رفت و آمد باشند، کار کردن در منزل را ترجیح می دهند. برخی نیز دوست دارند رئیس دیگری جز خود نداشته باشند.

اگر شما نیز به هر دلیلی در منزل کار می کنید، باید دیگران را از آن باخبر کنید. در زیر استراتژی هایی که می تواند در این کار به شما کمک کند آورده شده است:

  • شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر و اینستاگرام می توانند به راحتی کار شما را به همه معرفی کنند. برای درک اثر آنها کافی است به این توجه کنید که اگر دوستان یا فالورها، پست های شما را برای دیگران بفرستند به چه سرعتی می توانید در ذهن ها نقش ببندید.

  • وبلاگ

حتما برای کسب و کارتان وبلاگ ایجاد کنید و در آن کارتان را به شکلی توضیح دهید که توجه دیگران را جلب کند. می توانید در وبلاگ داستان شروع کارتان را بگویید یا محصولات تان را معرفی کنید. مردم از دیرباز به شنیدن داستان علاقنمد بودند و هستند.

  • خبرنامه

اگر به دلیل وقت کم نمی توانید وبلاگ داشته باشید می توانید همه ی اطلاعات گفته شده را در قالب خبرنامه بنویسید. مثلا اگر در کار گیاهان دارویی هستید، خبرنامه ای درباره ی محصولاتی که در آینده خواهید داشت منتشر کنید. اگر کارهای هنری دستی انجام می دهید اطلاعات مختصری درباره ی آن را در خبرنامه بنویسید. با این کار مردمی که به حوزه ی کاری شما علاقمندند به سمت تان جذب می شوند.

  • تبلیغ
همچنین بخوانید:  مزیت رقابتی چیست؟

با معرفی صحیح لینک های دیگر سایت ها در صورتیکه دیگران نیز در عوض همین کار را برای شما کنند، می توانید توجه زیادی را به خود جلب کنید. با دادن درصد کمی از فروش تان برای این تبلیغ به راحتی در دید مردم ظاهر شوید.

  • تخفیف

تخفیف یکی از بهترین راه های جلب مشتری است. تخفیفاتی برای محصولات تان بگذارید اما برای آن زمان تعیین کنید. اگر این کار را به طور مداوم انجام دهید مردم به بازدید از سایت تان عادت می کنند.

  • کارت بازرگانی

روشی قدیمی اما موثر است. می توانید کارت های بازرگانی خود تان را به راحتی در مراسم ها، اتوبوس یا همایش ها پخش کنید. اگر کارت شما به درستی طراحی شده باشد حتما می تواند توجه مردم را به خود جلب کند.

حتما اطلاعات مربوط به کار یا محصولات، وبسایت، و لگوی خودتان را روی آن درج کنید. فکر نکنید که این کار از مد افتاده زیرا هنوز مردم به دلیل راحتی حمل، این کارت ها را در کیف پول خود نگه می دارند.

کار کردن در منزل چالش برانگیز و البته انگیزشی است، از این رو امیدواریم مواردی که در بالا گفته شد را به کار گیرید و بتوانید کار یا محصول تان را معروف کنید. دیجیاتو موفقیت را برای شما آرزو می کند.

اینستاگرام خودساخته

روزمرگی های دکتر کاویانی

تلگرام خودساخته

مطالب انگیزشی روزانه

اگه لذت بردی برای دوستات از طریق این دکمه ها بفرست.

همیشه پیگیر آموزش باش

دوره های رایگان

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود